Marcio23 Napisano 23 Listopada 2014 Napisano 23 Listopada 2014 A więc tak. Poszukuję jakieoś dobrego roweru w pełni amortyzowanego z napinaczem który nie rozpadnie się przy ostrzejszym traktowaniu. Budżet to około 2tys. Najlepiej na ramie 19" (18";18,5" raczej też podpasi bo mam 180 cm wzrostu, ok. 85cm od ziemi do kroku i około 70kg) Preferował bym bardziej koła 26"-27,5" Proszę o pomoc.
tobo Napisano 23 Listopada 2014 Napisano 23 Listopada 2014 Więc tak: 1. Temat założony niezgodnie z regulaminem więc jest duża szansa że wyleci. 2. Proponuję poszukać w necie, np na allegro roweru wg Twoich kryteriów z uwzględnieniem budżetu. Jeśli chodzi o tak budżetowe fulle to musisz mieć na względzie parę istotnych czynników: 1. Rower z amortyzacją ma więcej elementów awaryjnych i wymagających serwisu - zarówno nowy jak i tym bardziej używany. 2. W tej cenie masz mały wybór jeśli nie żaden - co do sprzętów niezatyranych. Albo zwiększysz budżet albo typ roweru.
Fenthin Napisano 23 Listopada 2014 Napisano 23 Listopada 2014 Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b regulaminu - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.