Skocz do zawartości

[trasa]pętla XC na terenie WATu


lesieque

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda dziś świetna więc pojechałem na Wat. Ścieżki w dobrym stanie, w dwóch miejscach trzeba było tylko zasypać koleiny. Niestety widziałem ślady po motocyklu, pewnie stąd koleiny.

Tak się zastanawiam czy nie warto było by podnieść lekko tej pierwszej płyty przy najeździe na "rockgarden"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem co kombinujecie z tymi kamieniami:

 

d21613ec6910b17dm.jpg

 

ale mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś fajnego.

Obecny rock garden trochę się uleżał i wypłaszczył.

Nie wiem kto poukładał obok hopek te belki, ale pomysł też ciekawy. Może warto było by zrobić coś takiego na którejś prostej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj, pierwszy raz od zimy.  Większych zmian nie zauważyłem, w sensie dalej jest ok ;)  Kamyki dobrze wróżą i mam nadzieję, że uda się zbudować z nich coś z dreszczykiem.

 

Aha, jest taki jeden fragment przy bodaj drugim etapie niebieskiego, gdy trzeba było wcisnąć się między dwie cienkie brzozy (blisko ścieżki zdrowia).  No więc teraz jest już jedna, szkoda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co kombinujecie z tymi kamieniami:

 

d21613ec6910b17dm.jpg

 

ale mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś fajnego.

Obecny rock garden trochę się uleżał i wypłaszczył.

Nie wiem kto poukładał obok hopek te belki, ale pomysł też ciekawy. Może warto było by zrobić coś takiego na którejś prostej.

 

Byłem dzisiaj i "kamyczki" są już obsypane piaskiem i można po nich śmigać - po prostu przedłużenie rock garden-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...