Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak się sprawuje ten pulsometr? Mam na myśli ten z Lidla oczywiście
 
Mam jego zeszłoroczną wersję. Domniemam, że niczym specjalnie się nie wyróżnia. Generalnie: nie polecam. Jego największym (i prawdopodobnie jedynym) mankamentem jest to, że często gubi sygnał, który nie jest kodowany i jest wyjątkowo słaby. Lepiej nieco dopłacić i zaopatrzyć się np. w to: http://allegro.pl/zegarek-pulsometr-sigma-onyx-easy-kurier-gratis-i5065282009.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam jego zeszłoroczną wersję. Domniemam, że niczym specjalnie się nie wyróżnia. Generalnie: nie polecam. Jego największym (i prawdopodobnie jedynym) mankamentem jest to, że często gubi sygnał, który nie jest kodowany i jest wyjątkowo słaby. Lepiej nieco dopłacić i zaopatrzyć się np. w to: http://allegro.pl/zegarek-pulsometr-sigma-onyx-easy-kurier-gratis-i5065282009.html

Dziękuje bardzo za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawuje ten pulsometr?

Mam na myśli ten z Lidla oczywiście

Moim zdaniem sprawuje się bardzo dobrze. Robi to co do niego należy. Trzeba tylko mieć telefon z obsługą Bluetooth Smart (w Androidzie od wersji systemu 4.3). Parowanie odbywa się w aplikacji, nie da się sparować "z telefonu" (co było dla mnie zaskoczeniem).

 

 

Mam jego zeszłoroczną wersję. Domniemam, że niczym specjalnie się nie wyróżnia. Generalnie: nie polecam. Jego największym (i prawdopodobnie jedynym) mankamentem jest to, że często gubi sygnał, który nie jest kodowany i jest wyjątkowo słaby. Lepiej nieco dopłacić i zaopatrzyć się np. w to: http://allegro.pl/zegarek-pulsometr-sigma-onyx-easy-kurier-gratis-i5065282009.html

Ta wersja jest inna, połączenie jest przez BT bezpośrednio z telefonem (czyli kodowanie jest). Oprócz tego jest też sygnał otwarty (niekodowany) 5,3kHz i można łączyć się z zegarkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinię Autorki z linku, ale to raczej specyfika butów sznurowanych, że stopa jest nieco luźniejsza, niż w butach z rzepami, klamrą itp. Są to jednak buty trekkingowe, a nie do MTB, więc dzięki luzowi stopy wygodniej się chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat miał kiedyś innego crivita za niecałe 3 dyszki. Trochę przekłamywał dystans ale ogólnie był spoko jak za takie pieniądze. Po 2 czy 3 latach zaczął wariować i co jakiś czas pokazywać wysokie prędkości typu 70 km/h czy 99. Tez był z podświeniem, wieloma bajerami i był bezprzewodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojak montażowy mogę raczej polecić po pierwszym kontakcie. Solidny stelaż, plastikowe są tylko szybkozamykacze i klamra mocująca rower, ale wyglada to dosyć solidnie. Rower na stojaku delikatnie się buja podczas np krecenia korbą ale stojak nie drgnie. Zobaczymy jak będzie dalej bo na razie tylko na próbę powiesilem rower ale nic przy nim nie robiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Kupiłem w tamtym roku kurtkę przeciwdeszczową. Rzeczywiście jest przeciw deszczowa ale nie ma odprowadzania potu, nie ma wentylacji. Tak jakbyś do worka wszedł. I w tym roku jest ta sama bo byłem dzisiaj w Lidlu.

Niestety rozmiar spd 45 był dla mnie za mały brakowało dosłownie 1 cm.

Czaiłem się też na stojak rowerowy ale pan powiedział mi żebym nie brał bo rower się mocno chwieje i że jest nie stabilny.

Czy ktoś mógłby coś więcej o tym stojaku napisać?

Nie przeczytałem powyższego posta.

A jednak się buja. Ale spróbuj dokręcic coś do roweru czy się za mocno nie chwieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki jak zwykle na + za tą cenę, u mnie w Lidlu do 9 połowe koszulek sprzedanych, jak byłem gdzieś 15 po 8 to kolejka do nich aż była, no ale za śmieszną cenę jakość jest bardzo dobra.

Wziąłęm też rękawiczki, brat polecał, a akurat stare już się nie nadają. Zastanawia mnie siodełko, fajnie wygląda tylko nie wiem czy jest dość wygodne, może ktoś coś napisać jeżeli posiada lub zakupił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...