Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

Koszulki wydaje mi się, że są luźniejsze od tych z co były kilka tygodni wcześniej z krótkim rękawem. Trochę kiepsko to wygląda rozmiar M, a koszulka jest długa i szeroka ;/. Natomiast spodnie na pierwszy rzut oka są OK. Jak jakość odzieży z lidla z obecnej oferty ma się do jakości odzieży rowerowej z Decathlona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z godzinnej przejazdzki w spodniach i kurtce z Lidla. Temperatura 12 stopni oraz silny wiatr. Jazda miasto i poza miastem (przy okazji test lampek lidlowych). W zasadzie nie czulem, ze mam spodnie na sobie (wersja bez szelek). Nie czulem tez na ciele poza glowa ze wieje wiatr co wiecej nie czulem abym sie spocil mimo ze troszke cisnalem. Wkladka w spodniach wydaje sie byc za bardzo z przodu ale tylek nie zglaszal zastrzezen. Kurtka podobnie jak spodnie, nieodczuwalna na ciele. Po powrocie do domu zdjecie ciuchow, ktore wewnatrz byly wilgotne wiec jednak cos tam sie spocilem choc tego nie czulem. To pierwsze moje rowerowe ciuchy na chlodne dni wiec nie mam porownania niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem z przejażdżki w spodniach długich. Przy 12 stopniach zdały egzamin, po powrocie mokry był głównie odcinek w pasie, może dlatego że tam jest gumka ktora chłonie wilgoć.

Na górze tylko kurtka 4f i tu zabrakło czegoś cieplejszego.

 

Wkładka spodni dużo bardziej z przodu w porównaniu do tej w spodniach decathlon. Dużo cieńsza. Ale... Tylek nie boli, lepiej zareagował niż na te z decathlon, w kroczu siodło nie ciśnie, w decathlonowych już nie jest tak przyjemnie. Jak ktoś potrzebuje wymiar to jutro mogę zmierzyć nogi i pas pod spodnie z Lidla.

W najszerszym miejscu

Udo 63

Łydka 43

Pas 100

183cm wzrostu, i spodnie L pasują na mnie calkiem niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem koszulkę z długim rękawem i spodnie z szelkami. Rozmiar M pasuje mi tak na styk, 177 wzrostu, 90 kg wagi.

Kiedyś popełniłem błąd i kupiłem koszulkę w rozmiarze L, która obecnie na mnie wisi jak worek na ziemniaki a długa jest jak sukienka (wtedy ważyłem jeszcze powyżej 100). Podobnie mam z kartką kupioną rok temu, wisi na mnie strasznie (teraz odpuściłem jej zakup).

Miło zaskoczyłem się spodniami, w które udało mi się wcisnąć. Rok temu musiałem oddać ponieważ nie mieściły mi się w nich łydki (ogólnie mam problem żeby kupić jeansy w sklepie bo jak dopasuję spodnie w pasie to łydki się nie mieszczą, jak dopasuję do łydek to w pasie jest luz, jakieś dziwne czasy nastały na rurkowe spodnie).

 

Na dniach będę testował komplet to się wypowiem więcej.

 

Na minus zaskoczyły mnie kaski. Strasznie gniotły mnie w głowę, zarówno rozmiar S/M jak i M/L. Cena była kusząca ale chyba mam zbyt kwadratową głowę. Kask 4F który kupiłem rok temu za 49 zł na promo nic mnie nie gniecie (jedynie kształt mi się przestał podobać jak i żółty kolor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie do tych do trochę przymierzali - to moj pierwszy zakup dlugich spodni i nie wiem -

kupilem spodnie rozmiar L ale są troche krotkie (do kostek) - mam 188cm wzrostu) , za to dobrze opinają.

Pytanie -wymienić je na XL , czy sprobowac tych szelkowych L-ek bo sa dluzsze? co dają te szelki? czy te spodnie powinny przylegać do ciala?

 

mam obecnie 4 ciuchy z Lidla w domu i trochę wkurza ta sterta więc potrzebowałbym ograniczenia przy wyborze ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem koszulkę z długim rękawem i spodnie z szelkami. Rozmiar M pasuje mi tak na styk, 177 wzrostu, 90 kg wagi.

Kiedyś popełniłem błąd i kupiłem koszulkę w rozmiarze L, która obecnie na mnie wisi jak worek na ziemniaki a długa jest jak sukienka (wtedy ważyłem jeszcze powyżej 100). Podobnie mam z kartką kupioną rok temu, wisi na mnie strasznie (teraz odpuściłem jej zakup).

 

To być może kwestia budowy, bo ja też mam 177cm i też ok 90kg, kupiłem tę koszulkę z długim w rozmiarze L i jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupuję zazwyczaj rozmiar XL zarówno koszulki jak i spodnie. Jedno co mi nie odpowiada w długich spodniach to długość nogawek. Mam 190cm wzrostu i uważam, że nogawki w Lidlowskich spodniach są za krótkie. Mam spodnie z sortu jesiennego z tamtego roku (bez szelek) a w tym roku zakupiłem z szelkami... i sytuacja jest taka sama. Jak dobrze wpasuje pieluchę to nogawka spodni zaczyna się w miejscu gdzie się kończy skarpeta... moim zdaniem trochę za krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście ale na stronie Lidla jest teraz możliwość sprawdzenia rozmiaru według ich rozmiarówki( dopiero dzisiaj to zauważyłem). Co do długości spodni to mam te z Lidla i Decathlonu i długość nogawek jest taka sama. Rozmiar L, sięgają do kostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wcześniejszej ofercie rowerowej kupiłem u nich okulary 3f9bfe3975.jpg

 

Przez lato służyły dzielnie, gdyż nie wymieniałem w nich szkła, natomiast teraz przy zmiennej pogodzie zacząłem żonglować szkłami i po paru wymianach oprawka pękła na pół, koło noska. W lidlu ładnie zrobili zwrot, bez zbędnych pytań, choć chciałem wymianę, plus dla nich. Także gdy ktoś nie wymienia szkieł to okulary bardzo fajne, natomiast przy podmiance jest szansa je rozwalić, ze wcześniejszymi modelami nie mam tego problemu, natomiast szkło w nich jest za małe. dlatego kupiłem te większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jeszcze bieliznę termo spodnie długie jednoczęściowe. Były jeszcze dwuczesciowe, tak że do wykorzystania mogłyby być jeszcze nogawki. Jednak nogawki nie mają wstawek silikonowych, więc obawiam się że mogłyby zjeżdżać. Dodatkowo planuję wykorzystać tę bieliznę jako kalesonki.

Rozmiar M na 180 cm i 82 w pasie jest ok. Długość też ok, bo po założeniu się rozciągnęły. Jakościowo brak uwag.

 

Wziąłem też rozmiar L dla porównania i ten albo oddam, albo sprezentuję tacie. W pasie L dużo luźniejsze (trzeba juz mieć na pewno powyżej 90 w pasie) i trochę za długie (wysokie) w tyłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie. Spodnie, koszulki powinny przylegać tak samo jak bielizna.

Odnośnie długości spodni, może nogawki są pod wysokość buta i ocieplacza? Mam spodnie sprzed 2lat i są naprawdę ciepłe na poniżej 5C a przy tej temp. Zaczyna stopa marznąć.

Napompowalem kola w szosie do tych 8 i nadal dziala. Zobaczymy jak dlugo.

były trudności z uzyskaniem tych 8? Czytałem opinie o poprzedniej ofercie tych pompek i ledwo 5 wyciagaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...