Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dodam dobre słowo na temat tego softshella. Kupiłem w zeszłym roku wraz z koszulką termo. Jechałem w tym przy -6'C. I było mi ciepło. Nie spociłem się jak świnia, lekko zgrzany byłem (ale wtedy ważyłem jeszcze 109kg, więc można sobie tak to wytłumaczyć) Zrobiłem w tym 40km i kilka jazd w okolicy -0'C/+5'C. Na tyłek spodenki B'Twina (krótkie), na to termo z lidla i spodnie (te obcisłe) do biegania z jesiennego sortu. W poniedziałek kupuję te spodnie softa z wkładką. Liczę że będzie równie dobrze co mój aktualny zestaw na tyłek.

Jako ze pogoda u mnie się zepsuła, mam ok. 12'C założyłem już kurtę soft, ale mocno się zgrzałem jadąc do pracy 3km. Na zwykłym deszczu nie przemaka, nie wiem jak przy oberwaniu chmury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem głupia sprawa ale już delikatnie mówiąc zgłupiałem jeśli chodzi o rozmiary ubrań z Lidla.Poglądowo mam 178cm wzrostu,90cm w biodrach i 80 w pasie/talii.Więc nie wiem czy na spodnie odpowiedni będzie rozmiar M czy L?B częśc ludzi mówi że mają tam zawyżoną rozmiarówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat rozmiarówki ubrań z Lidla pociągnąć jeszcze na dwie strony. Albo założyć nowy i tam debatować jak to z nią jest. 

 

 

 

głupia sprawa ale już delikatnie mówiąc zgłupiałem jeśli chodzi o rozmiary ubrań z Lidla

 

Przejrzyj temat kilka(naście) stron wstecz, potem idź do Lidla, kup i ewentualnie zmień na inny rozmiar, to takie trudne? Wiele osób podkreślało że z wymianą nie ma problemu a jak się nie uda można towar zwrócić.

 

Część ludzi napisało że dyskont ma zawyżoną rozmiarówkę, ktoś pewnie wtrącił że zaniżoną a prawda jest taka że wszystko zależy od punktu odniesienia i taką dyskusję można ciągnąć w nieskończoność.  :icon_confused: Nie ma co czekać na to że ktoś wpadnie i jednym postem przyklepie - ZAWYŻONA  :icon_exclaim:

 

Wiem, głupia sprawa ale już mnie wku*wiają pytania o to samo zadawane n-ty raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie lepiej softshell z lidla czy ta kurteczka z decathlonu: http://www.decathlon.pl/kurtka-przeciwdeszczowa-na-rower-mska-500-czarno-biaa-id_8315811.html

 

Mam ją (tą z decathlona), testowałem w temperaturach 10 C i powiem Ci że się z lekka spociłem. Nie jestem niedzielnym rowerzystą i wolę dać w gaz niż ślimaczyć się. Finalnie i tak polecam biorąc pod uwagę cenę. Dobrze chroni przed wiatrem ale jako wada to kiepska oddychalność. W cenie do 50 pln-ów moim zdaniem warto. Na zimę coś z membraną lub bluza pod to i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie te z softshellem. Kupiłem jak zawsze L, za małe....ze 3 rozmiary. Wymieniłem na XL, za duże z 1-2 rozmiary na długości. Ale na zimę jak znalazł. I softshell działa. 5 minut w piwnicy i się zgrzałem :) A ludziiiii, masakra. Totalna dzicz.

Spodnie fajnie zrobione, wygodne, na rowerze fajnie się układają. Mimo że troszkę za duże, opinają dość mocno kolana. Jak robię przysiad, to czuję mocne napięcie materiału na kolanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie kupowałem ludzie byli ale na spokojnie można było podejść poszukać nikt się nie bił nie wyrywał rzeczy. Spodnie kupiłem M i chyba dobre, zawsze jeździłem w dresowych to nie mam porównania. Dziwne takie opięte pierwszy raz zakładać. Nawet mini kieszonkę mają na drobne hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie był w miare spokój, trochę ludzi oczywiście, ale bez tłumu i awantur, większość towaru jeszcze zamknięta w oryginalnych opakowaniach.

Fakt, że byłem z 15 minut po otwarciu ;)

Wziąłęm koszulke z długim rękawem, jak zwykle L i faktycznie dość długa, ale nie będę juz oddawał, chyba że jak będę wieczorem to będą jeszcze M. I jeszcze skarpety i kurtke, też L i tu rozmiar idealny, a i sama kurtka wygląda całkiem sensownie, cieńsza (i ładniejsza ;)) niż te softszele co były w ofercie 2 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione:

 

1. bielizna termo długa czarna oraz fluo. Przy okazji ciekawostka, ta fluo to jest krótki rękaw + dodatkowe rekawki. Tak się składa, że mam koszulkeę Attiq Fluo i te rękawki idealnie pasują kolorystycznie do tej koszulki Attiq :-) Tak wiec w cenie koszulki termo mam od razu rekawki.

 

2. skarpetki zimowe. Od razu powiem, że skarpetki zimowe czarne z Decathlona są cieplejsze. Ale te lidlowe też się przydadzą, nie tylko na rower.

 

3. Płyn do czyszczenia, który mi się sprawdza po maratonach

 

4. Pokrowiec na rower. Czasami jak wyjeżdżam gdzieś dalej i biorę ze sobą szosę, to ten rower w przeciwieństwie do MTB wożę w bagażniku ze zdjętymi kołami. Brakowało mi czegoś w co mógłbym wsadzić rower, żeby się nie porysował i żeby nie pobrudził pozostałych bagaży. Mam pomysł żeby do tego użyć właśnie ten pokrowiec. Całe 12 zł :-)

Ps. Mam 180cm, w klatce 102, w pasie 82cm, 74kg i rozmiar M bielizny funkcyjnej jest idealnie dopasowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że lidlowa bielizna jest spoko. Mam pare różnych i wszystkie sobie chwalę.

 

Kupiłem koszulkę. Jak zwykle trochę za krótkie rękawki, ale za to materiał jest fajny. Trochę zmechacony pod spodem, ciepły. Wszędzie jakieś nitki wystają, ale za tą cenę nie będę się czepiał :P . Szkoda, że nie ma w sprzedaży tego trzeciego wzoru, co go cichaczem z oferty usunęli. 

 

 

Ktoś im powinien powiedzieć, że im mniej napisów na ciuchach typu "ProBike","Performance", czy "Extreme" tym chętniej ludzie je kupią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić, dość ciekawe no i cena.

XL na długość rękawów ok, w klatce i ramionach barkach też ok, ale w talii/pasie wór jak na ziemniaki. Plecak ni na plecach tylko na brzuchu wozić.

L-ka w talii/pasie ok, w klatce jako tako, w ramionach i barkach brak miejsca, rękawy za krótkie :(

Dziwną formę rodzice wymyślili hehe :o;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK nie ma aż tak dużego asortymentu, nie ma kurtek i kobiecych koszulek (bluz).

Kupiłem dwie pary spodni xl, jedne normalne drugie z szelkami i te drugie za małe ale te normalne całkiem ok, a duży jestem 115kg.

Bluzy też xl i też pasują, trochę obcisłe ale nie tragicznie.

Ps.

Mowa o dzisiejszej promocji w lidlu w UK :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...