Skocz do zawartości

[błotniki] sks shockblade i x-blade


godot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Krótkie pytanie.

Czy błotniki SKS shockblade i x-blade, które używałem do roweru z kołami 26" nadadząsie do kół 29"?

Jeśli nie to jakie polecacie do 29".

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez godot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja mam takie ale dedykowane do 29'' .Jak kupowałem to były wlaśnie dwa rozmiary. 26 i 29.

 

A co do błota to nie wiem bo ich praktycznie nie zakladam, ale na plus jest na pewno ich szybki montaż.

Edytowane przez GREEQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam takie zestawy: SKS Shockboard + X-Blade (pod 26") i Simpla Hammer SDF + SDR (29"). Zakładane do XTC 26" i Cube'a 29" testowo, naprzemiennie. Rozmiarowo jak widać na zdjęciu, długości przednich ta sama, a tył w SKS deczko dłuższy. Za to w szerokościach jest różnica. Rodzime 'Simpla' są szersze, wyraźniej na końcach i przy balonie 29" 2.25 zapewniają lepszą ochronę. Lepszą, chociaż takie błotniki już przy ok 30km/h nie uchronią nogawek, kostek. Użycie w błocie podobne z minusem dla SDR na tył. Minusem jest mocowanie które potrafi w terenie się odpiąć(w SDR2 poprawione, ponoć, nie testowałem). Jest miejsce na śrubkę aby tego uniknąć, ale mając przez ostatnie 2 lata SKS nie zgubionego ani razu bez śrubek byłem rozczarowany tym 'systemem'.

20150108_135442_zps5ae1cc56.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...