Skocz do zawartości

Zbędne działy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stało się tak jak przypuszczałem... :D Powstały dwa, moim zdaniem zbędne, działy ("Forum szosowe" i "Forum grawitacyjne"). Teraz robi się powoli bałagan na Forum, bo jedni pytanie np o amora do dirtu umieszczają w dziale "Amortyzacja", a inni w dziale "Forum grawitacyjne". Tematy zaczynają się dublować, bo wielu nie przeszuka obu działów w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o ten amor... Tak samo jest z innymi częściami, całymi rowerami itp.

Moim zdaniem powinno się usunąć te dwa działy i powrócić do starej koncepcji Forum. Czekamy na opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie robi różnicy, bo i tak zawsze klikam "zobacz nowe tematy", ale pewnie te 2 działy utrudniają wyszukiwanie interesujących nas tematów. Jeśli jest bałagan to myślę że nic się nie stanie jak te 2 działy zostaną usunięte... Ale jak komuś by to przeszkadzało to niech się wypowie.

 

Ja mam neutralne stanowisko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że mam identyczne spostrzeżenia, jak Żbik. Co chwila jakieś tematy noszę z działu do działu, bo np. ktoś neutralne pytanie o łańcuch zadaje w forum grawitacyjnym tylko dlatego, że jeździ na niskosiodełkowcu :) . Nie bardzo wiadomo też, co robić z tematami dotyczącymi np. rowerów: szosówek, dirtówek... fora tematyczne czy Rowery/Ramy?... Podobnych problemów i dylematów jest wiele.

Z drugiej strony wiem, że są ludzie, którym bardzo zależało na powstaniu tych dwóch działów. Moim zdaniem są one niepotrzebne - ale to jest moje zdanie.

Pozdrówko w subiektywnym odczuciu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zbednych dzialow to rzeczywiscie jest ich kilka:

 

Forum rowerowe dla niezarejestrowanych

Kluby rowerowe

Galeria

Wycieczki rowerowe

 

Co do dzialu szosowego, uwazam, ze jest niezbedny gdyz nie ma nic takiego w polskim internecie, a tematy te ginely wsrod roznych dziwnych offtopicow.

[tagi] Na zamówienie 123» 6

Chcesz mieć w sygnaturze TAG swojego roweru ?

 

itp.

 

Tylko co ja bede sie czepial, zaraz potniecie mego posta i zablokujecie temat, a zrobicie jak chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za usunieciem forum grawitacyjnego i szosowego.

 

Co do zbednych dzialow to rzeczywiscie jest ich kilka:

 

Forum rowerowe dla niezarejestrowanych

Kluby rowerowe

Galeria

Wycieczki rowerowe

 

Wycieczki rowerowe - zbedny dzial, a niby czemu ?!

Tak samo w czym ci przeszkadza dział z klubami. Jak sie szuka konkretnego to odrazu wiadomo w co kliknac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum szosowe to jeszcze pół biedy, bo przedtem i tak mało tematów o szosówkach powstawało i moim zdaniem, poza jakimiś bajkowymi tematami o najwyższych prędkościach jest w miarę porządek.

Gorzej z grawitacyjnym... i tak wszystkie inne działy są "zaśmiecone" tematami o dircie, streecie, itp. Trzebaby albo poprzenosić te wszystkie tematy do grawitacyjnego (za dużo zbędnej roboty dla moderatorów), albo zostawić jak jest i usunąć grawitacyjne. Ja jestem za usunięciem

jak ktos chce to znajdzie czego szuka

Gorzej jak ktoś nie chce i co chwila zakłada tematy, które były już omawiane kilka razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum rowerowe dla niezarejestrowanych wydaje mi się nie najlepszym pomysłem, chyba żeby niezarejestrowani nie mieli dostępu do pozostałych działów bo inaczej nie ma to sensu. A z forum grawitacyjny i szosowym, zrobiło się małe zamieszanie, ale jest raczej również zbędne chyba że miały by tam być zamieszczane tylko informacje typu "jak dobrze skoczyć z 2m dropa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bezsensem było utworzenie forum dla niezarejestrowanych, niech jest tak jak teraz ze niezarejestrowani nie moga pisac normalnie postów, a co im przeszkadza zarejestrować się jak chcą cos wiedziec, przeciez to chwilka roboty.

a we wszystkich tych nowo utworzonych działach tematy sie dublują, chocby temat o najwiekszej predkosci w dziale o szosówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, połączone, no ale były takie same tematy w szosowym i rowerowym na max, i pewnie jest w szosowym mnóstwo postów powtarzajacych sie ze dany user osiągnął jakas tam predkosc, zreszta mi to obojetne czy beda czy nie, i tak do tych działów nie zaglądam, bo to przeciez forum XC - ZONE :blink::P

no ale jest sporo osób z szosówkami i niskosiodełkowcami wiec oni sobie tam skrobią, tylko własnie lepiej by było tak jak pisał Katsumoto, ze tam były tematy typu "jak zrobic hopke czy skoczyc dropa" ale to tylko moje zdanie i tak nie liczące się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie oba działy sa zbedne. Albo ustawic forum wg stylow w kolarstwie, ze xc, szosowe, freeriade, dirt itp.. albo wg komponentow tak jak bylo do tej pory, ze hamulce, kola, amortyzatory itp.. i kazdy sobie pisze w odpowiednim dziale niezaleznie od tego jaki styl jazdy preferuje. Sam skłaniałbym sie ku tej drugiej opcji, czyli tak jak bylo do tej pory, po co zmieniac cos co sie sprawdzilo i wszystkim bylo z tym dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio staralem sie doczytac czegos w dziale grawitacyjnym i szosowym.

Mysle że grawitacyjny mozna wywalic.

Szosowy moim zdaniem zostawic. Argumenty ? porządek i w koncu sie dostalem do jakis tematów o rowerach szosowych czy cos. A wczesniej gdzies byl temat i zaraz znikal na strone numer 612543162..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc dołożę cegiełkę do zburzenia ^^ :

- Klub (tam nic się konkretnego nie dzieje)

- Grawitacyjne

- Dzwony, wypadki, hardcore!

- Forum rowerowe dla niezarejestrowanych

- Galeria (to w pierwszej kolejności wywalić)

inne zmiany wprowadził bym takie :

-technical suport połączyć z koncertem życzeń

-Regulamin/Kontakt/Linki ustawić jako przyklejony temat do Rowerowe forum na max!

-zrobić kategorie sprzęt , a w niej jako odzielne podkategorie: amor , napęd , koła , ramy itp .

 

 

było by fajnie wprowadzić te zmiany, moim zdaniem ułatwiły by życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by je zostawić tylko uporządkować [ewentualnie jakoś zreorganizować] i trzymać w ryzach. Uważam, że tak kącik dla walczących z grawitacją jak i połykaczy kilometrów jest potrzebny, w końcu dla każdego coś miłego [choć nie można mieć wszystkiego ;) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego dział o klubach chcecie usuwać, według mnie to jest jeden z najlepszych działów jaki został utworzony poza tymi co były poprzednio, zawsze można zapytac w danym klubie o cos tam dotyczacego danej marki roweru, ktos chce sobie zdjecia poogladac bo np. mysli nad kupiniem tego a tego roweru i chce zobaczyc jak to wyglada, wchodzi w danym klub i juz ma wszystko, moze zapytac jak sie sprawuje dany rower i takie tam inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green, Ty to masz cudowne pomysły...

Forum dla niezarejestrowanych powstało własnie po to by osoby które nie mogą/nie chcą sie rejestrować pisały tam swoje posty i nie robiły bałaganu w innych działach.

W kwestii Klubów, popieram Ralfa. Zresztą i tak nie rozumiem co ma się tam dziać według Ciebie. Ot takie małe społeczności marek w środku dużej społeczności całego forum.

Galeria...no, tu można dyskutować ale generalnie co Ci ona przeszkadza...jeśli ktoś się chce pochwalić to tworzy sobie temat i tam wrzuca swoje fotki zamiast do sygnaturki lub zamiast zawalania innych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

ja mowilem, ze tak bedzie. zrobi sie burdel... dokladnie taki, o jakim piszecie... no ale nalegaliscie. Zdecydujcie sie. szosa i grawitacja zostaja czy wywalamy?

 

Galerie jeszcze mozna wywalic, bo faktycznie pomysl nie wypalil. ale reszta zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...