Skocz do zawartości

[statystyka rowerowa] bikestats.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Ten bikebrtoher wygląda na dużo bardziej rozbudowany aniżeli bikestats. Najbardziej podoba mi się, że można zaznaczyć trasę na mapie. Ale chyba jednak nie będę tego nawet próbował, bo już wziąłem się za bikestats i szkoda mi czasu na zabawę w prowadzenie dwóch takich serwisów. A co chcecie od buttona? Mnie tam się on podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie zarejstrowalem wlasnie :) niedlugo powinienem miec liczniczek i sobie posmigam troche :P pozdro

 

P.S a jeszcze takie pytanko, bo jak sie wpisuje wycieczke to tam jest kilotry wszystkie przejechane i w terenie i czym to sie rozni?? te wszystkie to znaczy ze ktore??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Już sam status maila - czyli uznanie za spam - to wielki minus, dzięki Anulka :rolleyes:

2. Dotarcie do momentu dodania wycieczki trwało dobre 5 minut, po uzupełnieniu wszystkich danych i próbie zapisania jakieś błędy - logiczne, że czas jazdy na rowerze jest inny od czasu podanego przez pulsometr :glare:

3. Po zapisaniu i dodaniu wycieczki, nigdzie jej nie ma, jak się okazało nie została dodana :025:

4. Brzydki interface

Dlatego mój głos na BikeStats, choć mogliby dodać opcje zaznaczenia trasy na mapie, szczególnie, że wykorzystują ją (mapę) do lokalizacji użytkowników, może kiedyś. A dla BikeBrother :022:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieki za uwagi, postaramy sie poprawic :P

 

1. Już sam status maila - czyli uznanie za spam - to wielki minus, dzięki Anulka :)

Prosze o potwierdzenie czy problem nadal wystepuje - przed chwila sprawdzalem

na Gmailu - post nie jest oznaczany jako spam.

 

2. Dotarcie do momentu dodania wycieczki trwało dobre 5 minut,

Zaraz po zalogowaniu system kieruje Cie na Twoja strone domowa

w systemie bikebrother.com - tam znajduje sie wyrazny zolty przycisk

"+ dodaj wyjazd".

 

Jesli masz dodatkowe pomysly na poprawe ergonomii serwisu - chetnie

wysluchamy. Prosze, pamietaj, ze przy tej mnogosci funkcji systemu

BB nie zawsze latwo ulozyc wszystko po mysli wszystkich uzytkownikow.

 

po uzupełnieniu wszystkich danych i próbie zapisania jakieś błędy - logiczne, że czas jazdy na rowerze jest inny od czasu podanego przez pulsometr :glare:

Rzeczywiscie, system ma sporo tego rodzaju zabezpieczen, ale robione sa one z mysla

o integralnosci danych i ograniczeniu nonsensownych wpisow.

 

W tym przypadku przyjelismy, ze tetno jest mierzone dla czasu jazdy

- stad zabezpieczenie "Czas jazdy nie może być krótszy niż suma czasów stref pracy serca."

Byc moze jest zbyt restrykcyjne, jak uwazacie?

 

3. Po zapisaniu i dodaniu wycieczki, nigdzie jej nie ma, jak się okazało nie została dodana :025:

A ja widze ze ci sie udalo - pojechales "Zabic Kuzyna" :)

http://www.bikebrother.com/ride/weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...