Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a czy w instrukcji nie ma błędu w tabeli podajacej wartości do wpisania do licznika dotyczące wielkości kół? Dla koła 29" o szerokości 2.25 wartość ustawiana jest 2288 a dla rozmiaru mniejszego 2.10 wartość ustawiona jest na 2295. Czy to jest błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie, czy zamawiając licznik ze stronki solid-sport.pl

 

http://www.solid-sport.pl/licznik-rowerowy-sigma-rox-60-sts-cad-p-166.html

 

zestaw zawiera również uchwyt na kierownice , pasek na rękę , magnesy , kupon rabatowy ?

Cena jest dość atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie, czy zamawiając licznik ze stronki solid-sport.pl

 

http://www.solid-sport.pl/licznik-rowerowy-sigma-rox-60-sts-cad-p-166.html

 

zestaw zawiera również uchwyt na kierownice , pasek na rękę , magnesy , kupon rabatowy ?

Cena jest dość atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.

 

Pozdrawiam

Ja u nich kupowałem i dostałem wszystko. A obsługa jest taka jak na zachodzie frontem do klienta. Polecam ich w 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Orientuje się ktoś czy można w pl kupić jakąś folie ochronna na ten licznik?

 

Też próbowałem znalezć taką folie po tym jak mi upadł licznik na asfalt i porysowała mi się szybka, szybkę wymienił mi gość z serwisu od komurek a folię musiał dopasowywać i docinać ale zrobił jak oryginał. aha szybkę musiałem kombinować na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprawdzałem wszystkie (licznik, czujnik prędkości, kadencji i HR) baterie i są ok (conajmniej 3 V) a licznik wyświetla mi "pusta pasek" - czasami podczas jazdy, czasami jak podchodzę do nie używanego roweru

czy macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprawdzałem wszystkie (licznik, czujnik prędkości, kadencji i HR) baterie i są ok (conajmniej 3 V) a licznik wyświetla mi "pusta pasek" - czasami podczas jazdy, czasami jak podchodzę do nie używanego roweru

czy macie jakieś pomysły?

U mnie podobnie. Bateria ma 2,9v wydawało by się ze niby nie jest tak malo ale jak zmieniłem na nowa baterie to problem zniknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to na każdy  komputer wpisywałeś ton kod który ci przysłali czy z  komputera na komputer? bo ja tego kodu to już nie mam gdzieś mi zaginoł a ponoć był chyba do jednorazowego użytku. W sumie nie wiem jak to było dokładnie bo mi to znajomy załatwiał bo zna niemiecki tylko że teraz to nie mam z nim kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...