Skocz do zawartości

[rohloff] rozlewany: oryginalny czy sciemniony


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupilem na allegro rozlewany Rohloff. Sprzedawca zapewnial , ze oryginalny etc. Lancuch wiec wyshakeowalem w nafcie i po wysuszeniu nalozylem oliwke. Smar nie wydaje mi się gesty (porównuje z FL RED), co chwile wylazi (wycieram co 10 km). Dodatkowo zlapal tyle piachu z chodnikow , ze po 40km czuje mielenie kwarcu kręcąc korba, co tez dodaje efektow dźwiękowych.

Może zrobilem blad kupujac 1 raz rozlewany, bo teraz nie mam porównania..... możecie pomoc zidentyfikować czy mój rohloff to sciema czy nie? Jakieś cechy charakterystyczne? Zapach? (FL red z kilometra bym wyczul - ci co uzywali wiedza o czym pisze;))

 

Link do allegrowicza:http://allegro.pl/olej-smar-do-lancucha-rohloff-100-ml-oryginalny-i4165833910.html

 

Sorry za ew.typosy - ze smartfona muszę pisac, wiec wszystkie sa jego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie warto było poszukać lepiej? Dałeś 15 zł za rozlewany olej a ja za 19,90 zł kupiłem w oryginalnym opakowaniu w sklepie. Fakt kupiłem 50 ml ale wolę tak niż nie mieć 100% pewności co kupuję tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rohloff ma charakterystyczny, stosunkowo przyjemny jak na oleje zapach. Nie powiem nuta czego to jest, bo się na aromatach nie znam. Jedno jest pewne, osoba, która raz powąchała oryginał nie pomyli go z niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapachu nie rozpoznam treści, bo pierwszy raz kupiłem Rohloffa. Dla mnie wydaje się on być mało aromatyczny aczkolwiek niebezwonny. Kolega jasinski21444 pisze powyzej, że od tego samego allegrowicza też kupował i jak można wyczytać orzekł, że jest to oryginał. Na jego opinii chyba będę się opierał, bo raczej nie zamierzam teraz kupować drugiego Rohloffa ;) Jak wytrzyma 200km bez dokładania to nie będzie dla mnie źle.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...