Skocz do zawartości

[Napęd] Czy podzespoły będą ze sobą pasować?


NowyUser99

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem.Mam juz połowe gratów więc poniekąd ich strata.
Zaraz napisze jeszcze raz ;)


Co do tego sklepu,odpisali,gościu bardzo pomocny,przychylny i miły. Podpowiada co można zmienić,ulepszyć etc.Super kontakt no i jak ktoś chce to niech napisze na maila info@rowerplus.pl
o dostępność i ceny,a nie pożałuje ;)
Mam nadzieję że nie dostanę warna za reklamę  :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwa pytania:
-Czy jest znaczna różnica w korbach tzn jakość,trwałość etc pomiędzy Deore m590(m610) a Slx m670 i warto dopłacić do SLX-a?
-i czy ma ktoś tylną przerzutkę z blokadą,tym taki pstryczkiem który ma pomagac aby wózek tak nie latał,i również czy warto dopłacić te paredziesiąt złotych?
pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

1. Różnica jest, nie jest ona wielka, SLX ma inne zębatki, lżejsze ale nie sądzę by były bardziej żywotne od deore.

2. Zwie sie to Shadow+ z tzw. sprzęgłem. Tylko pod napędy dyna sys, lub ewentualnie sram 1:1 esp. Sam osobiście nie miałem ale ponoć nie działa to tak cudownie jak sie spodziewano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się szarpnąłem na wymianę napędu i wszystko z SLX-a to chyba korbę do kompletu też już kupię ;)
PS. M675 z "wichajstrem " kupiona ;)

Jeszcze coś, zauważyłem że nowa przerzutka którą kupiłem ma zakres 66'-69' a moja rama ma podobno kąt 73' podsiodłówki. Czytałem aby sprawdzić jaki się ma w tej, którą się zmienia,u mnie jest to FD-M310 ale nic na niej ani na necie nie znalazłem. Nie znalazłem również SLX-a na takie kątty, jedynie na 63-66 i 66-69. Co zrobić jeżeli po regulacji będzie coś gdzieś wadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...