Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale muszę dać negatywną opinie o skarpetkach rowerowych. Dzisiaj po raz pierwszy je ubrałem, przejechałem 50km, ściągam w domu but patrze i co widzę? dziurę na dużym palcu :/

Kurcze, to skarpetki za 10zł jakby nie było, chodze często w takich za 3zł i dziury się nie robią, a tu taki bubel :/ 

 

 

Edit; Znalazłem drugą dziurę :/ Trzeba będzie zacerować bo się w ogóle rozleci ten sh*t.

 

dziwne ja kupilem te skarpetki jezdze w nich juz 4 raz oczywiscie pralem tez 4 razy i nie zauwazylem nic. Moze mialy jakas wade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Zobacz, że wypowiedzi Puklusa i Rzezniola są zakończone emotikonką. Zwyczajnie się zgrywają, a ty bierzesz zaraz do siebie.

 

Żeby nie było OT. Bielizna funkcyjna z Lidla wg mnie OK. Swoje zadanie spełnia, jakość wykonania OK i o dziwo rozmiarówka w końcu na mnie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie jestem zachwycony jakością lidlowych skarpetek rowerowych, a przynajmniej tych z zeszłego roku. Po dwóch-trzech praniach postrzępiły się z obu stron tak bardzo, że ciężko jest rozróżnić czy skarpetka jest na lewą stronę czy na prawą, bo wśród tych wszystkich frędzli nie widać szwów. Z tanich skarpetek polecam Decathlonowe: lepsze jakościowo, póki co po kilku praniach wyglądają jak nowe, cena odpowiednia (ok. 20zł za dwupak).

 

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa wczorajsze zakupy z Tesco - ceny to bodaj 32 i 11 zł. "Sakwy" małe, idealne na krótki wypad, żeby wsadzić jakąś kurtkę, narzędzia, coś do picia, jedzenia. Jakość wykonania jak za tę cenę zaskakująco dobra. Zamki chodzą trochę ciężko, ale nie jest to wielki problem.

Do tego torebka podsiodłowa. Mieści się spokojnie dętka i potrzebne narzędzia. Tutaj trudno ocenić - wygląda ok, ale w przypadku sakiewek podsiodłowych i tak najważniejsze jest mocowanie, którego trwałość można ocenić z czasem.

328efab16b8f.jpg

164752798e21.jpg

8eb17032ab28.jpg

 

Poza tym można kupić jakieś badziewne multitule za 10 zł, dętki bodaj 6 czy 7, mnóstwo tanich świateł, rozkuwacz za 12 i inne drobiazgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rafalzi za informację. Od dawna poszukuję sakw, ale niestety mój zasób finansowy nie jest jakiś duży. Udało mi się wczoraj wyhaczyć ostatnią sztukę. Ogólnie robi dobre wrażenia i moje wymagania spełnia. Także pokusiłem się o torbę podiodłową, bo jest większa, a tą co mam obecnie to już jest upchana do granic możliwości.

 

Swoją drogą to w Tesco do 9 kwietnia jest wyprzedaż wybranych akcesoriów roowerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lidla mogę polecić jak na razie tylko dwie rzeczy, które się u mnie przez dłuższy okres używania sprawdziły. Pierwsza to koszulka termoaktywna z długim rękawem a druga to chusta wielofunkcyjna w wersji z doszytym polarem. Jedno i drugie spełnia swoje funkcje należycie. Nie polecam natomiast rękawiczek rowerowych w żadnej formie. Zarówno letnie i zimowe niestety się rozwalają za szybko. 

 

W biedronce kupiłem kiedyś latareczkę z 9 diodami led za jakieś grosze i zastanawiam się czy po dokupieniu uchwytu rowerowego można by ją zastosować jako przednie światło w rowerze na mało ruchliwe ulice w szybko przychodzące jesienne wieczory. Próbował ktoś? Chodzi dokładnie o tą latarkę:

http://fanbiedronki.pl/gazetka/2014.02.03.gazetka/5449,Latarka,zarowka

Ostatnio leżała 1 sztuka w mojej biedronce przeceniona na 3,5 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jej używam głównie pod szyję. Wczoraj pierwszy raz zrobiłem sobie z niej czapkę. I okazało się, że czapka z chusty jest najlepsza jaką kiedykolwiek miałem. Głównie za racji świetnej elastyczności. Poruszając głową podczas jazdy nie zsuwa się z uszu jak to miało miejsce w przypadku innych czapek. Też kupię drugą pod szyję - jeśli tylko się pojawią. Dałem za nią chyba 16 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja jej używam głównie pod szyję. Wczoraj pierwszy raz zrobiłem sobie z niej czapkę. I okazało się, że czapka z chusty jest najlepsza jaką kiedykolwiek miałem. Głównie za racji świetnej elastyczności.
ja jej uzywalem jako czapki bo od lat nie moglem kupic odpowiednio duzej.  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...