Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś kupił rogi z netto? Dziś oglądałem je w sklepie i zauważyłem, że są złożone z dwóch części. Czy one się nie rozlecą jak np. mocniej szarpnę kierownicą?

 

Mam od 3 dni. Jak za ta cene to wedlug mnie nie ma sie czego przyczepic.

 

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

multi-tool z torbą jest inny od tego bez torby. Porównałem z kolegą i wyszło że jest różnica: ten z torba ma klucz nasadowy a ten bez torby ma imbus 8 mm. [ A jest różnica w jakości ?

 

Na moje jakość jest taka sama. To była chyba jedyna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Lidlu klucz dynanometryczny - 79,99.

Zakres 28-210 Nm, przyda się przy rowerze i przy samochodzie.

Dokładności nie mogę ocenić, bo nie mam innego takiego narzędzia, mogę się tylko opierać na danych z pudełka - ±4%. Długi - 45 cm, z grzechotką, ciężki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, kiedy w lidlu oferowane są długie luźne spodnie rowerowe ? Widze tego trochę na allegro, ale od 2 lat nie mogę trafić na ofertę w sklepie. W ogóle śmieszne jest to, że w marcu sprzedają już tylko krótkie spodenki jakby długie już były zbędne do zimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja nawet nie mam w rowerze innych rzeczy po za kasetą i suportem, do których mógłbym to użyć :) Reszta to mikre imbusy.

 

Wychodzą 24 kliknięcia.

 

No ale właśnie do dokręcania tych imbusów przydał by się klucz z odpowiednim zakresem. Teraz to są zalecenia siły dokręcenia praktycznie każdej śruby w rowerze.  kasetę i miski suportu akurat można kręcić spokojnie "na czuja", bo tam ciężko by było przesadzić i zerwać gwint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klasyczną szosę cro-mo, liczba miejsc do przykręcania kluczem dynamometrycznym ogranicza się do 1-2, pozostałe miejsca są na klucze płaskie a do mniej ważnych 10 imbusów wystarczy wyczucie w rękach nabyte przy serwisowaniu sobie jeszcze w podstawówce Jubilata 2.

 

Klucz przetestowany na kołach samochodowych wczoraj. Nie rozpadł się, grzechotka nadal działa. Długie ramię przyda się przy kasecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Przesadzacie chyba z tym kluczem ... to nie głowica w samochodzie że jak sie źle dokręci to sie może skrzywić ... jak sie ma carbponowe elementy to jeszcze jeszcze ale w tradycyjnym rowerze moment w Nm zastępuje sie jednostkami "z wyczuciem" :P mnie ta jednostka nigdy nie zawiodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja tak samo od zawsze używam "czuja w łapie" i wszystko jest ok. Ale pamiętam, jak jeszcze miałem korbę Hussefelta, jakie cyrki były z suportem, Howitzerem. Miski miały być, wg. instrukcji, przykręcona na określoną siłę, bo jak za mocno, to łożyska za mocno ściśnięte i się raz dwa zużywały (nowy suport ponad 100pln), a jak za lekko to się ramiona luzowały i jak się dłużej z tym pojeździło to się wielowypust wyrabiał. I ludzie pisali że jak dawali te suporty na gwarę to często nie uznawali "bo miski za mocno skręcone były". Ale na szczęście pozbyłem się tego złomu, teraz mam HTII i jestem happy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troche z innej beczki... Mam pytanie co do butów z lidl'a tych do biegania (ofera chyba z przed 2 tygodni) nie wiecie czy można gdzieś je jeszcze dostać albo czy będzie jeszcze jeden rzut towaru w okolicach maja/czerwca? 

 

Byłbym bardzo wdzięczny :)

 

ps. jbc chodzi mi o damskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja tak troche z innej beczki... Mam pytanie co do butów z lidl'a tych do biegania (ofera chyba z przed 2 tygodni) nie wiecie czy można gdzieś je jeszcze dostać albo czy będzie jeszcze jeden rzut towaru w okolicach maja/czerwca?

Na pewno będzie rzut około czerwca. W ciągu roku jest parę rzutów ubrań i butów do biegania nie tylko crivita. W tamtym roku były też markowe, chyba nike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale muszę dać negatywną opinie o skarpetkach rowerowych. Dzisiaj po raz pierwszy je ubrałem, przejechałem 50km, ściągam w domu but patrze i co widzę? dziurę na dużym palcu :/

Kurcze, to skarpetki za 10zł jakby nie było, chodze często w takich za 3zł i dziury się nie robią, a tu taki bubel :/ 

 

 

Edit; Znalazłem drugą dziurę :/ Trzeba będzie zacerować bo się w ogóle rozleci ten sh*t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...