Skocz do zawartości

render

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    328
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez render

  1. render

    [Majtki] do jazdy

    slipy powodują otarcia lepsze bokserki sportowe termoaktywne bezszwowe
  2. Zmierzyłem wewnętrzną długość nogi , u mnie to 81-82 cm, czyli dla roweru trekkingowego to 82*0,63 = 51,6 cm/ 20,5 cala. Czy można w takiej sytuacji zakupić rower z ramą 18 cali/46cm a różnicę zniwelować wysokością sztycy siodełka. czy raczej takie ustawienia będzie nieprawidłowe. Jakie konsekwencje będą podczas jazdy z tak ustawioną wysokością sztycy?
  3. klej trzyma klika okularów naprawiałem minimalne ślady wizualne
  4. Jeżeli ktoś szuka odzieży rowerowej budżetowej to jak najbardziej polecam, oczywiście że nie jest to strój wysokiej klasy bo i nie ten połap cenowy. jJa mam koszulki z lidla i są jak najbardziej ok, rękawiczki rowerowe "żelowe" z gąbką w środku nie spełniają swojej funkcji, okulary ok pod warunkiem nie zmieniania szkieł ja zmieniałem i oprawka pękła
  5. nie wiecie czy w najbliższym czasie będą w lidlu akcesoria rowerowe bo tę ofertę z końca marca przeoczyłem
  6. ja również używam Locus pro tyle że nie wiem jak ustawić nawigowanie komunikatami głosowymi. jakby ktoś mógł podpowiedzieć jak i gdzie się tą funkcję ustawia.
  7. A czy mógł by Kolega coś bliżej odnośnie sprzęty wyposażenia noclegów posiłków . Ile dni zajęło pokonanie tej trasy?
  8. mnie jedynie co zainteresowało i zakupiłem to chwyty czarno-szare założone i dobrze trzymają. Nie polecam tego niby multitoola miałem go i po kilku użyciach imbusy zrobiły się okrągłe a przy okazji wywinęły się niczym z plasteliny.
  9. ja na takie urazy stosuję dermatol, nie żadne jodyny czy temu podobne, bo to jedynie odkaża a nie wysusza ranę.
  10. Ciekawy i oryginalny pomysł godny polecenia
  11. a mógł by ktoś napisać jak w openstreecie dodaje się punkty pośrednie trasy bo ja tu widzę tylko punkty start i stop
  12. zabawa nie opłacalna, wytrzesz zadkiem po kilku dniach użytkowania
  13. nie wiem czy to ciekawe, ot kawałek peszla na łańcuch po pierwsze będzie podczas jazdy ocierać, po drugie jak już odpada ten patent przy przerzutkach
  14. jeszcze taniej było by gwintując pręt fi10 na odcinku jakieś 10cm, wynalazek na pewno prosty i bardzo skuteczny
  15. Przyznam bar mitts to ciekawy wynalazek na chłodniejsze dni, tyle czy można to dostać u nas w sklepach. Ja przynajmniej nie spotkałem
  16. render

    [v-brike] jakie klocki

    Nie czepiaj się szczegółów gdy nie masz nic konkretnego do powiedzenia
  17. szukam w miarę dobrych i nie za drogich klocków do hamulców v-brike na różnąpogodę głównie na asgalt i w niewielkim stopniu do lasu Proszę o doradzenie firmy i modelu Obecnie mam szczęki z oznaczeniem M65/T3, sprawują się przeciętnie są bardzo twarde
  18. Wybacz ale jeśli ktoś łasi się na rower za 400zł to raczej nie znawca tylko typowy osiedlowy złodziej
  19. Zakład w żadnym stopniu nie odpowiada za tego typu kradzierze, to Twoja prywatna rzecz. Jeśli był ubezpieczony to o odszkodowanie można wystąpić w przeciwnym razie nie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...