Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zaprosić do kręgów Krośnieńskiego Towarzystwa Cyklistów każdą osobę, która lubi aktywnie spędzać czas wolny na rowerze.

W naszym "teamie" mamy przedstawicieli różnych kategorii wiekowych; począwszy od 17 a zakończywszy na 70 latach. Każdy znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie.

Organizujemy rajdy rowerowe, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wspólne wyjazdy i treningi nawet z kolarzami ze Słowacji.
Być może ktoś pomyśli, że jesteśmy jakimś profesjonalnym teamem rowerowym i nie ma czego u nas szukać. Nic bardziej mylnego. Spora część członków KTC preferuje jazdę rekreacyjną, lecz jest również kilka osób, które aktywnie biorą udział w zawodach kolarskich i nie tylko.

Celem naszej organizacji jest propagowanie zdrowego trybu życia, poszerzanie znajomości na temat kolarstwa oraz głównie czerpanie przyjemności z jazdy na rowerze w towarzystwie osób, które łączy ta sama pasja.

Posiadamy również sekcję damską, która została otworzona całkiem niedawno.

Nasz prezes p. Stefan Wójcik pisze na stronie KTC : "Dążymy do budowania społeczeństwa aktywnego fizycznie, które bez względu na wiek porusza się po Krośnie rowerami i rozpala entuzjazm z jazdy w kolejnych pokoleniach cyklistów z naszego regionu. Chcemy współpracować z samorządem Krosna, by nasze piękne miasto było w jeszcze większym stopniu przystosowane do rowerzystów i pozwalało mieszkańcom na ekonomiczną, ekologiczną, a przede wszystkim bezpieczną jazdę rowerem.

W 2012 roku przejechaliśmy po 7 500 km na każdego członka Stowarzyszenia, zapobiegając w ten sposób nadciśnieniu tętniczemu, cholesterolowi, nadwadze i innym schorzeniom cywilizacyjnym. Niektórzy przejechali ponad 11 000 km. Licząc łącznie, okrążyliśmy kilkukrotnie Ziemię. Niezły wynik, prawda?

Członkowie KTC spotykają się w pierwszy czwartek każdego miesiąca o 18:00 w siedzibie Towarzystwa, która mieści się przy ul. Grodzkiej 10 w Krośnie. Serdecznie zapraszamy!

Ponadto zapraszamy również na wspólne treningi w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:00 na parkingu przy Hali Sportowej, ul. Bursaki 29. Mile widziane są również osoby o niewielkim doświadczeniu kolarskim. Jeździmy na rowerach szosowych, górskich i trekingowych."


Nie ważne czy masz rower 20000zł czy za 500zł, w składzie KTC jest duża rozbieżność jakościowa i cenowa naszych rowerów. Posiadamy rowery trekkingowe, jak również szosowe. Aczkolwiek jedynym chyba mankamentem dla niektórych może być to, że preferujemy jazdę po szosie.

Za bycie z składzie KTC trzeba niestety płacić 8zł na miesiąc, czyli 96zł w ciągu roku. Jednakże za te pieniądze dostaje się strój w kolorze żółtym (teamowy) jak również możliwość korzystania z innych profitów dających ta organizacja.

W każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 18:00 organizujemy spotkanie w Krośnie na ulicy Grodzkiej 10, gdzie omawiamy sprawy bieżące oraz planujemy jakieś treningi lub wspólne wyjazdy.

Zaletą naszej organizacji :
* wzbudzanie zaciekawienia, gdy grupa kilku / kilkunastu rowerzystów w takich samych jaskrawych strojach pojawia się na jakiejś imprezie okolicznościowej,
* możliwość doskonalenia techniki jazdy na rowerze
* darmowy udział w imprezach organizowanych przez nas
* korzystanie ze zniżek i rabatów u naszych sponsorów
* duma z tego, że możemy reprezentować jakąś organizację i wspólnie cieszyć się z zajęcia jakiegoś dobrego miejsca w zawodach przez któregoś z członków

Także zapraszam wszystkich chętnych do szeregów naszej organizacji. Ja jestem już w niej nieoficjalnie 2lata, a oficjalnie tylko rok. Jednakże w razie pojawienia się jakichś nieścisłości lub dygresji proszę napisać do mnie PW lub zadzwonić pod numer 660 744 926. Z miłą chęcią również wysłucham Wasze pytania co do KTC i w ramach możliwości spróbuję na nie odpowiedzieć.


https://www.facebook.com/KTCorgpl?fref=ts

http://ktc.org.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Możesz zablokować Temu oni już nie jechać, ale nie .. tylko żartowałem :)

Byłem tam wczoraj i nie było nikogo,

 

http://pokec.azet.sk/polanczyk/fotoalbumy 

 

Pierwsze trzy albumy tam zdjęcia od wczoraj ..

 

i jeszcze cztery w rzędzie tam jest cisna oraz bieg rzeznika..ja dal cisna-jaslo-okraglik-liczna i ponad majdan po droge lesnej do cisny..

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...