Skocz do zawartości

[Rower] Grand Canyon AL 6.9 2014 - geometria, temat ogólny


hpolski010

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

To jest promocja wyprzedażowa PCF'16. 7 dni, 7 rowerów, 7 zawodników... W każdym razie za 7 dni cena wróci do normy. Za kilka dni będzie w wyprzedaży m.in. Nerve AL 7.0 i GrandCanyon CF 5.9 i tyle jeśli chodzi o MTB.

 

Czy to jest jakaś potwierdzona informacja? Szczególnie dotyczy to modelu CF 5.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena 6659 za cf 5.9 chyba okazja na miare "black friday/cyber monday"

albo po prostu stara cena sprzed podwyzki i niekorzystnego canyonowego kursu euro/pln.

 

w kazdym razie chyba sie oplaca, 11.1kg, karbon,reba, reszta "taka sobie"

 

ten cf 5.9 ma sztywne osie ?

 

aha, najwazniejsze, ze rower "w magazynie"

kupic/nie kupic ?

w sumie najtansze minimum karbonowego HT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma obie osie sztywne. Mam CF5.9 z roku 2015 i zmieniłem w nim tylko hamulce, manetki i kasetę. Docelowo jak zajeżdżę korbę to być może wymienię na 2 blatową. Model bieżący różni się tym, że ma już przyzwoite hamulce i napęd 2x10. Z tego co pamiętam to black fiday było właśnie dodatkowe 10% rabatu do już wyprzedażowej ceny i CF5.9 można było kupić za 5200.

Edytowane przez vdcmike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...) rower "w magazynie" kupic/nie kupic ?

Kup. Koniecznie.

 

Tym bardziej, że w zakładce "dostępność" wyjątkowo jest status "w magazynie". Tak się przyzwyczaiłem, że u Canyona na dostępność się czeka 3 - 4 miesiące, że kiedy tylko widzę na ich stronie napis "w magazynie" to już mi się wydaje że jest jakaś promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji niedostepnosci tych canyonow (terralogic cf i al) ten kross mi sie spodobal,

tylko i wylacznie ze karbon i kolor czerwony/czarny  w cenie 6k pln

http://www.kross.pl/pl/2016/mtb-xc-29/level-b9

 

ale patrzac na podzespoly to jest przepasc miedzy tym canyonem cf 5.9

ktory w tej promocji bedzie drozszy tylko o 600 zlotych (dojda jeszcze koszty wysylki wiec bedzie pewnie z 750zl drozej)

 

wiec raczej nie ma co sie zastanawiac, do 6.6k pln lepszego karbona teraz nie znajdziemy.

moze za pol roku wczasie promocji i wyprzedazy beda lepsze oferty, ale terazto chyba najlepszy deal na poczatku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty @reba co kupujesz :sick: Bez urazy ale takiego "aparata" jak Ty to jeszcze jak tu siedzę z 5 lat to jeszcze nie było. Jak byś chciał i miał kasę to byś już dawno pomykał jakim Specem, Trekiem czy inną Meridą a nie linkował jakąś padlinę za 6K. Śniegiem może już kurzyć w pażdzierniku więc obyś zdążył :thumbsup:  

Edytowane przez beskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak na razie to w promocji jest tylko 6.9 a nie 5.9 - z tym 5.9 to potwierdzone info?

 

Jak klikniesz w obrazek 'pcf 16 sale' z maila informującego o promocji to przenosi Cie do 'ukrytej' strony, gdzie jest lista rowerów, które będą poddane obniżce, CF 5.9 zaczyna sięj jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do zakupu roweru Grand Canyon CF 5.9. 

Wpisałem swoje dane do kalkulatora, ale wyrzuca mi rozmiar S.
Proszę o Państwa opinie bo wydaje mi się, że ta S'ka może być za mała. 
Mam ower, Canyon Nervel Al 7.0 i jest na mnie minimalnie za duży tzn. mam dość mocno wyciągnięte siodełko i tak naprawdę to mógłbym siedzieć 1-2cm bliżej kierownicy (siodełko przesunięte na full do przodu)
Zdjęcie 'wymiarowania' w załączniku. 
 
Z góry dziekuję za pomoc. 

post-195684-0-13959500-1460572892_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...