Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 16


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

prawy pedał wymagał serwisowania. Zwykłe VP z tworzywa. Po rozkręceniu okazało sie ze konus luźny i dlatego coś strzelało cyklicznie. Przy okazji drugiego też przesmarowałem. Chodzi jak złoto, jednak patrząc na konstrukcje tego trzeba pomyśleć o VP ale z aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj asfaltowa wycieczka do sklepu rowerowego

  • DYSTANS47.02 km
  • CZAS TRWANIA2g:45m:39s
  • ŚREDNIA PRĘKOŚĆ17.03 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ56.74 km/h
  • ŚR.KADENCJA74
  • KALORIE1918 kcal
  • NAWODNIENIE2.71L
  • MIN WYSOKOŚĆ416 m
  • MAX WYSOKOŚĆ618 m
  • ŁĄCZNIE W GÓRĘ557 m
  • ŁĄCZNIE W DÓŁ552 m
  • POGODASłonecznie
  • ŚR.TĘTNO148

Dzisiaj mycie napędu, mycie roweru, znalazłem jakiś stary łańcuch KMC - mniej wyciągnięty od obecnego więc wyczyściłem, skróciłem bo był za długi, nasmarowałem i leżakuje teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kumplem 112 km z Nowej Iwicznej w stronę Tarczyna, Mszczonowa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i przez Nadarzyn do Iwicznej. Wiatr ostro dał nam popalić. Ale jeszcze bardziej kierowcy. Jakiś niemal nas staranował, wyprzedzając z naprzeciwka po naszym pasie. Pobocza na trasie nie było, więc ja przy prędkości 30+ wjechałem na trawę! a kumpel minął owego mistrza kierownicy na milimetry. Przepraszam za dosadne określenie, ale jak nazwać kogoś, kto celowo wjeżdża w dwóch rowerzystów... Wszelkie feminizmy są zbyt lekkie.

Gdybym dorwał wtedy gościa, to bym użył rąk, choć zazwyczaj jestem "niespotykanie spokojny człowiek", szczególnie na drodze.

 

A teraz oglądam 1. etap TdF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już 3. etap Bike Adventure na dystansie PRO. Dzisiejsza trasa w całości w Karkonoszach po najlepszych trasach w okolicy. Najtrudniejszy etap, świetne techniczne zjazdy, trudne długie podjazdy - trasa niesamowita - prawdziwa definicja MTB :-)

 

Jutro już kończymy etapówkę, nogi już mocno wszystko odczuwają, ale postaram się z całych sił ukończyć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już 3. etap Bike Adventure na dystansie PRO. Dzisiejsza trasa w całości w Karkonoszach po najlepszych trasach w okolicy. Najtrudniejszy etap, świetne techniczne zjazdy, trudne długie podjazdy - trasa niesamowita - prawdziwa definicja MTB :-)

 

Jutro już kończymy etapówkę, nogi już mocno wszystko odczuwają, ale postaram się z całych sił ukończyć :P

 

 Życzę powodzenia, walczyć o podium ;) Dasz radę," jak nie my to kto" czyli "jak nie ja to nikt inny " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...