Skocz do zawartości

[Gliwice] Skradziono Cube Analog 26


Proxite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj (27.09.13) między godziną 18:40 a 18:50 sprzed kościoła Chrystusa Króla przy ul. Okrzei w Gliwicach został skradziony mój rower CUBE Analog 26 rocznik 2012. Wszedłem do kościoła na dosłownie 5 minut, po czym gdy wyszedłem rower zniknął, a na podłodze zobaczyłem tylko moją przeciętą linkę, którą przypiąłem rower. Lewy pedał jest przymocowany 4 śrubami, z czego jedna z nich jest inna, uszkodzony lewy grip od wywrotki, lekkie zarysowania z przodu mostka, poza tym nie ma cech charakterystycznych, bo jest prawie nowy. Chyba jeden z nielicznych takich rowerów w mieście, więc tym łatwiej go rozpoznać.

 

Link ze zdjęciem: http://www.2012.cuberussia.ru/f/products_new/analog_disc_b.jpg

 

W razie jakichkolwiek informacji proszę o kontakt: +48784736075

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Proxite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, wydaje mi się, że tu w pobliżu Okrzei to jest jakaś banda złodziei rowerów, bo gdy zgłaszałem sprawę na policję, to policjant myślał, że ja już kradzież zgłosiłem. Okazało się, że o podobnej porze w tamtej okolicy ukradli jeszcze drugi rower jakiejś dziewczynie. Muszę jeszcze sprawdzić, czy gdzieś tam przy kościele, np. z technikum GCE nie ma przypadkiem monitoringu. Wielkie dzięki za wparcie i zaangażowanie :)

Edytowane przez Proxite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zacznij obserwować allegro i np tablice pod względem całego roweru lub samych części składowych tego Cube ...

Obowiązkowa wycieczka i to kilkukrotna po okolicznych lombardach ...

Z racji tego że to Gliwice mam nadzieję że byłeś na giełdzie ...

 

Kilka razy w tygodniu śmigam na rowerze do Gliwic będę wypatrywał potencjalnych egzemplarzy. 

 

Pozdro

Edytowane przez rzezniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, trzeba będzie sprawdzać te giełdy, ogłoszenia, lombardy itd. Najgorsze, że nie wiem, czy ten złodziej czeka aż sprawa przycichnie i chce potem ten rower jakoś sprzedać za przyzwoitą sumę, czy chce jak najszybciej i tanio go sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka opcji ... Czesto jednak złodziej bardzo szybko chce się pozbyć trefnego towaru.

Pisałem ci o giełdzie bo znajomy miał kiedyś przypadek gdzie nad ranem w niedziele zobaczył auto na "cegłach" i tego samego dnia na giełdzie odzyskał swoje koła ...

 

Trzeba działać samemu, szybko i wszędzie, policja zazwyczaj rowery znajduje z przypadku ... Za kilka tygodni dostaniesz pismo o zakończeniu sprawy z powodu nie wykrycia sprawcy .

 

Pozdro

 

Klepnięte mobilnie z Żelka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przechodziłem tamtędy, niestety monitoringu nie widziałem, ale tam na Okrzei, przy kościele właśnie w samochodzie siedziały jakieś podejrzane typy, takie dresy trochę, popatrzyłem tam, a w środku samochodu na tylnej kanapie jakiś rower był. No niby nie powinno się wyciągąć pochopnych wniosków ale mi to podejrzanie wyglądało. W sumie to możliwe, czekają w samochodzie i wypatrują roweru, a jak będzie okazja to skubną i odjadą albo coś, sam już nie wiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Na przyszłość niestety masz nauczkę, taki sprzęt przypina się u-lockiem, wtedy roweru nie zgarnie byle dres z nożycami za 30zł

Masz zapisany numer ramy? Trzeba też śledzić allegro i inne portale, no i rozglądać się uważnie bo możliwe że trafisz go na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam numer ramy, policja wprowadziła go na rejestr skradzionych rowerów, no niestety masz rację Maniak, człowiek uczy się na błędach. Wpadłem wczoraj na pomysł i dzisiaj chyba tak zrobię, że podjadę do lombardów w mieście i powiem tam tym właścicielom, że mi takiego CUBE ukradli i jakby takiego dostali, to żeby poinformowali. Czy to dobry pomysł? Żeby się nie okazało, że lombard z tymi złodziejami współpracuje albo coś :D

Edytowane przez Proxite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ... bardzo często nie pytają co, gdzie, jak i po co ... kasa się musi zgadzać ...

Z całym szacunkiem dla uczciwych właścicieli lombardów ale ja w ich uczciwość nie wierzę ...

 

Lepiej podejść i podpytać czy nie ma czegoś ciekawego do sprzedania :)

 

Pozdro

Edytowane przez rzezniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też racja, można kontrolować co tam w tym lombardzie mają. Jeden lombard jest dość niedaleko od mojego domu to się tam kopsnę. Ja jakoś czuję, że ten rower się znajdzie, mam jakąś taką nadzieję w sobie na to.

Edytowane przez Proxite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No też racja, można kontrolować co tam w tym lombardzie mają. Jeden lombard jest dość niedaleko od mojego domu to się tam kopsnę. Ja jakoś czuję, że ten rower się znajdzie, mam jakąś taką nadzieję w sobie na to.

A Policja robiła Ci już przeszukanie?

Bo u mnie było tak, że zadzwonili do mnie z informacją, że ''w najbliższym czasie zrobimy u Pana przeszukanie''.

Do Ciebie też dzwonili? Do mnie po 5 dniach od zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Policja robiła Ci już przeszukanie?

Bo u mnie było tak, że zadzwonili do mnie z informacją, że ''w najbliższym czasie zrobimy u Pana przeszukanie''.

Do Ciebie też dzwonili? Do mnie po 5 dniach od zgłoszenia.

 

Nie, policja nie robiła u mnie żadnego przeszukania, a kilka dni temu dostałem od policji list że umarzają sprawę z powodu nie wykrycia sprawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Jutro lombardy zamknięte, więc w poniedziałek niezwłocznie udam się na Piwną, jakby go tam nie było to może odwiedzę jeszcze lombardy na Chorzowskiej, choc ostatnio tamtędy przechodziłem i nie widziałem swojego. Swoją drogą to może byc on. Mój CUBE jest biało-czarny i ma z tyłu SLX, tylko akurat 9 rzędów. Miał hamulce tarczowe?

Edytowane przez Proxite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kilka dni temu dostałem od policji list że umarzają sprawę z powodu nie wykrycia sprawcy.
 

 

Chciało by się powiedzieć "a nie mówiłem" :

 

 

 

Za kilka tygodni dostaniesz pismo o zakończeniu sprawy z powodu nie wykrycia sprawcy .

 

:/

 

Powodzenia w poniedziałek na Piwnej ...

 

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Mnie to już chyba nic nie zdziwi. Mojemu koledze w piątek sprzed VII LO w Gliwicach ukradli rower. Stał przypięty, pod szkołą, gdzie są na dworze dyżury i na dodatek sprzed kamer. Wyszedłem z nim ze szkoły, poszedł po rower a ja już wracałem do domu, nagle wraca i mówi, że jego roweru nie ma. Takie rzeczy to chyba tylko w Polsce: najlepiej kraśc z parkingu strzeżonego, spod kamer i najlepiej żeby jeszcze obok stała policja.... Złodzieje to się już chyba niczego tu nie boją.

Edytowane przez Proxite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...