Skocz do zawartości

[wycieczka] Jura - Szlak Orlich Gniazd - jacyś chętni?


adhed

Rekomendowane odpowiedzi

Hej tam!

Przejechałem ten szlak w poprzedni (bodaj najgorętszy w roku) weekend. Szlak na spokojnie do zrobienia na dwa dni bez specjalnego pośpiechu (ale i bez dłuższych przerw). Jechałem szlakiem pieszym, masa piachu i problemów z nim związanych, proponuje przeplatać ze szlakiem rowerowym.Zdecydowanie warty zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Byłby ktoś zainteresowany przejazdem Szlakiem Orlich Gniazd - mnie w zasadzie obojętne czy od Krka do Czwy, czy odwrotnie (choć wolałabym z Kraka)? Start jutro ew. pojutrze (tj. 2.08 lub 3.08), myślę, że dwa dni, na spokojnie (potem ew. można jeszcze pojeździć w okolicy czwy, czy krakowa).

 

Pozdrawiam,

magda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Byłby ktoś zainteresowany przejazdem Szlakiem Orlich Gniazd - mnie w zasadzie obojętne czy od Krka do Czwy, czy odwrotnie (choć wolałabym z Kraka)? Start jutro ew. pojutrze (tj. 2.08 lub 3.08), myślę, że dwa dni, na spokojnie (potem ew. można jeszcze pojeździć w okolicy czwy, czy krakowa).

 

Pozdrawiam,

magda

 

 

witam,

 

No ja bym był chętny. Mogę podjechać do krakowa na rowerze a potem możemy jechać dalej.

Do krakowa mam jakies 90 km (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...