Skocz do zawartości

[wyprawa] po Bułgarii: 13 sierpnia – 6 września 2013


positivv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

poszukuję towarzystwa na wyjazd rowerowo-krajoznawczy po Bułgarii w terminie 13 sierpnia – 6 września

 

Proponuję dwa warianty:

1. dojazd do Sofii moim samochodem (mam bagażnik na 3 rowery)

2. dojazd autokarem do Sofii

 

następnie na rowerach trasę:

Sofia – Vraca – Teteven – Gabrovo – Veliko Tyrnovo – Shumen – Sabla – Varna – Burgas – Sinemorec – Burgas

(razem około 1200 km)

 

Powrót:

z Burgas pociągiem do Sofii,

z Sofii samochodem (lub autokarem) do Polski

 

Dziennie chciałbym przejechać w spokojnym tempie dystans około 60 max 80 km,

Wolałbym ruszać rano przed 9, w ciągu dnia robić przerwę (będzie upał), jazdę kończyć około 18:00,

Preferuję noclegi na kampingach w namiotach, ew. w namiocie w gospodarstwach agroturystycznych lub tańszych kwaterach.

 

Cel wyprawy:

- krajoznawcze poznanie środkowej Bułgarii oraz wybrzeża, ze szczególnym uwzględnieniem przyrody,

- kontakt z miejscowymi - podobno bardzo sympatyczni ludzie,

- próbowanie lokalnych potraw,

- przy okazji pobieżne przyglądanie się zabytkom (zamki starówki etc).

 

Dla 2 osób przejazd samochodem będzie kosztował tyle samo, co autokarem,

dla 3 osób będzie nieco tańszy niż przejazd autokarem;

pozostałe wydatki każdy z uczestników we własnym zakresie: jedzenie i noclegi są w Bułgarii nieco tańsze niż w Polsce.

 

O mnie:

jestem bezkonfliktowy, otwarty na ludzi, lubię podróżować i jestem w 100% zdecydowany na wyjazd; tzn., że nie rozmyślę się, nie zmienię planów i nie odechce mi się :-))

 

Kogo szukam:

szukam osób otwartych, bezkonfliktowych, pogodnych z poczuciem humoru oraz w 100% zdecydowanych na wyjazd, wiek i płeć bez znaczenia, jeśli nie masz doświadczenia, nie przejmuj się - również mam niezbyt wiele!

 

Jeśli masz pytania/propozycje: proszę napisz do mnie, mail: drzewo77@op.pl

 

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam wszystkich potencjalnie zainteresowanych - niestety zaistniały obiektywne okoliczności, które uniemożliwiają mi jakikolwiek wyjazd.

 

najlepiej byłoby skasować ten wątek, ale nie wiem, czy jest to możliwe.

 

pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

Witam serdecznie !

poszukuję towarzystwa na wyjazd rowerowo-krajoznawczy po Bułgarii w terminie 13 sierpnia – 6 września

 

Proponuję dwa warianty:

1. dojazd do Sofii moim samochodem (mam bagażnik na 3 rowery)

2. dojazd autokarem do Sofii

 

następnie na rowerach trasę:

Sofia – Vraca – Teteven – Gabrovo – Veliko Tyrnovo – Shumen – Sabla – Varna – Burgas – Sinemorec – Burgas

(razem około 1200 km)

 

Powrót:

z Burgas pociągiem do Sofii,

z Sofii samochodem (lub autokarem) do Polski

 

Dziennie chciałbym przejechać w spokojnym tempie dystans około 60 max 80 km,

Wolałbym ruszać rano przed 9, w ciągu dnia robić przerwę (będzie upał), jazdę kończyć około 18:00,

Preferuję noclegi na kampingach w namiotach, ew. w namiocie w gospodarstwach agroturystycznych lub tańszych kwaterach.

 

Cel wyprawy:

- krajoznawcze poznanie środkowej Bułgarii oraz wybrzeża, ze szczególnym uwzględnieniem przyrody,

- kontakt z miejscowymi - podobno bardzo sympatyczni ludzie,

- próbowanie lokalnych potraw,

- przy okazji pobieżne przyglądanie się zabytkom (zamki starówki etc).

 

Dla 2 osób przejazd samochodem będzie kosztował tyle samo, co autokarem,

dla 3 osób będzie nieco tańszy niż przejazd autokarem;

pozostałe wydatki każdy z uczestników we własnym zakresie: jedzenie i noclegi są w Bułgarii nieco tańsze niż w Polsce.

 

O mnie:

jestem bezkonfliktowy, otwarty na ludzi, lubię podróżować i jestem w 100% zdecydowany na wyjazd; tzn., że nie rozmyślę się, nie zmienię planów i nie odechce mi się :-))

 

Kogo szukam:

szukam osób otwartych, bezkonfliktowych, pogodnych z poczuciem humoru oraz w 100% zdecydowanych na wyjazd, wiek i płeć bez znaczenia, jeśli nie masz doświadczenia, nie przejmuj się - również mam niezbyt wiele!

 

Jeśli masz pytania/propozycje: proszę napisz do mnie, mail: drzewo77@op.pl

 

pozdrawiam

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem do Bułgarii, zapraszam do nas:

http://www.forumrowerowe.org/topic/133104-wyprawa-zbieram-propozycje-i-ch%C4%99tnych-na-termin-1708-109/

Termin to 17.08 - 2.09,

jedziemy z Krakowa do Bułgarii na rowerach, punktem docelowym jest Warna/Złote Piaski.

Po więcej informacji zapraszam na forum :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem do Bułgarii, zapraszam do nas:

http://www.forumrowerowe.org/topic/133104-wyprawa-zbieram-propozycje-i-ch%C4%99tnych-na-termin-1708-109/

Termin to 17.08 - 2.09,

jedziemy z Krakowa do Bułgarii na rowerach, punktem docelowym jest Warna/Złote Piaski.

Po więcej informacji zapraszam na forum :)

 

prawdopodobnie w podobnm czasie będę robił podobną trasę... ale z powrotem na rowerze :) większa satysfakcja nie korzystać z komunikacji żadnej innej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...