Skocz do zawartości

[nowi użytkownicy] i ich zachowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo wraz z pierwszymi słonecznymi dniami na nasze forum wtargnęło dużo ludzi, aby zapytać się o porady dotyczące rowerów/sprzętu. Niestety większość z nich wykazuje się kompletnym brakiem szacunku co do zasad, które powinni przeczytać przed zalogowaniem się i założeniem tematu bez "[ ]". Bardzo mnie to irytuje i prosiłbym adminów o automatyczne dawanie ostrzeżeń takim delikwentom, bo ile mogą ludzie przypominać o przeczytaniu regulaminu!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jeszcze za tym żeby posty typu "przeczytaj zasady pisania nowych tematow - brak []!!!" pisali tylko moderatorzy, a nie każdy kto czyta temat musi to napisać. Rozumiem, jeżeli odpowiadacie na pytania zadane w temacie to można ewentualnie wspomnieć o błedzie w temacie, ale od tego są moderatorzy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie sobie żartów, ostrzeżeń chyba można mieć parę, a kompletne lanie na zasady nie jest chyba fajne:"Dobra zarejestruję się na forum, wpiszę dane, a tutaj są zasady to nie ma po co czytać bo i tak wiadomo"(a właśnie że nie wiadomo!). Nie chodzi mi o popadanie w skrajność i karanie za rzeczy typu błędy ortograficzne.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a co do prolemu '[]' to może napisać to wielkimi czerwonymi literami w mailu potwierdzającym rejestrację? Tak to ustawić aby link potwierdzający chęć rejestracji był tuż obok napisu (wielkimi czerwonymi literami: ZAKLADAJAC TEMAT PAMIETAJ O '[]' ) wtedy można dawać warna od razu bo delikwent nie powie: 'nie wiedziałęm - sorka'.

 

Hymm a czy modowie narzekaja na nawał pracy? Pytam z czystej ciekawości, czy na forum liczacym tylu użytkowników tak mała ilość modów wystarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten [] , porządkuje to co przeglądam :D

 

 

Co do pisania : "przeczytaj zasady pisania nowych tematow - brak []!!!" to nie wiem czemu ludzie nie potrafią wcisnąć przycisku "!RAPORT" i napisać w okienku : "Brak [], pozdrawiam". ALbo jak już muszą to pisać to niech zostaną Moderatorem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

pytam się, bo nie wiem :). Może potrzebujecie pomocy

 

a co do klamer.. przeciez nie zawsze są one obowiązkowe - pisze to po raz n-ty. Są tematy, które wydają się tak oczywiste, że umieszczanie w nich [] byloby zupelnie bezsensowne! - mozna mowic i mowic, a oni dalej swoje :( ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie potrafią wcisnąć przycisku "!RAPORT" i napisać w okienku : "Brak [], pozdrawiam"

Nie wiem dlaczego ale u mnie to niedziała :):(:(

poruszyłem ten problem w "technical suport"(czy jakoś tak) ale nikt nie raczył mi tego wyjaśnić :)

 

Mogę zapytać z ciekawości ilu jest modów na forum??

 

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przyznaje, nie czytalem regulaminu, ale sqmałem sie po innych tematach :D

 

Co do powtarzania sie tematów to zrozumcie, rower kupuje sie rzadko i lepiej sie czujesz jak dostajesz odpowiedz na Twój temat, że ten jest lepszy od tamtego... Przynajmniej ja tak mam :))

 

Pozdrawiam.

Pees - Fajna tu ekipa, chyba zostane na dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem "[]" to był genialny pomysł, na innych forach nazwy tematów wyglądają mniej więcej tak:"koła", "co sądzicie?", "jaki rower?" ogólnie mówiąc kompletna dezorientacja, w dodatku jak ma się na stronie 20 tematów np. w dziale "Napęd", to jak mnie interesują teamty tylko o przerzutkach tylnich to nie ma problemu, bo to łatwo się wyłapie wzrokowo.

Jeśli ktoś się kapnie, że powinno się stawiać "[]" bez czytania regulaminu to też dobrze.

Pozdrawiam.

 

P.S. Proszę o skasowanie zdublowanego tematu, dopiero teraz zauważyłem, a to jakiś błąd kompa musiał być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo pomocne jest to [], jest masa tematów i ciężko nawigować w nich, a tak jadę sobie po nazwach w [] a później patrze na dalszą nazwę tematu. Bajecznie proste a jakie skuteczne.

 

Także jestem za tym żeby userzy nie pisali postu tylko po to żeby wkleić bezsensowny link do zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wystarczy się ograniczyć go tego że jak chcesz pomóc to piszesz co wiesz na temat, nie to nic nie piszesz. Zróbcie taką zasadę że upominać i odwo9ływać do zasad pisania nowych tematów mogą tylko admini i moderatorzy i nie będzie bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deschek to ja w takim razie proponuje Ci zrezygnować z tego forum bo tu zasady ustalają Administratorzy i Ty musisz się podporządkować [wątku rozwijał nie będe co i jak bo są tu inteligentni ludzie]. Poza tym '[]' pomagają bo nie ma burdelu na forum a sugestia moja do mod i admin teams żeby ziomkom którzy w 3 swych tematach nie wpisali tego prozaicznego ale jakże pomocnego '[]' proponuje blokować konta w zależności od okoliczności i statusu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deschek to ja w takim razie proponuje Ci zrezygnować z tego forum bo tu zasady ustalają Administratorzy i Ty musisz się podporządkować

Jestes na forum dopiero 2 tygodnie i juz wywalasz stad duuuzo starszych stazem uzytkownikow ? No, cudownie :) Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie na dany temat i nie musisz takiej osoby stad usuwac jezeli sie z nia nie zgadzasz. Deschek wyrazil swoja opinie i ma do tego prawo. Dla mnie nawiasy sa bardzo przydatne, bo nie musze czytac watkow, ktore sa nudne, badz na ktorych lekture nie mam ochoty. Tematy w stylu "co kupic" sa ostatnio dosc popoularne i balagan bylby calkiem spory bez uporzadkowania tego w sposob najbardziej logiczny (slynne [ ] ). Thomash ma racje, jezeli w danym temacie pierwsze 3 - 4 posty to "popraw temat" mozna dostac szalu.

 

 

p.s

ukaniex zmniejsz ta kobyle w swoim podpisie zamiast krzyczec na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo wraz z pierwszymi słonecznymi dniami na nasze forum wtargnęło dużo ludzi, aby zapytać się o porady dotyczące rowerów/sprzętu. Niestety większość z nich wykazuje się kompletnym brakiem szacunku co do zasad, które powinni przeczytać przed zalogowaniem się i założeniem tematu bez "[ ]". Bardzo mnie to irytuje i prosiłbym adminów o automatyczne dawanie ostrzeżeń takim delikwentom, bo ile mogą ludzie przypominać o przeczytaniu regulaminu!

Pozdrawiam.

 

 

W pełni sie zgadzam :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...