Skocz do zawartości

[rower]Czy macie sny?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja we śnie śmigałem na rowerze po jakiejś kamienistej, górzystej putyni. Dodatkowo mogłem sobie rower zmniejszać i powiększać jak tylko chce, wystarczyło tylko, że chwyciłem za dwa kółka jednoczesnie i zaczołem go rozciągać albo zmniejszać :P. Tylko kurde zmniejszyłem sobie go tak że musiałem iść przez tą pustynie z buta a rower niosłem w jednej rece :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi kiedyś jak się uczyłem manuala - wkurzalem sie bo z poczatku w ogóle mi nie wychodziło, to śniło mi się że napieram kilometrowe manuale:D (pare dni poznie zaczał mi wychodzić:)) po calym miescie i wszedzie, a tak to czesto mi sie snia jakies hopki itp itd :) Pozdrawiam

 

hehe ostatnio tez mi sie przysnilo jak robie manuala przez cale miasto i w ogole barspiny napieram na tym manualu i inne dziwne rzeczy, przedwczoraj jednak zweryfikowalem to i manuala dalej nie umiem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się kiedyś śniło że kolor mojej ramy przestał mi się podobać i pomalowałem ją MARKEREM :)

 

A niedawno śniło mi się że jeździłem na krossie level a4 który miał SPD (dlatego mi się to śniło bo taki zestaw chcę kupić na następny sezon :) ) i nage pedały i rama pękły na pół i... się obudziłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sny rowerowe ( same sny mam nieczęsto - "raz na ruski rok" jak to mówi moja dziewczyna ) i związane z rowerem to zazwyczaj są to dwa motywy : albo uciekam na rowerze przed jakimś potworem ( mam sny z Godzillą i wogóle :) ) albo przechodzę koło sklepu rowerowego i zapatruję się na jakiś cudny rower. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja miałem kilka razy sny w których świetnie jeżdżę na jednym kole. W rzeczywistości jednak mi to bardzo nie wychodzi, a chciałbym umieć. Stąd pewnie takie sny.

 

pare tygodni temu miałem to samo

a rzadko mi sie coś śni

njafajniejsze że w jakimś sennym biurze wlazłem na biurko i uniosłem przednie nogi :excl::D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co prawda nie ja mialem sen tylko moja dziewczyna kiedys jej opowidalaem o spd'kach firmy shimano i wogle o tej firmie mi oczywiscie jak poszla spac to miala sen wlasnie o tym ze nie daleko mojego domu otworzyli hurtownie shimano i ze nie mialem dla niej czasu tylko caly czas chodzilem do tej hurtowni po nowe rzeczy, heh taki rowerowy koszmar :)

 

ps. hehe moj 69 post jak ja lubie ta liczbe :D:excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez miewam sny , szczegolnie jak duzo jezdze ,ale zaden mi jakos nie zapadł w pamięc ze wzgledu na swoja absurdalność :036: ... aleee mam inna "przypadłość" szczególnie zimą , kiedy mniej jeżdze - ide do pokoju, gdzie trzymam bajki , siadam sobie naprzeciwko nich i sie wpatruje :002: tak żeby nie czuły sie samotne :) roll :) macie tak? czy jestem lekko psychiczny? ;P ( kuzyn mówi że jestem) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dziwilo mnie to ze ulice puste sa (:

 

przeciez wszyscy spali :P

 

 

 

czy jestem lekko psychiczny? ;P ( kuzyn mówi że jestem) ;)

 

ci normalni tak mają

 

trzeba byc psycholem by na swego bika nie patrzeć

limuzynka tez stoi obok mnie w pokoiku

 

pozdrawiamy cyklotycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie sadzilem ze napisze cos w tym temacie do czasu.

Dzis mialem dosyc nie przyjemny sen z rowerem w tle , otoz snilo mi sie ze pojechalem na gielde (komputerowa w krk) i rowerek zostawilem oparty o stolik noi odszedlem pare metrow od bike tracac linie widoku na niego doslownie na pare sekund wracam patrze a tu nie ma rowerku!!

Az mi sie przykro zrobilo (tzn w snie) wybieglem na ulice w celu poszukiwania ale bez efektu noi totalna zalamka, szczerze bylem przekonany ze to sie dzieje naprawde ze ktos mi podp******* bike'a naszczescie po obudzeniu dotarlo do mnie ze to tylko sen.

Czyzby kolejna objawa cyklozy ?? <HELP>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...