Skocz do zawartości

[amortyzator przód] Epicon 120mm długość


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dokonałem ostatnio zakupu a nastepnie zmiany skoku w Epiconie, obecnie 120mm. Czy ktos z forumowiczów byłby uprzejmy wziąć suwmiarkę i sprawdzić jaką długość goleni górnych ma ich epicon ? Mój ustawiony na 120mm w stanie spoczynku ma ich raptem 12,1cm wstających nad uszczelki czy to nie trochę mało ? Poprzedni XCM miał ponad 13 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w Epiconie jest. Miałem ten sam dylemat po przesiadce z XCR który pomimo skoku 100mm był tylko kilka mm niższy (mierzone od osi koła) od Epicona.

Dla pocieszenia powiem ci ze wszystko jest ok. Teraz mam Rebe QR20 i przy skoku 120 ma tą samą wysokość co Epicon (mierzone od osi do korony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem ten amorek no ale niestety nie ma takiej wysokości jaką mi podałeś (485 mm).. ma ich tylko 440.. czyli kierownica 2 cm w dół :confused: nie dopuszczam takiej opcji bo pozycję za kierownicą miałem ultra wygodną.. tak więc teraz się zastanawiam czy go wyciągać na 120 mm czy odesłać i zakupić 120.. chociaż gdzieś chyba wyczytałem że 120 to wyciągnięta 100 jest tak więc co poradzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...