Skocz do zawartości

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Ciąg dalszy.


mrmorty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

no szkoda że nie ma więcej zdjęc.

Z tymi aukcjami to jest różnie. Ostatnio kupiłem damper marzoka, śliczny bez żadnej rysy, tylko troszkę się poci. Do wymiany jedna uszczelka i olej. Koszt - zalezy gdzie. U producenta jakieś 60 zł, w sklepie z uszczelnieniami max 5 zł plus olej który i tak już jest. Tu może byc analogicznie, a może to jedyne zdjęcie jest zrobione z tej strony celowo by ukryc wytarty teflon - ot, loteria panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

pomysł ok ale cena zwala z nóg.

Ja robiłem to w ten sposób - za dychę czy za 15 złociszy jakaś pianka w szmateksie(musi byc powlekana), rzepy w sklepie tekstylnym, nożyczki i urocza sąsiadka z maszyną do szycia.

W ten sposób powstaje osłona tylnego widelca, dolna osłona sterów(zimą), dedykowana osłona do zjazdówki i osłona na amortyzowaną sztycę. Teraz będę wykrawał osłonę na damper i osłona górnych goleni w zimówce. Koszt z rzepami nie przekracza 20 zł, a sąsiadce wystarczy raz w tygodniu zrobic i przywieźc jakieś większe zakupy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Ja robiłem to w ten sposób (...)

 

Kurde, gdzieś (no właśnie nie pamiętam gdzie - emtb (chyba właśnie emtb), mtbr?) widziałem nawet wzorzec do odrysowania takiego ochraniacza, później tylko wycinasz, dokładasz rzepy i jest, jak komuś zależy to znajdzie :P

O coś takiego http://bike4-life.blogspot.com/2012/06/homemade-neoguard.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...