Skocz do zawartości

[ok.6500zł] Cube Reaction GTC PRO & Kellys Thorx 70


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli kupi tego Reactiona GTC PRO 2012 za poniżej 5900zł to zostaje mu 600zł(+ jakieś 1100zł za sprzedane części ) na modernizację. Ja bym od razu wymienił koła na jakieś 1400g-1500g, manetki na XT, p.przerzutkę na XT, opony na jakieś 450g-500g. Wyszedłby rower na napędzie full XT z hamulcami Formula RX, Fox-em oraz carbonową ramą. Również wyszło by poniżej 10kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rulez skończ wciskać ludziom te brednie o wyciągniętej "sportowej" sylwetce, bo wystarczy zerknąć na PŚ czy choćby czołówkę giga u GG (co regularnie czynię) to jakoś tych sylwetek nie widać - a Kulhawy jest tego najlepszym przykładem mając ramę co najmniej o rozmiar lub dwa za małą (a do tego epic do wybitnie długich nie należy)... "sportowość" wynika nie z długości ramy, a kątów ją tworzących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje oba mają po siedem ostrych... a w reszcie sprawdzać nie muszę - góra jeden rozwarty (czy ze względów estetycznych czy to wagowych - nie wiem, ale ten na charakter ramy ma najmniejszy wpływ) :) co nie zmienia faktu, że to kąty charakteryzują ramę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne wszystkim za pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup:

 

Zdecydowałem się kupić Cube. Po długich i ciężkich negocjacjach udało się wytargować Cube Reaction GTC SL 2012 za 6300zł. Na początku nie brałem go pod uwagę ze względu na cenę. Ale od słowa do słowa zrobiła się dobra cena i z tond mój wybór.

W przyszłym lub następnym sezonie wymienię tylko koła, i myślę że waga zejdzie poniżej 10kg. POZDRAWIAM

 

http://sklep.sportprofit.pl/pl/p/Cube-REACTION-GTC-SL-black-n-white-2012/1105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, kurcze! Ładnie utargowałeś! Szacun! Czyli w zasadzie kupiłeś GTC SL w cenie GTC PRO, a w zadzie jeszcze 200zł mniej ;) Czym było spowodowane, że tak zeszli Ci z ceny? Widzę na stronie "ostatnia sztuka" i to jest główny powód? Trafiłeś z rozmiarem?! Kiedy rower będzie u Ciebie?

Pomarzyć o takim sprzęcie! :w00t::wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, kurcze! Ładnie utargowałeś! Szacun! Czyli w zasadzie kupiłeś GTC SL w cenie GTC PRO, a w zadzie jeszcze 200zł mniej ;) Czym było spowodowane, że tak zeszli Ci z ceny? Widzę na stronie "ostatnia sztuka" i to jest główny powód? Trafiłeś z rozmiarem?! Kiedy rower będzie u Ciebie?

Pomarzyć o takim sprzęcie! :w00t::wub:

 

Na początek małe sprostowanie.

Mam ośmioletniego syna który uwielbia pisać na kompie,i to on wystawia mi posty. Ja mu dyktuje a on piszę. Walną się z ceną. Tak naprawdę to zapłacę sto zł. więcej. Myślę że nawet 6400zł to i tak świetna cena za taki sprzęt.

Oto strona sklepu z którego kupiłem rower http://989.com.pl/pl/

Do tej pory podawałem inną stronkę ze względu na lepsze foty.

Z tego co wiem od sprzedawcy (bardzo dobry kontakt) to Cube do końca listopada miał dużą promocję. Z dniem pierwszego grudnia rowery będą droższe. Ale czy to prawda ....

Zaliczka wpłacona i myślę że w przyszłym tygodniu będę mógł go przetestować, jak pogoda pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...