Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

A co byście powiedzieli na taką „małą pętelkę” wokół Warszawy? Kilka lat temu przejechałem ją w całości. Chodzi o tak zwaną Warszawską Obwodnicę Turystyczną, czyli czerwony szlak, który okala Warszawę wielkim okręgiem. Można zacząć w dowolnym miejscu, bo szlak jak wspominałem opasuje miasto. Na jego trasie jest zarówno Kampinos jak i Zalew Zegrzyński, MPK, Lasy Sękocińsko – Nadarzyńskie, Góra Kalwaria i cała reszta.

 

Według mojej wiedzy żeby zamknąć pętlę trzeba przekręcić ponad 200km. Oczywiście trasę można skrócić i modyfikować. W każdym momencie można wrócić do W-wy i zakończyć jazdę.

 

Co wy na to? Jak zima odpuści może zrobić taką dłuższą wyprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę ale pod warunkiem konkretngo planu, wcześniejszego wyjazdu - bo dzień za długi jeszcze nie będzie, a jeśli mam te 200 zrobić

w tempie typowo emeryckim... To spadnę z roweru :P

 

Ja się piszę ale pod warunkiem konkretngo planu, wcześniejszego wyjazdu - bo dzień za długi jeszcze nie będzie, a jeśli mam te 200 zrobić w tempie typowo emeryckim... To spadnę z roweru

Na szybciorasa prędkiego to mogło by być coś jak to http://www.navime.pl....21266,21.23932

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na szybciorasa prędkiego to mogło by być coś jak to http://www.navime.pl....21266,21.23932

 

Też bym się pisał na taką przejażdzkę. Sam często smigam po tym szlaku i wiem że na odcinku Brwinów - Góra Kalwaria jest całkowicie przejezdny i dobrze oznakowany (czasem tylko zryty przez konie lub pełen kopnego piachu). Jak dla mnie trzeba poczekać, aby dni się troszeczke wydłużyły i ociepliły, bo trasa konkretna na jeden dzień.

 

Jak będą jakieś dokładniejsze plany to dajcie znać. Z chęcią bym się z kimś przejechał, bo samotne włuczenie się po okolicach Wawy zaczyna być nużące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem. Super warunki ! Najeździłem się jak dziki. :P Oczywiście na biegówkach. :002:

To niesamowite, ale jeszcze o 15-tej nic nie zapowiadało, że zima wraca. O 22.00 na moim ogrodowym śniegowskazie było 18cm świeżego puchu i wciąż sypie. Zapowiada się piękny biegówkowy weekend. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na taką „małą pętelkę” wokół Warszawy? Kilka lat temu przejechałem ją w całości. Chodzi o tak zwaną Warszawską Obwodnicę Turystyczną, czyli czerwony szlak, który okala Warszawę wielkim okręgiem. Można zacząć w dowolnym miejscu, bo szlak jak wspominałem opasuje miasto. Na jego trasie jest zarówno Kampinos jak i Zalew Zegrzyński, MPK, Lasy Sękocińsko – Nadarzyńskie, Góra Kalwaria i cała reszta.

 

Według mojej wiedzy żeby zamknąć pętlę trzeba przekręcić ponad 200km. Oczywiście trasę można skrócić i modyfikować. W każdym momencie można wrócić do W-wy i zakończyć jazdę.

 

Co wy na to? Jak zima odpuści może zrobić taką dłuższą wyprawę?

 

Także na takie coś się piszę :)

 

i Witam po dość długiej nieobecności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty. Jaki asfalt. Czerwony szlak to w większości las i pola czyli szutry.

 

Czy ten czerwony szlak to aluzja co do wyglądu chcących go pokonać? Czy na trasie będą czekały karetki z tlenem?Czy cały czas będzie z góry? Czy piasek nie będzie za grząski?Czy będą jaja z jadących? Będą. To ja jadę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten czerwony szlak to aluzja co do wyglądu chcących go pokonać? Czy na trasie będą czekały karetki z tlenem?Czy cały czas będzie z góry? Czy piasek nie będzie za grząski?Czy będą jaja z jadących? Będą. To ja jadę!

 

Karetek brak, ew. wozy strażackie co by polewać wodą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...