Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy pogrzeszyć jeśli udałoby Ci się dojechać do Bielan ale niestety dopiero jutro. Dziś ustawione mam inne... robaczki :-)

Bielan to nie mój kierunek. Jam napieram w stronę Anina a dalej do Starej Miłosnej.

Prędzej już w jakiś wekeend możemy zorganizować wspólną jazdę. Zapraszam do nas do MPK. Będzie czym chata bogata czyli wszystkie atrakcje tego terenu i to z przewodnikiem - tubylcem ! (czyli ze mną :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy pogrzeszyć jeśli udałoby Ci się dojechać do Bielan ale niestety dopiero jutro.

Dziś ustawione mam inne... robaczki :-)

 

P.S. Łasica, chyba byłeś grzeczny w szkole :icon_cool:

 

Powiedzmy że większych problemów wychowawczych nie stwarzałem (takich wymagających kontaktu z rodzicami). A co do pogody to jutro będzie lać zaś pojutrze wrócą mrozy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Wszystkich kręcących się po Bielanach pragnę przestrzec przed sporą ilością tłuczonego szkła na ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż trasy mostu Północnego (od Metra Młociny do ul. Marymonckiej). Zawsze było tam tego trochę, ale to co było dzisiaj, zwłaszcza od strony stacji metra, to wygląda na celowe i złośliwe działanie. U mnie skończyło się kapciem w tylnym kole i spacerem do domu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Wszystkich kręcących się po Bielanach pragnę przestrzec przed sporą ilością tłuczonego szkła na ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż trasy mostu Północnego (od Metra Młociny do ul. Marymonckiej). Zawsze było tam tego trochę, ale to co było dzisiaj, zwłaszcza od strony stacji metra, to wygląda na celowe i złośliwe działanie. U mnie skończyło się kapciem w tylnym kole i spacerem do domu.

 

Pozdrawiam.

 

Heh, chciałem to samo napisać, gdzieś tu na forum. Wczoraj do pracy przejeżdżałem tamtędy i widziałem w kilkunastometrowych odstępach co najmniej 6-7 potłuczonych butelek, celowa robota, aż miałem ochotę rozbić taką butelkę na łbie takiego żartownisia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawialo ale w innych miejscach wzdluz wisly spotkalem podobne widoki, moze po prostu powychodzilo to wszystko spod sniegu. Nie rozumiem, czy kazda butelke po oproznieniu trzeba rozwalic o ziemie? Moze mamy w polsce jakies nowe tradycje o ktorych nie wiem :) jak w scenie w pubie z thora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Wszystkich kręcących się po Bielanach pragnę przestrzec przed sporą ilością tłuczonego szkła na ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż trasy mostu Północnego (od Metra Młociny do ul. Marymonckiej). Zawsze było tam tego trochę, ale to co było dzisiaj, zwłaszcza od strony stacji metra, to wygląda na celowe i złośliwe działanie. U mnie skończyło się kapciem w tylnym kole i spacerem do domu.

 

Pozdrawiam.

 

Juz mialem kilka takich sytuacji i rowniez przestrzegam. W lasku bielanskim jest gorzej niz nad wisla imo. Ostatnio na co sie natknalem to powbijane gwozdzie na trasie w lasku. Jeszcze troche i beda kopac wielkie doly i wstawiac tam zaostrzone kije przykryte liscmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbite szkło na ścieżkach, choć przez ostatni tydzień zauważyłem, iż na chodnikach czy ścieżkach poza szkłem jest też masa psich gu.....

 

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to norma, mam wrażenie, że to zostało po zimie, przejedźcie się DDRką przy al. Ujazdowskich, masakra tam jest - szkło, butelki, (chyba) psie gówna...

 

To nie po zimie. Jechałem tamtędy w niedzielę na Młociny i wszystko było w normie, tzn. było trochę tłuczonego szkła, ale nie takie ilości jak w środę wieczorem, od strony metra. To nie była rozbita butelka, czy dwie. Było tego dużo więcej, i gęsto. Nie wiecie może kto odpowiada za stan ścieżek rowerowych? Tzn. do kogo ewentualnie można zgłaszać takie rzeczy, z nadzieją że zostanie to uprzątnięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDM. Można też wezwać straż miejską (986) albo pogotowie drogowe (9633).

 

Wysyłane z mojego XT320 za pomocą Tapatalk 2

 

Dzięki za podpowiedź. W końcu zgłosiłem to na "Infolinię czystość" Zarządu Oczyszczania Miasta. Zobaczymy jaki będzie efekt.

W każdym bądź razie przekonałem się ostatecznie do zalania opon mleczkiem. Powinno pomóc na takie przygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? Czy wygląda to na celowe działanie przeciw dwóm kółkom?

 

Jak masz glowny wyjazd z asp to naprzeciwko jest sciezka przegrodzona szlabanem - tam wlasnie.

Wygladalo na celowe bo byly wbite glowka w ziemie tworzac wystajaca pulapke. Ale czy przeciwko rowerzystom - byc moze. Ktos ma niezle pos*ane w glowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni - kilka razy słyszałem o trasce xc w okolicach Jabłonnej, gdzie stołeczne wycinaki testują umiejętności swe tudzież technikę. W sensie, że fajna ponoć jest. Ktoś coś wie gdzie to je?

 

 

to jest ten lasek, jest tam jedna dość długa górka na której wije sie trasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moze troche off top, ale kilka slow o Bielanach, lasku i okolicy metro Mlociny. Celowosci w rozbitych butelkach na trasach bym nie szukal. :-D Mieszkalem na Wrzecionie od urodzenia. To poprostu specyfika tej zalyzialej okolicy:-D tudziez kolorytu lokalnego. Rozrywkowi mlodociani z Gajcego i Doryckiej wszedzie rozrzuca resztki po chlaniu na laweczkach. A lasek bielanski to po prostu odwieczna melina. Im blizej kladek tym wiecej tych przebisniegow. Trzeba przywyknac. Off topic mode off.. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...