Skocz do zawartości

[do 1600] Kross Level A6 Disc za 1600zł - czy się opłaca?


Marta84

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanko Marto :) rozmiar ramy to 16 cali, ile masz wzrostu? Bo jeśli 160cm+ to może nie być za dobra :P

 

wzrost 167... spojrzałam tu -> http://www.kross.pl/pl/poradnik/dobor-ramy

 

wymiary mam na 16 cali ... już sama nie wiem... poprzedni właściciel ma 172 i jeździł na tym właśnie rowerze... tak twierdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzrost 167... spojrzałam tu -> Dobór ramy | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

 

wymiary mam na 16 cali ... już sama nie wiem... poprzedni właściciel ma 172 i jeździł na tym właśnie rowerze... tak twierdzi :)

Hmmm...No może będzie dobry ;) A raczej będzie :P Przy 172cm to wątpię, że naprawdę wygodnie się na nim czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A raczej będzie

 

kurczę... ja właśnie mam trochę watpliwości jeśli chodzi o rozmiar, a Ty tu jeszcze kamyczek do ogródka dodajesz ;D no nie wiem- według Krossa- powinnam się na ten rower zmieścić ;) a co do większej ilości info- rower kupiony we wrześniu 2009 roku. Przerzutka przód/tył slx tak samo manetki, hamulce hydrauliczne Tektro Auriga comp,tarcze 2x 160mm. Amortyzator Dart 3- ma blokadę skoku wł/wył na kierownicy skok 100 mm, regulacje twardości i osobną regulacje prędkości odbicia .Wszystko jest w pełni sprawne;przed wystawieniem rower był w serwisie.Kaseta 9-rzędowa w sumie 27 biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ten rower naprawdę nie jest wart 1600 zł ??? kurczę- przeglądając zasoby allegro (rowery nowe i używane) to najtańszy np level a6 z gorszym wyposażeniem to cena za używkę 1800 a nowy 2000 (nie maja hamulców tarczowych i jest gorszy amortyzator...). Na stronie Krossa nowy Level a 6- z gorszym wyposażeniem kosztuje 2900... a a7- z wyposażeniem podobnym do tego- 3500... Dziś i jutro jadę do sklepów rowerowych- przymierzę się do 16 i 17- wszystko się wyjaśni- czy go brać czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażacie mnie.. Pokażcie mi rower z osprzętem tej klasy w takiej cenie. 3 lata i staroć? Niektórzy tu już naprawdę mają obsesję. Według mnie jest wart i to nawet więcej, zależy jeszcze od stanu, po zdjęciach wygląda przyzwoicie. Jeśli nie masz daleko to jedź obejrzyj, przejedź się rowerem, zerknij na stan zębatek, pracę amortyzatora. Jeśli rama faktycznie okaże się za mała to przecież zawsze można wymienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ten rower i się nie zastanawiaj. Jeżeli będzie odrobinę za mały to można wstawić dłuższy mostek lub/i sztycę choć nie sądze żeby był za duży. W tej cenie nie znajdziesz niczego lepszego z resztą jak sama zauważyłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...