Skocz do zawartości

[Łódź] poszukuje towarzysza/ki


Molina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mieszkam w Łodzi (centrum) poszukuje chętnych na wycieczki rowerowe. Jeżdżę od kilku lat ale w ostatnim roku wkradł mi się leń, teraz próbuje wrócić do pedałowania. Nie myślę tu o jeździe rekreacyjnej. Na razie robię krótkie wycieczki nie dłuższe niż 30-40 kilometrów. Jeżdżę na rowerze MTB. Interesują mnie trasy mieszane, najlepiej na obrzeżach łodzi albo poza miastem. Od razu zaznaczam że enduro mnie raczej nie pociąga. Jeśli ktoś jest fanem wieczornych wypadów - tyle że nie w lesie (dziki wystarczająco mocno mnie do tego zniechęciły) to zapraszam tym bardziej. Przy dobrych wiatrach przyłączyłaby się jeszcze jedna osoba która ma dużo większe doświadczenie rowerowe niż ja. mam 25 lat. jeśli ktoś ma jakieś pytania, chętnie odpowiem i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak szczerze odpowiedz i to nie jest złośliwe tylko jedna rzecz mnie zastanawia, czemu nie napisałaś w temacie?

http://www.forumrowe...refy-xc-zone-;/

 

2. Mogę pojeździć, pewnie nie tylko ja jeden. Wieczorem również. W sumie na takie wypady 30-40km to tylko wieczorem mogę się wybrać.

Jeślibyś się na dłuższe trasy zdecydowała to z użytkowniczką @alkor (o ile Asia by chciała) mogłabyś się z nami przejechać, ale to w dzień bardziej. Tak 60-90km zwykle jeździmy.

Niestety jak się robi jakieś weekendowe wypady tu na forum, to tak zwykle 100+ wychodzi, nawet gdy ma być mniej. Poczytaj temat do którego link podałem to zrozumiesz:P

 

No i musi mi przejść moja chwilowa niechęć do roweru...

 

 

PS: Oczywiście, że jak po nocy to do Lasu:) Się jeszcze jednego kolegę z forum zabierze, Tomka. Możne znów o 24 w Łagiewnikach zerwie łańcuch i będzie kamieniami skuwali:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłam, że ten temat ma spore szanse pofrunąć przez to co wspomniałeś w pierwszym ustępie swojej wypowiedzi, więc napisałam do Pani PW o charakterze takim jak Twoja wypowiedź plus zestaw pytań standardowych;] także jakieś tam chęci do pojechania nieraz powiększonym składem wykazuje:)

 

Niestety jak się robi jakieś weekendowe wypady tu na forum, to tak zwykle 100+ wychodzi, nawet gdy ma być mniej. Poczytaj temat do którego link podałem to zrozumiesz:P

 

A to akurat bardzo dobrze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Asia, ale ja sprawdzam, czy to nie jest przypadkiem ten powód o którym rozmawialiśmy, pamiętasz? A jeśli dostanę odpowiedź jakiej sie spodziewam, to będę miał argument żeby pisać info do moda;)

 

Dlatego, gdyby tak administracja (zapewne Pixon) była uprzejma, poczekać do odpowiedzi użytkowniczki Molina na moje pierwsze pytanie, byłbym bardzo wdzięczny. Wyjaśnię o co mi chodzi, ale nie teraz, bo nie chce sugerować odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Nrv, ja mam teraz miesiąc jeżdżenia po bułki... chyba mniejszy przebieg niż w marcu, który dotąd zajmował zaszczytne pierwsze miejsce.

 

A co do postu Minora to powiem szczerze, że jakbym nie wiedziała o co chodzi, to po nim,na miejscu autorki chyba bym się obawiała odpowiedzieć na to pytanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wiedziałem, że skądś ten avatar znam, ale dopiero dzisiaj mnie olśniło jak Twojego posta zobaczyłem :woot: Dobra kończymy bo jakiś offtop straszny powstaje :whistling:

 

Słuchajcie a może by tak dzisiaj jakiś mały wypad ?

Koło 17 może, na jakieś 2-3 h ? Pogoda będzie w sam raz, a ja obiecałem też alkor, że w końcu się z moja "krową" pokażę już kawał czasu temu i w końcu muszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak szczerze odpowiedz i to nie jest złośliwe tylko jedna rzecz mnie zastanawia, czemu nie napisałaś w temacie?

http://www.forumrowe...refy-xc-zone-;/

 

2. Mogę pojeździć, pewnie nie tylko ja jeden. Wieczorem również. W sumie na takie wypady 30-40km to tylko wieczorem mogę się wybrać.

Jeślibyś się na dłuższe trasy zdecydowała to z użytkowniczką @alkor (o ile Asia by chciała) mogłabyś się z nami przejechać, ale to w dzień bardziej. Tak 60-90km zwykle jeździmy.

Niestety jak się robi jakieś weekendowe wypady tu na forum, to tak zwykle 100+ wychodzi, nawet gdy ma być mniej. Poczytaj temat do którego link podałem to zrozumiesz:P

 

No i musi mi przejść moja chwilowa niechęć do roweru...

 

 

PS: Oczywiście, że jak po nocy to do Lasu:) Się jeszcze jednego kolegę z forum zabierze, Tomka. Możne znów o 24 w Łagiewnikach zerwie łańcuch i będzie kamieniami skuwali:P

 

ad1. Po przeczytaniu wszystkich postów zaczęłam naprawdę obawiać się tego pytania :). Przejrzałam jeszcze raz forum i fakt, mój błąd. W pierwszym momencie wydawało mi się że jest kilka podobnych tematów na poprzednich stronach (mam tu na mysli np temat apropo wspólnego wypadu w góry albo temat 'pabianice i okolice', wszystko to wrzuciłam do jednego worka z moim) - na temat o którym wspominasz, w końcu wczoraj trafiłam. O dziwo (jest przeciez nad reklamą) zupenie na niego nie zwróciłam uwagi. Biję się w pierś.

Zaintrygowała mnie tajemniczość późniejszych wypowiedzi :)

 

Korzystając w takim razie z tego chwilowego zastoju... jeśli ktoś wybiera się w przyszłym tygodniu na rower, po 18 albo po prostu wieczorem, to ja bardzo chętnie się przyłączę, jeśli nie dam rady nadążyć to cóż, najwyżej się odłącze i tyle.

Na dzień dzisiejszy, 60 kilometrów to maks jaki mogę pojechać - mimo tego że lubię się zmęczyć, to nie znajduję przyjemności w umieraniu, więc na razie preferuje trasy 30-40 kilometrowe, tymbardziej że nie mam możliwości jeżdzić na długie wycieczki.

Za las w nocy - serdecznie dziękuję :). Zdarzyło mi się poznać po zmroku faune i flore łagiwnik z bliska i było bardziej niż radośnie. Mimo wielkiej sympatii dla dzików chyba sobie odpuszcze, chociaż... przynajmniej w teorii brzmi to fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, tajemnicę rozwiklam, mam nieodparte wrażenie, że nowi lub mniej doświadczeni, boją się tamtego tematu, jego nazwy, obietosci itp. Zakładają, że tam tylko pro siedzą. Tacy wiecie, ciężkie treningi, interwaly.

 

Ale skoro tylko przeoczylas to w sumie mogę się mylić.

 

Można zamknąć.

 

Zbrodni dokonano z Live with Walkman™, przy pomocy Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...