Skocz do zawartości

[SS MTB] Jednobiegawcze MTB


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, akkwlsk napisał:

Nie wiem, czy banless się jeszcze bawi w takie rzeczy,

Chyba nie, wydaje mi się, że to był jednorazowy strzał. Ta zębatka, z tego co pamiętam, była dość droga i pewnie dlatego zakończyła żywota.

Raczej przypilnuję tego on-one'a, bo nic tańszego nie znajdę. Co ciekawe, wersja z 34 zębami jest już w ludzkich pieniądzach - £15. Pozostaje mi poczekać, aż 32z obniżą do tej kwoty.

 

2 godziny temu, Rysz napisał:

a pozna wiosna wpadaj na wspolna jazde, moze cos sie zorganizuje

No to myślcie, bo do czerwca mam czas. Potem pojawi się na świecie trzeci chętny do dzielenia majątku i na pewno nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, IvanMTB napisał:

Ale to jest NW. Po jaki kij NW w singlu?

Szacunek...

I.

 

 

A po taki gdy rama nie-singlowa a biegować się nie chce. Tak właśnie załatwiłem napęd w TRANie - dwie zębatki od Banless'a i popa jak sznurek wisi. A nie spada. Halflinka nie wrzucę no bo na przedzie jajo NW a więc nie zapaca. 

EDit: Z tym że jak wiadomo NW i nieparzyste zębatki nie występują niestety...

 

oWbR-z627tYn6R81NyeemDLXTDQEf05flT2Xw6Ez

FKM3Jb4wQa7WEigBwI8qQbobqOaEwBD6v0itHt4E

 

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, nie doczytawszy że chadza o ramę z idiothakami :blush: 

No to w ramach ciekawostki, racja Szefie :thumbsup:

IG8. Wieść niesie iż to łańcuch pochodzący z demobilu - używany jako napędowy w tankietkach produkcji pruskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa ale te praxisy to jakaś rodzina zębatek, czy ta ze zdjęcia nie jest aby alu? To wygląda na NW, na Bike24 jest wersja alu cena w E,

z ciekawą grafiką uczę się: jak założyć łancuch na ząb, węwnątrzny.

 

no i też chyba w stali jeśli zęby są długie to za złotówki brałbym :))) !

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie u mnie w ostrym szarpie w obie strony, a już nie jedna śruba puszczała, gubiła się itp, a najbardziej to się dzieje w stali, raz nawet zgubiłem jedną i dojechałem na jednej ścisłej dwie poluźnione... to pracuje

 

jak u Wilka to wygląda?

kołnierze z WOLFTOOTHA

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...