Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Panie Kazafaza!
W tych Twoich mailach na tyle pokrętnie piszesz, żem nawet ja zaskoczony?!
Salsa zajeładna! I ten kolor - brawo!
No a, że taaaaki tytan budowany jest na Paprykarzowo....niech da do myślenia TYM co zwlekają z najazdem na Stolicę Paprykarza :)
Pogratulował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował ślicznie komentatorom, a "na bogato" to raczej nie jest: XTRa, XX, Chris Kinga nie uświadczysz, za to dziesięcioletnie 9.0sl i owszem, działam raczej w myśl zasady: "umarł król, niech żyje krol" - 650b Prophet wymieniony na Salsę a Titus to nic innego jak apgrejd ramy High Latitude...

 

Ivan, daj mejla do tej swojej szefowej, może zamiast negocjacji wprowadzimy inne rozwiązania w życie?  :devil:

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny.

Przemo co z peak29?

Bedzie treningowy :)

Chciałbym

Ale nie mam miejsca gdzie trzymać kolejnego roweru. Pozatym wypłaciłem się na tego Mbika, a starty w Cyklokarpatach trochę kosztują (wpisowe, dojazd itp. ) szczególnie że moja druga połówka (ta lepsza) też się w to wciągnęła 

Tak więc Peka z ciężkim sercem dałem na sprzedaż.

http://www.forumrowerowe.org/topic/139308-rower-29-na-ramie-peak29-z-2012-roku/

 

Life is Cruel  :(  kolejny rower z którym ciężko mi się rozstać idzie pod młotek

 

Ale jest jeszcze nadzieja.... może szanowna małżonka go zechce  :thumbsup:

 

Ale nie wiem jak z jej pozycją na rowerku... ale to tym wkrótce... założę osobny wątek 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mbike Shottas HT06 19" Mostek, siedzenie i pedały zmienione, reszta fabryka

To czerwone na ramie to zbędny balast.

Po doświadczeniach z ostatniej wyprawy na Klimczok i Szyndzielnię proponuje wymienić owiję na feldze bo jest do bani, przesuwa się i odsłania ostre krawędzie od strony nypli przez co strzela dętka, opony też są jak papier całe się przetarły na bokach.

A jeśli chodzi o rower to bajka, męczarnie znosi jak wół roboczy. he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...ja mogę napisać co to nie jest na pewno: "nie" Dragon, Gary Fisher Ferious, On-one, Salsa, SingularCycles, "nie" Surly ale i nie Pipedream....ani Vassago :)
Nie jest też to Ritchey P29 ani vooodoo.... hmm
Twoja ramka ma dwie charakterystyczne rzeczy (nie licząc tego, że stalówka!) - wysoka rura sterowa i rurka wzmacniająca tylni trójkąt w miejscu mocowania tarczy -wyjątkowo długa (i prosta a większość ma w łuk).

No ciekawe, ciekawe...

ps: jakiś custom?

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...