Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

erzum

smutne jest, że to Romet (ten nieszczęsny romet) wyprzedził zapyziałe i zacofane społeczeństwo polskich rowerzystów...

na tym zas..nym Zachodzie stal była, była, jest i pewnie nadal będzie.. Tam producenci nie mają problemów z zainteresowaniem...

 

ps: a że teraz już nie ma? A gdybyśmy tak jeden po drugim jakimś postulatem itd dali znać Rometowi, że może warto wrócić z tym modelem? 

plus wersja 650b ech... 

 

Bo ja wiem czy coś wyprzedził ?, kupili serię ram która wtedy była szybko dostępna (szybciej i łatwiej niż aluminiowe), seria się sprzedała i nikt dalej nie zaprząta sobie nią głowy ... na pewno nikt tam nie myślał o byciu w awangardzie, po prostu trzeba było szybko coś złożć ...

 

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
kupili serię ram która wtedy była szybko dostępna (szybciej i łatwiej niż aluminiowe),

Czy ta teoria spiskowa wyjaśniała by dlaczego i Romet  (29er) i  Unibike (96er tfu!) i Kross (unplugged?) nagle mieli po modelu na stali? (stal była tańsza szybsza i łatwiej dostępna to fakt ale tak z 15 lat temu :) )

A czy sflaczałe zainteresowanie tymi modelami nie spowodowało, że ich w kolekcji już nie ma? Unplugged testowany był lata temu w bB (co by nie mówić - od zawsze są za stalą) a do dziś resztki wiszą po sklepach, rometa jeszcze w zeszłym rokum ożna było kupić nową ramę w sklepie.

No to po jaką cholerę robić dalej takie rowery?

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ramy stalowe były wtedy dostępne "od ręki" - wolne moce produkcyjne - więc takie zamówiono , kiedy ramy alu 29er stały się łatwiej dostępne nikt nie zawraca sobie głowy stalowymi których w porównaniu z alu sprzedaje się niewiele, ot i tyle w temacie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: w jakich rozmiarach te rometowskie ramy występowały? Bo gdzieś czytałem, że cyt: " były niewielkich rozmiarów" (?)

 

Wydaje mi sie że wypuścili 17" i 19" tylko...ale pewności nie mam

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...