Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, no1 napisał:

Panowie, widzę coraz więcej rowerów bez amortyzacji :D

 

Jak wjeżdżam w las coraz głębiej przełajzą gdzie problemy miałby nawet MTB i wracam do domu cały, 
nieobolały i radosny to żałuję że w ogóle kiedyś kupiłem powietrzny do swojego pika, teraz kurzy się od 1,5 roku na półce.
PS  mam ten sam wideł co Ty ale napis zakleiłem paskiem taśmy izolacyjnej ;)

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zmian.

Kufer tymczasowo do puki nie znajdę jakiegoś fajnego.

Najważniejsze, siodełko. Pozbyłem się sztycy amortyzowanej bo nie mieścił mi się uchwyt na kufer no i na sztywnej nie wygodnie mi było. Kupiłem siodło brooksa i powiem wam, że jest bajka. Może nie wygląda to jakoś wspaniałe ale moja doopa ma komfort :)

IMG_20180509_143954.jpg

IMG_20180509_144002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
12 godzin temu, rambolbambol napisał:

wbudowaną centrownicę do koła

Masz na myśli trytki na widelcu?:D

Mam nieodparte skojarzenia z zamierzchłych czasów kiedy to mocowało się patyk od loda w taki sposób żeby szprychy kręcącego się koła naśladowały dźwięk bębenka w "wyścigówkach".

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, michuuu napisał:

Mam nieodparte skojarzenia z zamierzchłych czasów kiedy to mocowało się patyk od loda w taki sposób żeby szprychy kręcącego się koła naśladowały dźwięk bębenka w "wyścigówkach".

Najlepsza do tego była plastikowa karta do gry (mocowana na klamerkę do tylnego trójkąta). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sobek82 napisał:

Tak, talerz 50 albo 46 T z tyłu doda Ci pińćset punktów do animuszu, czekam z niecierpliwością na 60 T z tyłu i 26 T z przodu, zacnie będzie mielić do przodu ;)

Pozdrower

 

Jeden jeździ rowerem na piwo i wystarczy mu 3x7 jak 25 lat temu. Inny startuje w zawodach i potrzebuje 1x12.

;) Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sobek82 napisał:

Tak, talerz 50 albo 46 T z tyłu doda Ci pińćset punktów do animuszu, czekam z niecierpliwością na 60 T z tyłu i 26 T z przodu, zacnie będzie mielić do przodu ;)

Kolega Bosman to rzuca sarkazmem i pogardą na prawo i lewo, zupełnie jakby nigdy w górach na rowerze nie był ;) 

 

Czas na gwóźdź programu, gwiazda wieczoru, zawodnik wagi ciężkiej!

IMG_0400.jpg

  • +1 pomógł 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...