Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Lord Tomasz vel Kazafaza z hrabstwa West Midlands też takowe rozwiazanie mi polecił. Nawet nie wiedziałem, że takie coś istnieje.

Idea jest kapitalna. Można nawinąć tyle mięsa na grip, ile tylko się nawinie. Można tez nawinąć taki rodzaj mięsa, jaki sie preferuje (koszerny / niekoszerny). Jestem dogłębnie poruszony tę ideą i mam nadzieję przetestować to własnoręcznie :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka jak to wygląda 

 

zoba:

 

IMAGE_FC6A75E8-B288-4FE8-AFB9-7398EE1544

 

 

Najlepiej zdają się gripy z "blaszką", takie jak te poniżej, skalpelem czy inną opalarką pozbywamy się gumy i jazda z owijką.

 

DEVOX%20MTB%20LOCK%20ON%20GRIPS_SMALL.jp

 

/OT

 

 

POZDRo-:ver

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ( i Panie?!) co do owijki, zapraszam do mojej galerii na forum (zdjęcia na torach). W moim przypadku musiałem użyć trytek czy jak kto woli opasek zaciskowych w celu zabezpieczenia końcówek. Użyłem też troszkę kropelki. Zdjęcia mogę podesłać po południu (zaglądajcie do galerii). A jaka to owijka? Mniej więcej taka: "Dzień dobry, chciałem kupić owijkę na kierownicę, najlepiej czarna" ;) Miękka, lekko rozciągliwa, jakby piankowa. Pomysł naprawdę rewelacyjny i zdaje egzamin. 

 

Aha, ja owijałem już zamontowane gripy i z paczki po owijkach została mi 1 z 2 rolek. (36 zł / 2...)

Edytowane przez unclednken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! To może w końcu też się pochwalę i przywitam przy okazji. Forum czytuję regularnie, ale w końcu postanowiłem się zarejestrować.

Do tej pory jeździłem na Krossie A6 z 2007 roku, ale parę tygodni temu dostałem strzała w tył od nieuważnego kierowcy więc korzystając z końcówki wyprzedaży zacząłem się rozglądać za czymś nowym. Wybór padł na wielokrotnie polecanego tutaj Silverback Sola 2. Kluczowa przy wyborze okazała się przede wszystkim klawa geometria: długa górna rura, krótki ogon, niska stożkowa główka, klasyczne kąty.

Ogólnie pomimo mojego niskiego wzrostu (171cm/80cm) przesiadka z 26er na 29er odbyła się raczej bezboleśnie, nie miałem wrażenia wspominanej czasami tutaj "jazdy na byku". Jedyny zgrzyt jaki miałem to spory spadek kadencji w stosunku do poprzedniego roweru. Na początku myślałem, że to może wina innego ustawienia siodła, ale okazało się, że w Krossie miałem korby 170 mm, a tutaj 175mm. Po przekładce wszystko na szczęście wróciło do normy.

Druga dłuższa wycieczka do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w tym roku, z dojazdami 82km wyszło.

http://imgur.com/zernUWr

http://imgur.com/m4d1sqE

Edytowane przez Wednesday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panowie, kwestie detektywistyczne, ogumieniowe oraz odwróconego mostka proponuję wyjaśniać sobie na PW.

Zaglądając w temat pt. [Galeria], wolałbym oglądać rowery, a nie co i rusz czytać jakieś OT piardy. :down:

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc i ja mam zaszczyt dołączyć do Waszego grona :)

Zdjęcia z ostatniej chwili, rower odebrany dosłownie pół godziny temu. Udało mi się przesiąść z 26 na 29 kosztem wielu studenckich wyrzeczeń :)
c6222a30ccfa43c1gen.jpg

45bade14a0b12989gen.jpg

Accent Peak 2014

 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...