Skocz do zawartości

[żarcie] Jakie jest wasze ulubione niezdrowe jedzenie/picie?


JoK3R

Rekomendowane odpowiedzi

piwo itp :);):rolleyes:

a z jedzenia to eee...........ni ewiem

odrzywiam sie raczej normalnie - bez zadnych fast-foodow - baz zadnych big maców itp. ale czasami lubie paluszki, precelki lajkonika - ale nie wiem czy to podchodzi B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poprostu zastosowałem diete " żp" fakt że mi z tym czasami trudno i w moim przypadku

to jest raczej dieta "żjc" :P ( żryj jedną trzecią) ale idzie.Powoli ale idzie (11 kg w dwa miesiące).

Przestrzegam tylko 4 rzeczy:

Pierwsza-najważniejsza :!!: .Codziennie musisz się zmęczyć :)

Druga: Nie żryj pustych kalorii( piwo,wóda,ziemniaki)

Trzecia: na Boga !! niewypełniaj żoładka.Nie musisz zjeść naraz wszystko.A jeżeli musisz to zrób to na raty

dokładki wykluczone.

Czwarta: Wszelkie przegryzki na mieście ( kebab,pizza,hamburger czy pączki ) zabronione !!!! .Jedzenie nocą też.Jak masz ochote na kebab to bardzo proszę ale zdawaj sobie sprawe że to jest obiad czy kolacja.

Jak to zjesz powiedzmy o 14 to będziesz bardzo się męczył.Wiec po co?.Przetrzymaj chwile( powiedzmy ok 19-20) i zasuwaj ze smakiem. :P .Moim zdaniem to daje najlepsze wyniki.

 

Cole kocham:).Wypijam co najmniej 2 litry dziennie.Z tą różnicą że od 2 miesięcy białą a nie czerwoną :).

Oczywiście jest gorsza w smaku ( na początku była obrzydliwa dla mnie) ale po 2 tygodniach nawet ją polubiłem.

Spagetti wciągam równo :P Oczywiście też 1/3 a nie całość jak dotychczas.Fryty oczywiście że tak ale

tylko w domu.W ostateczności w Macu ale małą torebke a nie XXXXXXL i cholera wie co jeszcze.

Masz wsciekłą ochote to w Macdrive-ie a nie w lokalu do tam jest za dużo pokus. :P

Jak w nocy dopada się głód ostrob marchewke albo zjedz pora.Ostatnio moja ulubiona przegryzka w nocy to właśnie por.

Czekolada wzmacnia serce ale tylko gorzka.

I to by było właściwie wszystko.

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białą cole?

pierwsze słysze

 

 

Chodzilo mu o Coca-Cole Light ;) Ma WW, ktore nie sa przyswajane przez organizm (tak mowia producenci) wiec nie powoduje tycia jak zwykla Coca-cola. Tyle, ze slodziki jakimi jest slodzona Light strasznie nizszy nam wątrobę wiec nie nalezy przesadzac z nia ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cola w chorych ilościach. . . 3 do 6litrów dzienie nawet. słodycze uuuu ^^ poza tym chińszczyzna po której mam akcje nieziemską. . . dużo siły mam ma się rozumieć ;). ogólnie nie ma moje odżywianie nic wspólnego z słowem zdrowe ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ze slodkiego bardzo lubie kaczke :rolleyes:, a do tego pizze lubie (najbardziej te ktore sam przyrzadzam), kebaby. Ogolnie lubie gotowac bo przynajmniej wiem co tam jest wsadzone :P

@@@@@@@@@@@

Zapomnialbym dodac o moim ulubionym torcie :D

Kaczka z pyzami i modra kapusta hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...