Skocz do zawartości

[ad absurdum] czyli najbardziej absurdalne twierdzenia z jakimi się spotkaliście!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Mało kto wie ale ... hamulce tarczowe pojawiły sie w rowerach w latach 50 czy 60 ale ... ludzie stwierdzili że to się nie przyjmie, zbędny gadżet etc ... i pomysł upadł. był to hamulce hydrauliczne wzorowane na hamulcach samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole tarcze, nawet na miasto. po przesiadce z avidow sd 7 na proste mechaniki tektro novela hamowanie sie polepszylo. natomiast czy sprawa dotyczy hebli czy innych podzespolow rowerowych powinien byc jak najwyzszy wybor. a to kupujacy powinni zadac sobie troche trudu, by kupowac to czego potrzebuja, oczekuja a nie tylko ulegac nachalnosci rynku.

 

 

pohwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak stal/aluminum/tytan/karbon co będzie dalej? Sterówki jeden cal/1 1/8/tapered/1,5 co będzie dalej? Mostki stare:)/ahead co dalej? O pewnie można by tak wymianiać dalej. Wszystko idzie do przodu, czasem się przyjmuje czasem nie, czasem są to zmiany na dobre, czasem na dobre ale nie potrzebne.

 

Ja tam swojej 26 nie zamienię ani na 27,5 ani na 29. Jeździłem na większych kołach i nie pasuje mi to. Wolę zwykłą lekką, moją objeżdżoną od kilku lat 26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resorowane zawieszenie pozwala zachować stabilność i przyczepność na zjazdach.Lusterko wsteczne ujawni prawdę,czy nas ktoś nie wyprzedza.Do sakw możemy zabrać prowiant,pozwalający pokonać długie zjazdy.Energią elektryczną z dynama zasilimy smartfona oraz lampę przednią która, rozświetla mrok w ciemnym lesie.Błotniki z chlapaczami ograniczą rozbryzg błota na plecy i twarz.W torbie podsiodłowej zamontowanej koło suporu znajdziemy potrzebne narzędzia do regulacji tego cuda. :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolega uraczył mnie opowieścią z drugiej ręki o koledze który jeździł rowerem za 60 klocków i który miał łańcuch ze stopu złota z czymś tam i podobno był tak wypasiony że sam jeździł :D

 

pytanie co wam udało się usłyszeć nieprawdopodobnego?? :D

Ja słyszałam że nie ma sensu brać ze sobą nic do picia bo i tak człowiek to wszystko wypoci. Zamurowało mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy jakoś na dalekie wyprawy trzeba się zapakować. Te konstrukcje też wyśmiejecie?

https://picasaweb.google.com/117082652704628872536/Rumunia?noredirect=1#5933812250288314306

https://picasaweb.google.com/117082652704628872536/Rumunia?noredirect=1#5933812248390335650

 

Choć muszę przyznać, że ta Kona wygląda tragikomicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

jakoś na dalekie wyprawy trzeba się zapakować.

 

przepraszam za OT, ale Zekker jeśli zdjęcia przedstawiają Twój rower i sposób Twojego spakowania się, to bardzo bym Cię prosił o założenie nowego tematu we właściwym dziale i wymienienie co zabierałeś i jak to pakowałeś. Często pojawia się sporo pytań co i jak zabrać itd. Nie ukrywam że też skorzystam, bo latem planuję zaliczyć całe pasmo Czarnohory na rowerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Pomieszaliście druciarstwo z absurdami ;)

W zeszłym miesiącu widziałem jakiegoś starszego całkiem zgrabnego stalowego MTB na mufach przerobionego na ostre.

Kij tam ostre, ale kierownicę miał jakąś ekstremalnie wąską i zrobioną z naprawdę cienkościennej calowej alu rurki :D

To było dopiero antykradzieżowe :) Już mi szkoda złodzieja co to się na to pokusi i ząbkami w mostek zaparkuje jak się calówka złamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo chciałem to zamieścić w "

[ciekawe aukcje] Allegro, E-bay i in. Dalszy ciąg dalszy."

 

Ale chyba jednak tutaj lepiej pasuje ...

 

 

http://allegro.pl/komplet-opon-rowerowych-z-kolcami-26-cali-i4051780223.html

 

Miazga ...

Zabrakło mu zapału.

W tym stanie to nic innego jak "popsute opony".

Nie daje żadnej gwarancji że będzie ok nawet jak dokończy "projekt".

Jeszcze woła za to 149 w kup teraz ...

 

przy tym ...

 

http://allegro.pl/opona-kolcowana-304-kolce-schwalbe-ice-spiker-i4043163968.html

 

Wygląda to jak kpina .

:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...