Skocz do zawartości

[ad absurdum] czyli najbardziej absurdalne twierdzenia z jakimi się spotkaliście!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Nie ma to jak sprzedający, który "wie" co sprzedaje. Na aukcji bokserki Endury z systemem "clickfast", służącym do wpięcia bokserek w szorty.:

http://allegro.pl/spodenki-na-rower-jak-nowe-endura-40-l-i4256104646.html

Wg. sprzedającego:

"Wokół pasa , miejscowo wszyta jest taśma z małymi plastikowymi bolcami do których można przypiąć napy  /użyteczne w mocowaniu potrzebnych przedmiotow"

:woot::laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniac ostatnio do najwiekszego w regionie swietokrzyskim centrum rowerowego i pytajac o najzwyklejsza oliwke do przewodu hamulcowego facet odpowiada ze niestety ale takich drobiazgow nie maja na sklepie.

 

Ja wrecz zszokowany mowie dalej, ze skrocilem przewod, no i potrzebuje takiej oliwki, wiec jesli maja na serwisie to ja chetnie odkupie, na co facet wypalil ze niestety ale ten hamulec jest juz uszkodzony i musze go przyniesc do ich serwisu i oni sprobuja go naprawic.

 

 

 

Boze widzisz i nie grzmisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wentyl i rozmiar koła? A szerokość sprzedający ma wyczytać z oczu? Potraktowałbym Cię tak samo, bo skoro nie podajesz szerokości, to pewnie laik, to zapytam, czy zwykły rower, bo i tak większość na pytanie "jaki rozmiar?" odpowie "panie, ja nie wiem, 26 ma być"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentorze na BS :D "Przedni hamulec sprawdza się powyżej 30 km/g, poniżej nie ma sensu, oczywiście ma sens z punktu widzenia producentów i rynku - dodatkowe klamki, klocki, hamulce sprzedane." "Praktycznie nigdy nie używam przedniego, a jakieś 35kkm w życiu przejechałem..." "Czyli tyle ile przeciętny amator w 3 sezony. Szału nie ma, ale powinno wystarczyć, żeby opanować podstawy jazdy na rowerze. " "35kkm bez żadnego wypadku też nic nie znaczy?PS. w moim podstawowym rowerze (Krossie GA) mam wciąż oryginalne klocki hamulcowe, także z tył. 13 lat i ponad 31kkm ... :)" "Gdybym jeździł po górach, albo bardzo szybko, to bym założył, a tak, to wystarcza mi tylny.
Wygląd i tak jest wątpliwy, więc przynajmniej zszedłem z wagi"

To tylko komci z tej jakże owocnej dyskusji :D Kto im dał internet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w zaprzyjaźnionym na tą chwilę sklepie rowerowym. Serwisują też tam "bajki".

Chłopaki wskazali mi rower kolesia w wieku ok 35 lat. Nowa Merida MTB (3 miesiące).

Się pytam - panowie a po kiego grzyba wymieniacie klocki w nowym rowerze??

- ano Panu właścicelowi piszczały ...usłyszałem

- no i ?

- ano podlał je WD 40. Pochwalił za brak pisku, tylko cosik "nieco gorzej" mu rower zaczął hamować....no i przywiózł na przeserwisowanie. :w00t::stupid:

AUTENTYK! Jak by mi ktoś opowiadał to bym nie uwierzył, jak bum cyk!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym smarowanie to niestety często się zdarza, jak piszczy to trzeba nasmarować.

 

Mój kolega kupił sobie parę lat temu wypasionego Gianta i dał rodzicom na przechowanie. Mamucia żeby jej nie zagracało piwnicy wystawiła rower na balkon. Teraz w  sumie to tylko rama się jeszcze nadaje  ....  Mamusia się tłumaczy że samochody stoją na ulicy i nic się nie dzieje. 

 

Troszkę nie rowerowe. Mój kumpel pracował w ASO w Wawie. Gość odebrał sobie autko wypasione, pachnące. Przy wyjeździe z pod salonu wymusił pierwszeństwo. Samochód mimo urwanej chłodnicy i braku części przodu nie zgasł. Gość wrzucił wsteczny. Wrócił na parking, wysiadł i do rozdziawionego sprzedawcy zapytał:

- Możecie to naprawić, prawda?

 

Za 60 tyś samochód wyglądał znów jak nowy i jeździł nawet prosto.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Marnować energię żeby się rozpędzić a później hamować?

Hamowanie jest dla mienczaków ;)

 

p.s. W każdym zakładzie mechanicznym, czy to moto czy auto, jest co najmniej jedna historia o kimś komu pojazd postał pod chmurką, tarcze przyrdzewiały a właściciel psiknął WD40 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...