Skocz do zawartości

[ad absurdum] czyli najbardziej absurdalne twierdzenia z jakimi się spotkaliście!


Rekomendowane odpowiedzi

Pan znany i wielokrotnie wspominany w tym miejscu.

 

Ostatni film podlinkowany w temacie to nic przy komentarzach tego pana pod nim :)

 

 

Witaj, nie wiem ja jestem osobą co robi 12 000 km rocznie rowerem ale nie ekspertem. Ja mam opony zwykłe 1,5 o zwykłym bieżniku na każdy typ drogi i jakoś dają radę a rowerem wszędzie włażę. 
Na szosę lepsze gładkie niż mocny bieżnik a w teren lepszy głębszy. Ja mam pośrednie wszystko. Ludzie wydają w te rowery majątki ubierają się w stroje a jedni jadą byle czym i 100 razy dalej niż inni ci pro z wyglądu i tylko wyglądu i sprzętu.

A jak inni zaczęli wytykać mu że przy takim przebiegu rocznym wygląda zbyt puszyście: 

 

 

hhe polecam mój 2 film  - odchudzanie przez jazdę rowerem - to nie działa bo się siedzi. 

:laugh:  :laugh:  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim doczytałem komentarze na forum tutaj po pierwszym linku sam posiedziałem na YT pół godzinki, pooglądałem i poczytałem, nawet zostawiłem dwie laurki.

 

Ręce opadają, tłuszcz w pocie, 12 tysięcy rocznie, licznik bez gumowych guzików, 18 przerzutek w rowerze, ... Już chyba przyjemniejsze w odbiorze są reklamy w TV Mango.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:woot:  :w00t:  :woot:

Jezusie Maryjo! :woot:

 

Z czego się ten koleś urwał?

 

Popełniłem to, co Przedprzedmówca: posłuchałem typa przez bite 30 minut.

Nigdy nie oglądałem równie nudnego i zarazem śmiesznego filmiku.

 

Najpierw gość mówi, że nie powinno się kupować plastikowych pedałów, a w tle i na innych filmikach widać jego własny rower z takimi właśnie pedałami...

Ramy cro-mo jako największy kit w rowerze trekkingowym...

Miękkie siodełko na długie trasy...

Opona zwijana cięższa od drutowej...

Czynnik PSI, poroże rowerowe, przód roweru, wcisk miękkości żeby ta d..... jednak nie bolała, minimetry, te pedało, łebki szprych, pompka z nanometrem...

To wszystko wytrzymałem, chociaż przy pionowej instalacji rogów było ciężko.

 

Wysiadłem, kiedy zobaczyłem, że na kilka (-naście?) innych tematów też się wypowiada, a ludzie go oglądają.

 

Czy przyjmować księdza po kolędzie? On wie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zniszczyl odcinek o obreczach :D.  "Stożkowe"  najlepsze :)  *** że ktoś ma Vki, ale co tam, bierz stożkowe :D

To jest absurd, że nie ma stożkowych pod v-ki. Moje koła się obraziły i poszły w kąt rdzewieć.

No chyba, że to nie jest obręcz stożkowa: https://picasaweb.google.com/114429717076057867312/NoweCzesci?noredirect=1#5351326184368300562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Woda ma taką konsystencję, (...) że najszybciej dociera do waszych komórek.

Widzisz i nie grzmisz, Panie?
Widać, że pacjent nie słyszał o zjawisku osmozy a tym bardziej się o niej nie uczył. Obce są mu roztwóry hipo-, izo- i hipertoniczne.

Ale trzeba mu przyznać rację - taka konsystencja, że mój szwagier nie mógł uratować swojej komórki jak wypadła mu z ręki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku jest chyba woda gazowana. :)

 

Sam często na rowerze piję kompocik czy inną mineralkę, ale to ze względu na preferencje smakowe, a nie jakieś wyższe cele dietetyczne.

 

A Video Temat oczywiście we formie. Sok bananowy wynalazł, przeczyszcza korozję i mówi z błędami ortograficznymi.

 

Picie jest ważne, ale to, co potem z człowieka wychodzi, również ma znaczenie...

 

Przygotowujecie rowery na sezon? A o sanki dbacie?

http://www.youtube.com/watch?v=RF0A1ZHoyDM

 

O wybaczaniu zdrady (w kategorii "podobne filmy" po prawej stronie wyświetliło mi się "jaki wybrać worek treningowy"; sądzę, że przypadków nie ma):

http://www.youtube.com/watch?v=BTl-7G5AflU&list=UUip89UQzqxJIgpHJijrcXDg

 

...i dżemik na deser.

Dżemik? O nie!

DRZEMIK. Drzemy som zdrowe. 

 

 

Majsterkowicz, wędkarz, zielarz, kucharz, informatyk, teolog, urolog, politolog, psycholog, hydraulik, dietetyk, rowerzysta, ekonomista, pingpongista, webmaster... tylko wróżbity brakuje. 

 

Zgłośmy go do Nobla, niech się chłop nie marnuje na YT. :laugh:

 

Dla mnie absurdem jest to, że wypowiedzi takiego speca od ditetetyki, który nie jest w stanie odróżnić energetyka od izotonika, mają parokrotnie więcej wyświetleń niż filmy zawierające faktyczną wiedzę i przydatne porady. Niech żyje internet.

 

Demokracja w natarciu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...