Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jeden ma radość w ściganiu się drugi w jeździe poprostu, niezależnie od tego z jaką intensywnością lub prędkością...

AMEN :icon_exclaim: 

 

Jest jeszcze jeden fajny-nie-fajny frazes - że na rowerze każdy ściga się i wygrywa z samym sobą. 

 

Czasem to postęp w stosunku do poprzedniego roku, czasem to dystans o połowę mniejszy ale wykręcony pomimo jakiś trudności. Czasem licytacja z ziomalami który wykręci w roku więcej kilometrów. Czasem segmenty na Stravie. A czasem zwyczajne "kto ostatni stawia wszystkim piwo"  :thumbsup:

 

Ale bez żadnej spiny i ściganckiej atmosfery za to z kupą śmiechu i dobrej zabawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OFFTOP]

Wiecie kiedy czuję największa radość z jazdy?

Nie kiedy patrzę na Strave czy inne Endomondo, bo z tego wyrosłem. Nie kiedy uda mi się pobić jakiś swój wynik. Nie kiedy z kimś tam wygram na ściganiu się.

 

Cieszę się najbardziej, kiedy po wieczornej jeździe wracam do domu i zamiast iść spokojnie spać, kładę się na łóżko i po prostu tracę przytomność.

[/OFFTOP]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OFFTOP]

(...) kiedy po wieczornej jeździe wracam do domu i zamiast iść spokojnie spać, kładę się na łóżko i po prostu tracę przytomność.

[/OFFTOP]

 

Miałem podobny "problem" - wystarczy poluzować pasek podbródkowy w kasku lub ściągnąć go zanim zalegniesz aby Ci tlenu nie odcinał w pozycji horyzontalnej ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłe Hłe czekałem na odp Ivana, żeby nie było jeździliśmy razem lubimy się i interesy nawet robiliśmy bezproblemowo.

Może z wypowiedzi wyszło, że ścigacz = mocna łyda. Ale nie miałem tego na myśli. Sam ścigam się od zeszłego roku, a X lat jeździłem tułając się po okolicy, więc ten etap też przerabiałem.

Teraz pewnie do tego wrócę, ale na innych szlakach, trudniejszych i już nie na Stali. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OFFTOP]

Cieszę się najbardziej, kiedy po wieczornej jeździe wracam do domu i zamiast iść spokojnie spać, kładę się na łóżko i po prostu tracę przytomność.

[/OFFTOP]

 

ja postanowiłem jednak nie doprowadzać się do takiego stanu, bo potem idę do pracy i nie jestem w stanie się skupić z emocji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..albo w moim pra-starym stevensie ech..
Ładniutki a co ciekawe jak na stal tapperowa sterówka tak nie kole w oczy

W sumie jakiś taki dziwny jest sami popatrzcie:
- miejsce na trzy bidony jak w dobrej wyprawówce ale oczek pod bagażnik zero, czyli niby fajny pod bikeapcking.... ale pancerze pod górną rurą będą przeszkadzały wszelkim trójkątom i leniwcom,

- z podsiodłową mogli coś zrobić - jakoś tak za blisko jest opona...hehe tym bardziej zabawnie wygląda tam opór pancerza pod przednią zmieniarkę (chyba, że oko mnie myli)
I napis namalowali do góry nogami... no ja nie mogę co za wtopa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I napis namalowali do góry nogami..."

Napis jest właściwie usytuowany - to taki slogan radawista - stony www trochę alternatywnej i odmiennej od pozostałych opisujących rowery - trochę jak styl życia - "inna strona dętki"

Rubber side up - można też zinterpretować - gumą do gruntu,

a rower ładny, bo stalowy, wiele takich na radawiście


Zapomniałem dodać, napis nie jest związany z producentem roweru tylko ze stroną www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...