Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Bdc bikes był dystrybutorem na Polskę ale nie wiem czy nadal nim jest. W ich ofercie nie ma nawet modeli na 2014.

 

Już rok temu przestali sprowadzać nowe Jamisy i zakończyli z nimi współpracę.

Wyprzedają tylko zapasy. W BDC sprzedaje się głównie masówkę (Kross, Merida, Kellys)

i marginalnie szosę (BH, Carrera), a Jamis wymagał promocji, na którą ani importer ani centrala

nie byli skłonni łożyć. Chętnym na Smoka zostaje indywidualne los importandes.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coraz powazniej mysle o przesadce ze swojego fulla Spec Heckler 26"  na jakiegos stalowego 29er'a. Latalem wczesniej NS Society i bardzo go sobie chwalilem ale ciekawi mnie 29". Pytanie jakie ramki dostepne polecacie. Na chwile obecna znalazlem tylko 2  - KONA UNIT 18"/  20" , i  Ragley Big Wig 18"/20"   Mam 187 cm i tu pytanie czy 18 czy 20. Bardziej podchodzi mi 20". Kolejne pytanie czy macie jakis namiar na sklepy (najchetniej w PL) badz 29ery z 2giej reki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeden z moich dwóch potworów HT bo trzeci to karbon i full, oczywiście wszystko w słusznym rozmiarze :thumbsup:

 

Ale choć inny patent to Sala ma w sumie rozwiązanie, które można nazwać przesuwane haki i oś wypada jak itr sobie rzyczył w szczycie trójkąta a nawet poza nim.

Może sam patent jest inny, można by powiedzieć haki wahliwe a nie przesuwane, jednak efekt ten sam a rozwiązanie trwalsze niż sliders dropout które mam w Konie, bo sam doświadczyłem charakterystycznych pęknięć w drugiej której się już pozbyłem i zastąpiłem właśnie Salsą El Variachi.

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

(miałem na myśli malowanie Porcelanowy, ale to co mówisz jest jak najbardziej zgodne z prawdą - to nie jest klasyczne mtb to skrzyżowanie rottwailera z żabą. Wielka dirtówka, przerośnięta dirtówka lub "zwykły" sztywny endurak-takie było założenie projektantów (a, że innym-np ROS-wyszło to lepiej, no cóż)

aaa i jeszcze jedna taka (na wpół-przykra jak dla mnie) wiadomość: SPRZEDAM RAMĘ ROMETA 29er
kupiona na allegro od jednego z naszych Kolegów z forum, nawet sztycy do niej nie zakładałem, miała posłużyć jako baza na nowy rower dla żony, sprzedam za tyle samo co kupiłem (najlepiej).

 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To ja sobie pozwolę na kawałek jeszcze prywaty bo ludzie listy piszą, pytają..

SPRZEDAM RAMĘ ROMET 29er, rozmiar 17,5", rama plus haki pod przerzutkę (bo podobno były też pod singla) plus papiery
za taką kwotę jak sam kupiłem - 800zł
rama używana minimalnie przez poprzedniego właściciela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...