Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli liczymy tak jak pisał Lookas czyli głos niepotwierdzony jest nieważny (ważny głos = głos w ankiecie + wpis) i jeżeli się nie pomyliłem to Babia Góra wygrała z "jedyną słuszną opcją" 30:28

 

więc dla mnie super! zróżnicowanie tras w Zawoi jest bardzo duże - od turystycznych po prawdziwe Pure MTB - każdy znajdzie coś dla siebie :)

 

chodź choć mogłem się pomylić w liczeniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beskid 30 - Izery 28

 

ZAWOJA (30):

safian

piotrulek84

marciniusz

miskov17

MrsSil

kyloziom

kamfan

zaDymek

kubek20

marcintt

detonator

Xanagaz

Tomek10

michalj

premier2

Przeor

Lookas 46

Czyzby

uszolot10

aegis

Janislaw

MarW

n4k5

Franio

miciu22

whitebike

bigstuff

kraszak

reniferro

Felix457

 

 

IZERY (28):

bartek_1990

eloo

Sol

Szoppers

MarcinGoluch

maroko777

daid

partyzant

elkaziorro

1979majkel

Juraleona

olomaster

Qleek

KasiaD

Zymelka

Cox

dejot

Mathiu

inferek

pilon

evo07

Kikas

Patryke

tysia87

bloom

zabiel17

deTeam

argusiol

 

 

Nie to, ze mi sie chcialo ale akurat czekalem na klienta i cos trzeba bylo robic. Dwoch osobnikow nie uwzglednilem ale ich posty nie wskazywaly na jakikolwiek podjety wybor tak wiec tak tez zostali potraktowani. Jak/jesli przekrecilem kogos nick to przepraszam - wyzlosliwiam sie tylko na Daid`zie i Szoppers`ie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawoja ma tak zróżnicowane trasy, że każdy znajdzie coś dla siebie i nie ma szans, żeby górskich szlaków nam przez 3 dni brakło, ja tam jeżdżę od 8 lat i jeszcze się nie znudziłem :) Najlepiej planować tak trasy, aby dało się je łatwo skrócić, jak kilka osób się zmęczy to po prostu odbije wcześniej do schroniska i po problemie...

 

Ja proponowałbym w jeden dzień wcześnie rano zaliczyć od słowackiej strony Babią Górę (1725 m.n.p.m.) - tylko to jest wycieczka pieszo-rowerowa i nie wiem jak to teraz jest z legalnością takiego wypadu (kiedyś od Słowacji można było legalnie wjechać na Babią), następny dzień jak sił na długą trasę wystarczy to schronisko Smyraki - Przysłop (z elektrownią wiatrową i pięknymi widokami) - Jałowiec (1111 m.n.p.m) - przełęcz Klekociny - Korbielów - hala Miziowa - Pilsko (1557 m.n.p.m.), a ostatni dzień pasmo Policy (1369 m.n.p.m)...

 

Ewentualnie można wybrać się nad Jezioro Orawskie, a z Bobrova są busy z transportem rowerów pod jeden z piękniejszych zamków na Słowacji - Oravsky Podzamok ( http://tnij.org/oravsky_podzamok Zamek Orawski â" Wikipedia, wolna encyklopedia ), tylko to już nie jest trasa MTB, bo tam jest z ok. 50% asfaltu z Zawoi do Bobrova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...