Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

zaDymek, o której będziesz na miejscu? Nie chciałbym pominąć jakieś mocno terenowej traski ;)

Bo ja wiem :) Jeżeli mnie się uda jutro przeserwisować Banshee (cała zawiecha się rozklekotała ) to będę przed 12 tą ( piątek ). Jak nie, to muszę na szybko Rometa poskładać do kupy, w nim z kolei czegoś brakuje :/ . Tak czy inaczej postaram się być przed południem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wyjadę łaskawie z domu i wtoczę sie na Jałowiec obce mordy pooglądać w sobotę, w końcu całe 4km mam.

 

Te rzeczy to bardziej w strone Żywca - zamek, jaskinie, skalki,itd.

Na Małej Babiej jest złota studnia, takie zapadlisko z dziurą. Przy szlaku z Małej w stronę Tabakowego zaraz za szczytem jest kapliczka na drzewie, centralnie przy szlaku, nie da się niezauważyć, koło drzewa idzie ścieżka i jakieś 20 m dalej masz dziurę. Skałki , jaskinie to już potem rejon Leskowca, Magurki,Rysianki, Skrzycznego,itd.

Bunkry w Przyborowie, Wegierksiej, ale to dalej, zamek w Zywcu, ale to dalej, tama na Jeziorze, ale to dalej i tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...