Skocz do zawartości

smw44199

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 089
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez smw44199

  1. Nie znam się, ale się wypowiem siedząc na kanapie 👍
  2. Sprawdź dopuszczalna wagę rowerzysty dla tego roweru 😉
  3. Taki szpikulec może sie sprawdzić, dlaczego nie 👍 PS Postanowiłem zalać pierwszy raz opony mlekiem, ile wlać do opony 700x45c?
  4. Domyślam się, że to żart, ale karbon wierci sie na sucho, a maska potrzebna jak świni siodło 😉
  5. Zigfir - 9 520 km (mtb, szosa + trenażer) [3 315 km outdoor] D1ckSteele 3736 km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 2686km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 2356 km (MTB, GRV) smw44199- 2338km (cross outdoor) ernorator - 2255 km (szosa, gravel, trenażer) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) michalr75 - 820 km (terenówka) Sansei6 - 777 km (MTB) JWO - 706 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer) revolta -368 km (MTB)
  6. Korba z pająkiem tutaj nie ma zastosowania. Zębatki chcę wykorzystać z tej korby
  7. meteo.pl i na dobę przed wystarczająco dokładne
  8. Kupiłem sobie pomiar mocy na korbę (Po co? Z ciekawości, nie miałem, to będę miał 😁), wcześniej kupiłem korbę Cues 6000 (bo była tania 😁), ma odkręcane blaty. Rozkręciłem to i o ile dużą zębatkę 46T jestem w stanie przykręcić (rozstaw pi x drzwi 90x63mm), o tyle do małej 30T potrzebuję redukcji bo tam ma wymiary ok 66x46mm. Są jakieś gotowe, albo łatwe do zaadapotowania, czy musze sobie sam wyciąć z "amelinium" 😉 Tak to wygląda:
  9. Przejechałem wczoraj 45km przy wietrze w porywach 60km/h. Jak wieje z przodu to jeszcze pół biedy, jak wieje z boku to trzeba uważać, szczególnie w porywach, ale da sie jeździć, choć sądząc po nie spotkanych rowerzystach tylko jak tak uważam 😁
  10. Ja po wypróbowaniu kilku specyfików smaruję zwykłym olejem 5W40, działa tak samo dobrze, albo i lepiej niż dedykowane wynalazki 👍
  11. HG w napędzie 3x7 wymieniałem co ok 1000km Jak czuję pod pedałami, że cos jest nie tak, albo jak gorzej zmienia biegi, to wymieniam
  12. Już był kiedyś ten temat. Nie pieszczę sie z łańcuchem, nie pucuję nie myję, tylko przecieram szmata jak wydaje sie mocno brudny. Zresztą przy cenie 70zł za dobrej jakości KMC, mogę go raz na 4 miesiące zmienić, stać mnie 😁 Zresztą temat nie dotyczy co ile, tylko trwałości napędu Cues który w moim przypadku jest 3x trwalszy niż "klasyczny"
  13. Używam 6000, złego słowa na temat trwałości nie powiem. Z minusów, wolno zmienia biegi, ale w mojej jeździe to nie ma znaczenia😉 Na łańcuchu przejdę ok 2-3tyś km, gdzie w zwykłym HG jaki by ten łańcuch nie był wymieniałem po ok 1tyś km
  14. Potwierdzam. Cues toporny, wolno zmienia biegi, ale bardzo wytrzymały 👍😉
  15. Dokładnie o tym samym pomyślałem. Składana mała plastikowa drabinka i po sprawie 😉
  16. @chudzinki Dzisiaj zrobiłem trasę zaplanowaną w bikerouter.de i funkcja ClimbPro również działa 👍😉
  17. Zigfir - 8 989 km (mtb, szosa + trenażer) [3121 km outdoor] D1ckSteele 3736 km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 2686km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 2356 km (MTB, GRV) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] smw44199- 2175km (cross outdoor) ernorator - 1765 km (szosa, gravel, trenażer) Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 777 km (MTB) michalr75 - 733,5 (terenówka) JWO - 706 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer) revolta -368 km (MTB)
  18. Zobacz sobie rowery w Decsthlonie, mają tam pod własną marką, dobrej jakości sprzęt, ale sprawdź dopuszczalne obciążenie, bo często producenci podają max 100kg rowerzysta
  19. W tej cenie dobry rower, z napędu będziesz zadowolony, amortyzator w przyszłości do wymiany na cos powietrznego 😉
  20. 5W40 dobrze działa, marka nieistotna
  21. Jeździj tym cholernym rowerem i przestań się przejmować! 😉
  22. Nie wiem co masz tam za rurę sterową, niech bardziej doświadczeni się wypowiedzą.
  23. Ten Decathlonowy w tych pieniądzach super opcja 👍
  24. Wymień na sztywny widelec. Karbonowy na ali ok 340zł, aluminiowy tańszy
  25. Pomijając dostępność części, to maglowanie z przodu 3 zębatkami jest bez sensu jak można to samo zrobić dwoma 👍 Komfort napędu 2x jest dużo większy niż 3x. Jedynym plusem napędów 3- rzędowych ale z zębatkami 7/8 jest ich odporność na brud. Przyjmą dużo więcej niż napędy 10-11-12 Zadałeś pytanie, dostałeś odpowiedź, jeżeli uważasz inaczej, nie ma sprawy. Każdy kupuje co uważa. PS Nie kupiłbym niczego droższego, co nie ma wieczystej gwarancji na ramę, wolałbym już złożyć taniego chińczyka👍
×
×
  • Dodaj nową pozycję...