Skocz do zawartości

smw44199

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 092
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez smw44199

  1. Pytanie nie jest głupie, na bank da sie to zrobić. Zwymiaruję Ci to, ale póki co mi sie nie chce koła zdejmować. Jak zamówisz i będziesz miał w lapie te tanie endcapy to daj znać, a ja wkleję tutaj dla potomnych wymiary. Póki co mi sie nie chce bo przez ostatnie 2 dni kilkanaście razy przekładałem koła w zimnym garażu😉
  2. Mam koła w standardzie sztywna oś, wymieniłem endcapy na qr. Endcapy do D272 i D245 są takie same. https://pl.aliexpress.com/item/1005009882768615.html Pasują idealnie do piasty D245 Da się to jeszcze taniej zrobić, ale trzeba by pokombinować z długościami: https://pl.aliexpress.com/item/1005009253714306.html
  3. Rozmiar XL. Da się sprzedać taka ramę w jakiś rozsądnych pieniądzach. Nowa, nie używana. Wiem, że kwestia ceny to tyle ile ktoś za nią będzie chciał zapłacić, więc to tylko takie gdybanie.. 800zł, to realna kwota?
  4. Rower już mam, ale chyba nie taki bo niektórzy w obcisłych gaciach mi nie odmachują🤣
  5. Po co ta złośliwość?
  6. To jakie auto mam sobie kupić, żeby sie dowartościować, kto doradzi? PS Mam 5tyś zł do wydania 🤣
  7. Przy zakupach spoza UE, jeszcze sie zdarza, bo czasami w ogłoszeniu jest nawet napisane, że opłata nie uwzględnia VAT. Do tego jak dostarcza PP dochodzi 8zł opłaty manipulacyjnej
  8. Ta oliwka była pewnie zaciśnięta w klamce, stąd tak to wygląda i nikt tego nie sprawdził. Też tak raz zrobiłem i potem już zaciskałem najprymitywniejszą zaciskarką z ali
  9. Nawet jak VAT doliczą to wyjdzie poniżej 600zł👍
  10. Kupowałem chyba za niecałe 645zł, z kuponami, a potem był do kupienia bez kuponów na 624zł z wysyłką z Francji. Taniej nie widziałem
  11. Co do opony z kolcami, jeżdżę zimą (czasami) na Schwalbe z kolcami. To nie jest tak, że gubimy kolce na asfalcie. Jak się ma świadomość i jedzie ostrożnie, to kolce są na swoim miejscu, ale... Jazda po asfalcie z kolcami powoduje znaczny (odczuwalny) wzrost oporu, że sama jazda staje się nieprzyjemna. Jest głośno. W poprzedni sezonie użyłem ich (a właściwie całego roweru z tymi oponami) chyba tylko z 6 razy (niestety). W śniegu zachowują sie ok, ale podczas gołoledzi to po prostu rewelacja. Jechałem ścieżką rowerową pokrytą lodem, ludzie maszerowali po trawie patrząc na mnie jak na idiotę. Myślę sobie, zatrzymam się i sprawdzę jak jest ślisko. Gdyby nie rower leżałbym na "glebie". Przyczepność na lodzie rewelacyjna, a miny innych uczestników ruchu bezcenne! Szkoda, że do sporadycznego użycia 😁
  12. Są na ali za 625zł bez kuponu. dodasz kupon będzie poniżej 600zł Wysyłka z Francji EDIT: https://pl.aliexpress.com/item/1005008979231836.html Były 2 dni temu. Poczekaj, albo spróbuj dodać kupony do tego
  13. Zawsze większe szanse na przeżycie są w nowszym aucie, niż w starszym. Niezależnie od marki. Technika i wymogi wymuszają większe bezpieczeństwo w nowszych autach
  14. Marvelo musisz sobie kupić Mercedesa W124 w poczciwym dieslu i do kompletu podnośnik, komorę lakierniczą, garaż i przysłowiowy worek narzędzi. Wtedy powinieneś sie poczuć, że nikt Cię nie oszukuje i wszystko jesteś w stanie zrobić sam. Jest tylko jeden minus. W wypadku jakieś kolizji możesz jej nie przeżyć i cały misterny plan w p...😁
  15. To niczym tego nie pokrywaj. W razie czego będzie to łatwiej naprawić. W domu mu warunki atmosferyczne nie zaszkodzą
  16. Propozycja jest dobra, bo ma niską cenę w stosunku do swoich możliwości👍 Ma niestety (jak wszystkie) swoje ułomności
  17. Wszystko jedno, oba są tak samo dobre w tym roczniku. Wiem, że chciałeś zasugerować spalanie 1l oleju na 1000km z instrukcji pierwszych TSI, ale to było 10 lat wcześniej
  18. Do obu można stworzyć sobie własne mamy, lub pobrać już stworzone: https://www.pepper.pl/dyskusji/igpsport-bsc300-informacje-o-mapach-1046955 IG630S, potrafi zaplanować trasę (niezbyt długą) do wcześniej zapisanego punktu bez udziału telefonu + dla tego urządzenia jest WIFI, minus to aplikacja i mapy których chyba nie da sie samodzielnie zmodyfikować/zaktualizować
  19. Mam auto z manualną skrzynią, bo nie starczyło pieniędzy na automat i nie będę do tego dorabiał ideologii 👍
  20. Akurat te 3 cylindry w twoim Seacie to super motor inżynierów Skody. Bezawaryjny i z dobrą dynamiką👍 Do tego mało pali
  21. To pływa, jeździ, czy lata?
  22. Niczym nie maluj, załóż na to koszulkę termokurczliwą. Możesz ewentualnie tam gdzie wychodzą przewody klejem na gorąco. To jakiś Graupner?
  23. Ma pozytywne opinie, bo przecież Ty też do czasu byłeś zadowolony👍😉 Kup jakąś cywilizowana sztucę amortyzowaną i problem się rozwiąże
×
×
  • Dodaj nową pozycję...