Skocz do zawartości

pecio

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3 581
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez pecio

  1. Cóż .......psychoza . Rzuca się ludziom na mózgi. Tylko ja dalej brnę wbrew "światowym"😉 trendom i kupuje kolejne Garminy.😁
  2. Jakby kogoś interesowało to niedawno zrobiła się aktualizacja Variatki (wersja światowa 515/ 715 ) wymuszona nowymi przepisami które na dniach weszły w Francji. Możliwość wyłączenia trybów migających.
  3. @kouczan Musisz wszystko z Garmina wyrzucić (pliki mapowe, adresowe itd). Popatrz jeszcze jak masz starszy soft z przed aktualizacji w folderze Garmin powinien być zbiór o nazwie POI. Zobacz co tam masz i w razie potrzeby możesz usunąć . Jak już masz na nowym typie oprogramowania to zmieniła się struktura plików i nie ma już takowego folderu.
  4. Bo podpadłem mamusi i zostałem zesłany na ......
  5. @ViP3ROstrzeżenie ,że z powodu niskiej temperatury która ma wpływ na baterię może coś zostać wyłączone np. ekran. Kolejna bezsensowna mocno wku....... funkcja o której w Garminie prawie nikt nie wie. @kouczan masz całe multum doskonałych serwisów mapowych do Garmina np. https://garmin.opentopomap.org/ , https://www.freizeitkarte-osm.de/garmin/en/mitteleuropa.html , itd.
  6. @spidelli coś Ty jest " tęczowy" żeby przed babą uciekać ? 🤣
  7. Wreszcie coś na poziomie ..... poziomie fizyki kwantowej😁
  8. Ja też dziś molestuję chomika. Ale żeby nie było - chomik jest baaardzo pełnoletni. A z przecieków od szpaków które już zasiedliły budki wiem ,że idzie lato na całego 😁
  9. @spidelli masz okazję wpaść w spiralę .............😁 Zamiast kupować kolejne nikomu nie potrzebne "giganty" i zwiększać ślad węglowy , pora kupić nowy dwunożny generator pola magnetycznego .😉 Albo bierz przykład z kolegi @dfq . On teraz jak jeździ to nie wydycha CO2 . 😁
  10. @zekker to będzie w wersji rozwojowej V2. Przynajmniej ani kropla się nie zmarnuje . W zestawie będzie też automatyczna rączka wyskakująca z siodełka wyposażona w pachnący nawilżany papierek . Szpej w sam raz idealny na doposażenie e-bika.
  11. Na podstawie jazd użytkowników Garmina wrzuconych na ichniejsze serwery. Te wszystkie jazdy wrzucane na konta są mielone przez Garmina .😁 Takie sugerowanie się trasą na podstawie heatmapy w zeszłym roku doprowadziło mnie do stanu gdzie tylko myślałem jak temu XXXX (wypikane) urwać XXXXX( wypikane). Ja to mam wyłączone.
  12. Czego to już nie wymyślą ☹️ https://www.pinkbike.com/news/first-ride-the-fluidlogic-automatic-hydration-backpack-tells-you-when-to-drink.html
  13. No to trzeba znowu upaść na kolana i całować chomika po pupie 😁
  14. @chopmaz tak jsk pisałem wyżej - wszystko będzie dobrze ale musisz wrzucać do Edka bezpośrednio kursy zspisane w .fit. Garminy nie czytają .gpx. Jak wrzucasz przez ichniejszą aplikację to ona sobie konwertuje wszystko do" fit " i tak to zapisuje w stosownych katalogach. Jak tworzysz kursy to większość aplikacj pyta jak finalnie zapisać . Podawaj , że w .fit.
  15. No to ja dziś z rana jadę przez Krupówki a tu nagle na środku drogi jakiś baca usypał kopiec w nocy.
  16. @ViP3R tak z ciekawości podłącz Edka pod komputer i wejdź do folderu kursy. Zobacz w jakim formacie są zapisane. A @chopmaz sądząc po firmware ma EE2. Bo jak przerzucasz kursy przez Connecta to może " transformować" po swojemu do fita.
  17. @chopmaz a jeszcze podstawowe pytanie ......w jakim formacie wgrywasz trasy do Edka. Pewnie w .gpx ? Błąd ! Edek widzi i czyta tylko w formacie .fit . Spróbuj wgrać w takim lub przekonwertować na" .fit " i zobacz czy z takimi zatrybi .
  18. Zaraz za wieżą masz kawałek rozjeżdżony ale potem już do samej Javorovej spokojnie. Od Javorovej na przełącz początek zjazdu jest totalny armagedon - nawet czołgiem nie zjedziesz.
  19. No to szczekanie na poprawkę zostaje.
  20. @chopmaz generalnie w każdym Garminie masz tak ,że do puki trwa aktywność ( nie została zapisana) to nic nie możesz zrobić z ZEWNĄTRZ. Jeżeli w czasie trwania aktywności chcesz wrzucić kurs który już figuruje w pamięci Edka a on nie wchodzi to jest zrypany soft. U mnie w 1040 ładnie wchodzi tylko ( żeby nie było cudownie i kolorowo) liczy sobie od siedziby Garmina na Tajwanie. 😁 Jak to leciało ..... Garmin uczy , Garmin bawi , Garmin nigdy Was nie ...........😉
  21. @Tyfon79 Masz cały czas asfalcik gładki jak pupka niemowlaka do samej Trsteny. Potem jak odbijesz z trasy na Namestovo w bok na wieżę to tam już masz tylko kawałeczek asfaltu a potem jazda po płytach z możliwością rozwalonej drogi bo w zeszłym roku intensywnie zwozili drewno ciężkim sprzętem . Stały kolejki polskich tirów po słowackie złote runo.
  22. Szpeja mam cały czas w trybie defcon one. Od rana się zbieram ale patrzę na chomika krzywym wzrokiem z odruchami wymiotnymi.
  23. @sky87 jak nie ? To wejdź w Connect w moje urządzenia wyświetli się lista Twoich urządzeń a pod nią będzie podmenu o nazwie czujniki . Klikasz to , rozwija się lista czujników ...... i co tam masz , że tak zapytam niedyskretnie ???? A no masz to wszystko co jest sparowane z Edkiem , zegarkiem i co tylko tam masz . I ta lista w tym podmenu jest nieedytowalna czyli nic nie możesz z poziomu Connecta dodać ani usunąć. Żeby usunąć to musisz wykasować z Edka. A jak usuniesz parowanie czujnika z Edkiem to wtedy czujnik nie działa / nie liczy km itd. I żeby nie było złudzeń , czujnik dalej żyje po swojemu . Ot tak został stworzony i nikt na to nie ma wpływu do puki jest sparowany z licznikiem / zegarkiem , etc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...