@Eathan Z Bontragerem /Trekiem jest / był ( bo obecnie nie wiem czy coś się zmieniło po stronie Treka ) problem , że po każdym ładowaniu Flarki trzeba było robić jej reset aby poprawnie pokazywała poziom baterii w Edku. Tak po za tym bardzo miło wspominam " zadnią " Flarkę . Jak wiadomo chadzam z duchem czasu 😉 ( staram się być postępowy 😁 ) i mam tego lampiona z tyłu co mam .