-
Liczba zawartości
3 581 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez pecio
-
Jest lepsza opcja . Zwie się Magene AT1600 . Świetnie gada z Garminem przez SBL. I ma fajny patent na mocowanie .
-
Cykliniarka to inaczej szlifierka taśmowa ( tylko z dyszlem 😉 ) w takiej specyfikacji o której powyżej piszesz. Albo kupujesz ręczną szlifierkę taśmową albo w tym wypadku wygodniejszą w zastosowaniu cykliniarkę . Innej opcji nie ma. Prawie każda szlifierka taśmowa ma podłącz pod odkurzacz i worek materiałowy na pył . Ale najlepszym secikiem jest odkurzacz z automatycznym otrząsaczem i praca na goło ( bez worka ) . Choć do takich robót jest to nieprojektowane to takim Boschem jak poniżej , stosując różne gradacje rolek w mig można opucować każdą podłogę.
-
Też jestem zwolennikiem kompaktowego nurtu kubistycznego w oświetleniu rowerowym . Najwybitniejszym przedstawicielem jest Trek van Bontrager . 😉
-
@Eathan .......już drżysz z podniecenia ...😉 A tak z kronikarskiego obowiązku informuję iż zakupiłem za wielką wodą w krainie pomarańczowego trola Garniaka UT800 zepsutego . Będę robił na nim " doktorata " .
-
@Eathan jak już będziesz miał w rączkach piękną świecącą w kosmos 820 to zrób od razu aktualizację do 6.34 . W niższych firmware " wysypuje się ".😁
-
@burz to oczywista oczywistość ,że w tunelu tracimy sygnał GPS . I to jest podstawą działanie tego trybu. Plus za czujność i znajomość tematu 👍
-
Nie BLC !!!! tylko Smart Bike Lights w skrócie SBL#2. Pełna automatyzacja jest w trybie S ( Smart) jak chcesz manualnie to dajesz na M i wtedy klepiesz po ekranie Edge w odpowiedniego kafelka aby uruchomić to co Ciebie w danej chwili interesuje. Ekran będziesz mieć w trybie cztero-kafelkowym bo ten RADAR to taki mały przerost formy nad treścią nic nie wnoszący do całokształtu działania . I co do zasady działania jest tak : po zachodzie do wschodu jutrzenki 😁 działa świecenie w trybie NOCNE tak jak to Garmin zdefiniował. za dnia świeci tylko po wykryciu tylnio-zadniego ruchu w biznesie w trybie DZIENNE ( czyli full moc " mrugacza " ) jak wjedziesz do ciemnej pupy 😉 ( tunelu ) to przejdzie na ten czas w tryb NOCNY jak dasz po heblach włączy się " światło hamowania " czyli przejdzie na tą króciutką chwilę w tryb STAŁY. Jak chcesz sterować dodatkowo drugą lampką to musisz podać numery seryjne. W pewnych sytuacjach Garmin Varia gryzł się potwornie z Bontragerem przednim .
-
@Eathan to tak mów od razu . 😁 Jaki Pan sobie winszuje kolorek aktywnego przycisku ? Jakieś inne sugestie / życzenia odnośnie działania ? Jak brak życzeń to poniżej masz "wsadzik" do SBL. Jak będziesz sterował tylko tylna Varią to zainstaluj SBL. Jak planujesz w przyszłości sterować Varią i np. Trekiem z przodu to instalujesz CBL#2. ###0,73535488::11141120:#9,6!NoGPS:1:4:0:0G[3!Hebel:2:4:0:0C]1.94444A[-10!DRadar:1:7:0:0I]-1]0!NOC:2:4:0:0B[5Es-600,r600!NRadar:2:6:0:0Es-600,r600I]-1]0!:1:0:0:0D=1##6,5:Varia 820:5570730:16777215:-1!2,:-1,Off:0!1,STAŁE:4!1,DZIENNE:7!1,NOCNE:6!1,PELETON:5#0::#0:1#123!:123!#16711680#0#B3843##24#0#0 I na koniec fundamentalne PYTANIE ! Zostałeś @Eathan ojcem..... tfuu , chciałem napisać " szczęśliwym " posiadaczem Varii 820 ? 😁😉
-
@Eathan to jest ustawione pod duże ekrany Explore / 1030. Pod 820 /830 /840 /5xx trzeba zmodyfikować nastawy. Może się pogryźć oficjalnie tak twierdzi Maca twórca SBL. Nie testowałem pod tym kątem.
-
[Zabezpieczenie roweru] kuty lancuch i dobra klodka
pecio odpowiedział kkorlik → na temat → Akcesoria rowerowe
@przecietny.kolarz to oczko jest z pręta fi 18 z hartowanej stali. Jak dobrze wpuścisz w beton to podwójne cięcie. A jak się postarasz z pracami " budowlanymi " czyli zrobisz to w niecce to się skichasz a nie przetniesz . -
[Zabezpieczenie roweru] kuty lancuch i dobra klodka
pecio odpowiedział kkorlik → na temat → Akcesoria rowerowe
I najsłabszym elementem będzie łańcuch . A nie lepiej osadzić na żywicy w betonie pancerną kotwę. Albo to co na foto poniżej. Wiercisz dziurę " widią" wkładasz i zalewasz CX5. Za godzinę bomba atomowa tego nie ruszy. -
[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18
pecio odpowiedział Odi → na temat → NIERowerowe forum na max!
@Greg1 ta taśma Stansa to nic innego jak TESA dostępna w marketach budowlanych za ułamek ceny. Zresztą tą taśmę Tesy sprzedają przebrandowaną także inni " producenci " systemów tubeless. A nią się fajnie owija lekko grzejąc suszarką i potem na noc do opony dętkę aby ładnie się ułożyła . -
@chudzinki Jak poczekasz do końcówki maja , przełom czerwca to możesz " celnąć " w wyższą półeczkę czyli nie wykastrowanego , ulepszonego Explore 2 . .............Edge 1040 solar. 😉 Z dodatkami w postaci szkła na ekranie i kondonika fabrycznego silikonowego w gratisie 😉
-
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
@szajbna w " lewara " nie warto się bawić . W początkowym ferworze zakupów Wahoo nabyłem tego wihajstra i po zabawie odesłałem w regulaminowym czasie. Jego działanie bardziej mnie irytowało , było takie " sztuczne " i kompletnie nic nie wnosiło do kręcenia. Jak chce powisieć nad kierą to mam pod domem górki po dwadzieścia i więcej procent .😁 -
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
@szajbna twój model jest lepszy . Nie buczy na wolnych obrotach jak krowa na pastwisku przed dojeniem wieczornym i nie wali smrodem tandetnego chińskiego plastiku nawet po dwóch latach. 😁 -
Też mam u nich konto choć zdecydowanie wolę konkurencję a ostatnio to nawet konkurencję konkurencji . 😁
-
Jak "kapusta " 💵 nie stanowi problemu to jest jedyna i słuszna droga . Zważywszy jeszcze na przyszłościowe myślenie w kontekście ekosystemu i możliwości . W innym wypadku tylko Varia 515.
-
@Eathan co jednak czekasz na Varia RTL 520 ? 🤣
-
Ciekaw jestem jak ten " patent " w rowerze Strato Unico tych naprawiaczy karbonu funkcjonuje. Czy tam też płaczą na te dwie śrubki ? 😉 Generalnie też bym odrzucił roszczenia .
- 97 odpowiedzi
-
- rondo
- centrumrowerowe.pl
-
(i 6 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
Jeżeli chodzi o WAHOO KICKR Headwind to problem został naprawiony . Okazało się , że przy aktualizacji firmware do 2.0.43 równocześnie trzeba zrobić aktualizację apki na telefon do wersji 6.80.0 . W nowszej wersji dodano bardziej złożone scenariusze chłodzenia w oparciu o większą liczbę sensorów zewnętrznych . -
Te same z starszego modelu 9100/8100 podchodzą do nowej 9200. Choć te nowe 9200 nie są identyczne. Są bardziej wyfrezowane i maja większe otwory . Po za tym konstrukcyjnie 9200 różni się diametralnie od starej 9100. W starej 9100 po pewnym przebiegu luzowały się nity i kaseta nadawała się na śmietnik. W nowej jest to poprawione. W starej dwie największe zębatki były z aluminium . W nowej 9200 wszystko wygląda (? ) na tytanowe. Generalnie największe różnice są właśnie zauważalne pomiędzy starym a nowym XTR . Jeżeli chodzi o kasety XT to faktycznie bez sensu jest pchać się w nową droższą 8200 bo tam jest tylko "kosmetyka " .
-
Bardzo dobre podsumowanie...........https://www.youtube.com/watch?v=BjeR4W0o0D8&t=8s
-
Żałować nie będziesz bo to dobra rama. I najlepsze , że rama Myron Exonic jako jedyna z gamy jest laminowana w Austrii. Reszta Myronów w Chinach.
-
Ja mam z 2022 roku. Rower poskładany w styczniu 2024.
-
Znajomym co daje im się przejechać sygnalizują , że jedzie się jak na kapciu. Ja mam sztycę jeszcze z karbonu Thomsona . Generalnie jazda jest komfortowa i czuć uginanie się ( pompowanie). Ja mam starszego gdzie jest geometria wyścigowa . W nowych masz wypłaszczoną główkę i jedzie się o wiele stabilniej. O ile na tył można dać adapter i zamontować klasyczne zaciski to tych sterów nie mogę przeboleć. W KTMie za secik z Foxem 32 powiedzieli mi 12000 zł. Jak cena jest poniżej połowy to bym się zastanawiał mocno czy wszystko jest z tym ok.
