-
Liczba zawartości
3 573 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez pecio
-
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
. @spidelli i tak 3/4 populacji mnie objeżdża. Podejrzewam, że w bezpośredniej konfrontacji np. na Rouvy szybko bym poległ patrząc na Wasze ftpy i inne słupki. Generalnie ten temat służy do wzajemnego pozytywnego nakręcania się. Przez to jest dla takich zapuszczonych dziadziusiów jak My - MOTYWACJA ! -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Zaniepokojony tabelkami @spidelli postanowiłem rzucić okiem co u mnie w słupkach piszczy. Wyszło ,że już nie muszę trenować do przyszłej zimy. Od dziś robię za kanapowca. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@dfq ooo właśnie . Mam nadzieje ,że się mieści w budżecie @spidelli. Czasami warto więcej grosza dołożyć i mieć lepsiejszy na lata szpej. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Z wyświetlaczem w budżetowym wymiarze nic nie polecę , bo się takimi nie bawiłem . Od szwagra wiem , że miał z alledrogo i dwa razy mu wymieniali . Potem poszedł w analoga. Ale może nie wszystkie są padaczką. Ja mam starą polską produkcję VISa z precyzją 0,02 . Tobie wystarczy do dychy w takim zastosowaniu jak piszesz. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Ewentualnie jak nie musi pupy urywać to Yato. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Od wszystkich tanich elektronicznych z daleka. Jaką ma mieć precyzję wskazań i rozpiętość ? Do dziesiątki czy do setki inaczej pisząc. Tylko te do setki są droższe. Popatrz na jakąś Limita analogową z rozpiętością do 150mm. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@spidelli na moje oko za wcześnie zaczynasz. Styczeń powinien być lajtowy , szwendacki . Kręcenie bazy. W lutym dać w palnik aby w marcu "wygaszać" przed rozpoczęciem sezonu "drogowego". Przynajmniej ja tak czynię od lat ze znakomitym rezultatem. Po za tym słuchaj ciała , jak widzisz spadek wydajności , organizm próbuje blokować wysiłek psychiczną blokadą to lepiej na dwa / trzy dni odpuścić i się zregenerować. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@FigoiFago Ktoś bardzo mądry kiedyś powiedział , że po za sezonem trzeba popracować nad muskulaturą zaniedbywaną podczas orki na bicyklu. Bieganie , siłownia , pływanie to jest to. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@dfq Moja żona też uwielbia eksperymentować z "etanolem" i wsadem biologicznym generowanym przez miejscową florę. Tarnina, owoce bagienne, aronia, malina, jeżyna, jarzębina, pigwa, zioła rosnące na łąkach. Mam kilka znamienitych roczników - chateau de tarninówka 1998, pigwówka 2009 i wiele młodszych roczników. Zero cukru ....tylko owoce , zioła , miód i okowita. Nie wspomnę o konfiturach, dżemikach z tego co u nas rośnie lokalnie. Kiedyś dawno temu była taka dodatkowa apka na Tacxa. Z plików gpx i street view od "gógla " generowała traski takie jak z kamery. Ale te GPS- 3D faktycznie też nie złe. Zamiast na rowerze to trenuje na dronie.😁 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Właśnie coś mnie tak stuknęło w łeb i do Tacxa poleciały pliki gpx Velo Dunajca. Od poniedziałku jadę z e-Zakopca do e-Opatowca podzielone na etapy. Cały tydzień kręcenia po cztery dyszki dziennie. Więcej do mapy, balonika i słupków nie wyciągnę. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@dfq zrobisz dziesięć pod rząd 10x1,5=15 kg. Już nie ma potrzeby kupowania śrubek z tytanu ......😁 A mnie żona pasi takimi zajzajerami z wyciskarki wolnoobrotowej...ponoć dla zdrowotności🤢 @dfq A ten fikołek koło pączka to dopalacz tłuszczu ??? 😁 Ten złocisty, przejrzysty... -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@spidelli na pączki już odziałowywują enzymy 😁 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
W przeciwieństwie do białasa @dfq ja mam czarnucha. Jak miałeś profesjonalnie robione BIA to możesz wklepać te dane do wagi i potem będzie w 100% pokazywała faktyczny skład doczesnej powłoki. Będzie już " naumiana" 😉 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@spidelli smaka zrobiłeś . Zahaczę i kupię słynne pączki od "Ż" . Kto z moich okolic to wie o czym piszę.🤤😋 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Ja w godzinach urzędowania śmigam. Przyjdzie klient pupkę zawracać to schodzi trochu czasu. Czasami muszę też z szybką akcją w teren wyruszyć ..... a godziny lecą. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Po zabawie w Tacx powiem szczerze ,że też nie jest różowo. Po dłuższym pauzowaniu, gdzie trenażer przechodzi w stan uśpienia apka się wysypuje. Głupieje i nie chce wznowić jazdy. Po drugie odnoszę wrażenie ,że Garmin uważa - skoro koksy tu śmigają to trzeba im dosypać obciążenia. Nie adekwatne obciążenie. W Rouvy i Zwifcie 10% mniej więcej tak samo było czuć pod nogą. W Garminie 10% jest bogatsze. Po za tym sterowanie obciążeniem jak jadę do własnego GPX to jest jak egzekucja - nagły strzał . Na trasach Tacxa jest wygładzane dziesiętnymi wskazaniami aby to zniwelować. Takie jeszcze marudzenie - jak kogoś wyprzedzam to nie mam o tym pojęcia ( nie widać niczego na trasie po za widokami). Muszę w okno mapowe popatrzeć na układ baloników na trasie. Tyle złego po dwudniowej zabawie zanotowałem. 😁 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@dfq chodzi o dystans i prędkość. Mocowo itp. też się ładnie zgrywa. @FigoFago w tygodniu późne godziny odpadają . W weekend spoko tylko nie ten. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@FigoiFagoW jakich godzinach śmigasz? Wcześniej musimy się zgadać co by taką samą trasę zassać.😁 Chyba będzie to rajd baloników. 😄 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Bo trzeba skalibrować licznik pod apkę. Wpisać dobry rozmiar e-koła w pozycji czujniki i dobrać odpowiednie przełożenie ( nie napędu tylko w bebechach trenażera). Po za tym z tego co widzę - Tacx (apka) kontra wskazania z Garmina są na etapie "nauki" i na pewno nastąpi automatyczna korekta . Tak się dzieje w przypadku wielu funkcji i interakcji różnych urządzeń w ramach ekosystemu. Zastanawiam się tylko czy zadziała to z eliciakiem ? -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Oczywiście zrobiłem aktualizację . -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Aaaa.... o to biega .😉 Ja właśnie za sprawą tego wątku odkryłem , że mam na kompie zainstalowanego Tacxa. Kiedyś jak miałem nieszczęsnego Fluxa to popełniłem tą apkę. Po testach z eliciakiem powiem , że bardzo ładnie ze sobą rozmawiają. Wywalam Rouvy , Zwifta i kupuje subskrypcje na Tacxa. Kurcze odkrycie sezonu.........😁 Edyta. Po coraz głębszym kopaniu w apce .... rzuciła mnie na kolana. Jak to w Garminie - możliwości przewyższają percepcję pana Kowalskiego. -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Od hebelków ?? -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Dodam jeszcze ,że ekosystem Garmina ładnie się integruje z innymi w tym czysto treningowymi platformami. Doliczyłem się 14. Do biegania , kolarstwa..... A co do wtop Garmina ....ja się przejechałem tak na Edge 810. Na chwilę zapałałem miłością do chińskich wynalazków( i nie tylko ) które jak się okazało to nawet do pięt nie dorosły temu amerykańskiemu niewypałowi. Od tej pory po za chorobami "wczesno- dziecinnymi" w niektórych modelach nie mam powodu do narzekań. Z drugiej strony jestem świadomy i potrafię sobie radzić z kwiatkami Garmina. Rano po otwarciu ocząt staję na wadze...... pomiar trafia na konto. Zegarek pokazuje ogólną gotowość do podjęcia działań. Siadam na trenażer system dobiera mi plan dopasowany do mojego stanu i przelicza" ftpy "i inne o najaktualniejsze dane. Po zakończeniu wydaje rekomendacje czy mam pauzować czy dołożyć do pieca. Fakt to wszystko nie od razu. " System " przez jakiś czas uczy się naszego organizmu , naszych możliwości. Ale nakarmiony tymi wszystkimi danymi po pewnym czasie jest praktycznie bezbłędny. No i po jakiejś bogatej imprezce na chwilę głupieje razem z panem.😁 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
Pora wysłać Polara na emeryturę😁 -
[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego
pecio odpowiedział spidelli → na temat → Trening rowerowy
@spidelli to wszystko o czym piszesz miałbyś będąc w ekosytemie Garmina. Bez kombinowania i studiowania filozofii "orientalnej"😉
