Skocz do zawartości

RabbitHood

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 970
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez RabbitHood

  1. A mnie nikt nie śmieszy na rowerze. Nie ważne czy dziadek, kobieta, grubas czy facet w lajkrze. Już samo to, że komuś się chce dużo znaczy. A że przy okazji kupi sobie lepszy rower? I w czym to niby przeszkadza?
  2. Zwykłe śrubki M3 - z tego co pamiętam 12mm (ale głowy nie dam bo w robocie jestem). Co do plastikowych śrubek - mogą pękać. U siebie kupuję nierdzewki - w jednych pedałach po 5 latach nie widać śladu zużycia.
  3. Chyba najlepiej będzie kupić od razu niższe śrubki m3 - w ten sposób co najwyżej się podrapie. A jak jesienią będzie jeździł w dresie to powinno wystarczyć.
  4. Nie no nie mówię - jakbym szukał hardtaila to pewnie bym go wziął. Mam po prostu wrażenie, że to początek obniżek.
  5. Bierz nylony -można na nich zrobić tysiące km. Co więcej - ja np u siebie wykręcam środkowe piny (dla swoich potrzeb nie widzę zasadniczej różnicy).
  6. Wiecie - jak dla mnie to zwykła korekcja kowidowego szaleństwa. Nie oszukujmy się - rower na osprzęcie deore więcej niż te 3tyś nie powinien kosztować.
  7. Sprężynki po pinach się wysypały - więc pewnie i same piny pogubiłeś.
  8. Tu masz odpowiedź:
  9. Powiem Ci kurde przegapiłem tę Oreke - a patrząc po tym co oferuje to brałbym od ręki..
  10. Doradzam przejść się do dekatlonu i pojeździć kilka kółek na szosie.
  11. Ogólnie jest większy problem z węższymi oponami na obręczach MTB - rower się obniża... W swoim "radeonie" na spróbę zaimplantowałem gravelowe 1,6'' co już zakończyło się glebą po zahaczeniu pedałem o korzeń który normalnie przejeżdżam.
  12. Nie no OK masz rację - przykład dałem z czapy. Co nie zmienia mojego sceptycznego poejścia do tych 5-10mm różnicy - muszę zobaczyć jakieś badania by uwierzyć.
  13. No i gitara! Następnym razem jak będę jechał furką przez DDRa to nawet się nie obejrzę - w końcu niech se rowerzysty uważają kto jedzie.
  14. Powerbank to jakiś pomysł - teraz kwestia jaki to ma pobór /h
  15. Te 2 tysiące mogą być - ale tak jak piszę - musi działać bez prondu. Niestety w kanciapie mam za niskie napięcie.
  16. Polećcie jakiś direct-drive który można kręcić bez prądu - nie musi mieć żadnych "interaktywnych" zabawek.
  17. Nie no żeby nie było - też nie napierdzielam tam smaru po brzegi!
  18. 1. Prawie wszędzie dawaj smar - nie zaszkodzi a pomoże. W tym przypadku - czy jest potrzebny? Pewnie się obejdzie - ale jak dla mnie to ułatwienie montażu i dodatkowa ochrona przed korozją. 2. Podobnie z threadlockami - niby nie musisz - ale jak dla mnie warto. Mniejszy moment przy dokręcaniu i spokojniejsza głowa. A jaki? Jakikolwiek - może być niebieski locktite.
  19. Już któryś raz robisz smaka na tego polygona patrze a dostać je w Polsce to już łatwiej guza na głowę. Ale powiem - gdybym miał kupić croso-fitnesa to ciekawy wybór
  20. HUTCHINSON Caracal Race
  21. Jeżeli do mieszanej jazdy to więcej niż ten radon 8.0 nie jest ci potrzebne i bierz 16''.
  22. Czekaj, a po co mam wentyl rozbierać? Część która kosztuje 50 groszy u Chińczyka?
  23. Mam 8.0 - fajny zrelaksowany ścieżkowiec. Nie napisałeś gdzie chcesz jeździć - ale da się na 100mm skoku jeździć po jakiś tam wertepach. Czy bym dopłacał? Osobiście nie - ale ja już od dawna z "prawdziwym" mtb nie mam styczności. RS czy FOX - gdybym miał kasę pewnie brałbym foxa - ale z tego co się orientuję, kiedyś był bardziej problematyczny/droższy w serwisie. Jak nie masz spiny to poczekaj do końca raku - powinni coś zjechać z cenami. Co do rozmiaru jesteś między 16'' a 18'' - i tu niestety musisz sam wybrać. Ja przy 180cm od zawsze wybieram mtb mniejsze - po prostu lubię ten "zwrotny" filling i teraz mam właśnie 18'' i powiem, że jest OK - nawet trochę z zapasem.
  24. A ja wam powiem, że zupełnie do mnie nie przemawia. Jeszcze v-brejki i nexusa (którego po prostu nie lubię) jakoś bym zniósł - to jednak gwintowany widelec i wspornik kierownicy na klin przekreślają mi całość. W tym rowerze jest tyle starej technologii że bliżej mu do radzieckiej ukrainy. Jeśli ktoś chce bułkowóz bez jakiejkolwiek możliwości ulepszenia to "może być" od biedy. I nie wierzę w tę promocję - bo to właśnie rower za tysiaka a nie za cztery...
  25. Jak to szreder jest nierozbieralny? Sam w złomiaku na stałe wożę takie cuś (i w sumie przez lata tylko raz mi się przydało): Co więcej - przez to, że średnica zaworu jest większa to masz mniejsze prawdopodobieństwo zakrzepu w tublesie. U mnie z kolei NAGMINNIE w preście wygina i łamie się dzyndzel. Tragiczna konstrukcja.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...