Skocz do zawartości

RabbitHood

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 970
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez RabbitHood

  1. A może by tak administracja wydzieli osobny pokoik dla ebajkuf?
  2. No niestety SKSy się spsuły. Moja dwuletnia "nowa" pompka nie ma porównania z dwudziestoletnią znajomka.
  3. Riverside z decatlonu - zamontują ci od razu koszyk i bagażnik. Inna sprawa, że to właśnie dodatkowym osprzętem nabijasz te dodatkowe kg.
  4. Oczywiście, że "przesadzam" dla wzmocnienia efektu. Ale poświęcenie tych kilku "przysiadów" dla napompowania gumy to chyba niezbyt wielki wysiłek
  5. Nie dla produkcji elektrośmieci. Pompki na baterie to jedna z najgłupszych rzeczy jaką można kupić "do roweru" (a kurde konkurencja w głupich, bezużytecznych gratach spora).
  6. `A ja powiem, że jeśli ktoś faktycznie chce jeździć w terenie to niech lepiej rozgląda się za prawilnym hardtailem pod XC. Sam jeździłem przez ostatnie dwa lata pseudograwelem pod oponki 1,5'' i 1,4'' i jest "fajnie" ale to nigdy nie będzie to samo co 2''.
  7. Szukałem ostatnio czegoś podobnego i w sumie enduransów coraz mniej to sobie wciągnąłem: https://www.centrumrowerowe.pl/rower-gravel-kellys-soot-20-pd37447/?v_Id=206474 Praktycznie to samo co "lajtowa szosa" z flatbarem i szerszymi widłami pod większą oponę. Na minus napęd i hamulce - to po sezonie wymieniam na GRXa.
  8. Na szosie pompujesz tak by było twardo pod palcami przy ściskaniu ścianek opony. Na góralu ma być lekko miękko. A tak poza tym misiaczku kup se miernik - jednego kebsa nie zjesz a będziesz wszystko wiedział.
  9. No już ci napisałem w poprzednim wątku, że nie będziesz miał 7cm przerwy. Adapter masz wpuścić do rury na głębokość zgrubienia.
  10. Weź ten sh*t zmień na normalne manetki. Historia oceniła gripshifty i wywaliła na śmietnik.
  11. Przy takim wyborze, pewnie wybrałbym deore - łatwiej go mieszać z innym osprzętem. Dla amatora teoretycznie cues będzie lepszy - ze względu na teoretycznie dłuższe życie tego napędu. Ale na ile to jedynie chwyt marketingowy? Inna sprawa, że do tego typu roweru (według producenta MTB Sport :D) przednia przerzutka i ugniatacz suntour to raczej średni wybór.
  12. Typowa rysa. Tak jak Electronite napisał - pęknięcia są "czystsze" i raczej nie robią się na środku rury.
  13. Nie wiem jakie tam macie nad morzem góry ale u mnie w lubuskim nawet na 1x10 wszystko można spokojnie objechać.
  14. No to na tym zoomie na pewno nie osiągniesz 7cm przerwy.
  15. Na jakąś niewielką wysokość - ten centymetr, dwa - nic nie powinno się stać, sam w komunarze miałem 1cm przerwy przez kilka lat.. W końcu w takim przypadku mostek nie spełnia roli ogranicznika dla widelca.
  16. Powiedzmy sobie szczerze, 90% Polski nadaje się na 1x. A i pewnie spora część zupełnie na singlespeeda.
  17. Bo miał być selficzek z rowerem ale nie zdążyłem
  18. Piszczenie to ZAWSZE objaw zanieczyszczenia - i najczęściej kloców.
  19. A mnie wkurzają "cykliści" zaczadzeni spaliniarską ideologią. Wchodzi taki na forum rowerowe i od razu z pretensjami. Jeden z fajniejszych od bardzo dawna materiałów GCN:
  20. No jacha, że dwa nawinięcia. Jak to bozia nakazała. Jakbym chciał jeszcze bardziej tradycyjnie to bym kupił przylepiec na rolce!
  21. @spidelli Masz u mnie podwójnego kudosa - kupiłem dokładnie tę folię na spróbowanie i powiem ci to jeden z ładniej układających się produktów! A miałem i orakla i jakąś taśmę od M3 - żeby to się nie marszczyło to musiałem się naklnąć jak szewc. A tu za pierwszym razem powoli delikatnie i obkleiłem SPŁASZCZONĄ rurę. Inna sprawa - zobaczymy jak z trwałością.
  22. Za owijki na złomo-grawelu służyły mi wynalazki od myfrienda tonga: https://www.aliexpress.com/item/1005005171778933.html Fajne w zakładaniu, ściąganiu i dotyku. Wada dosyć nietrwałe.
  23. Czy wyrwanie z furią dwóch taśm na obręczach i zastąpienie ich taśmą elektryczną liczy się jako czynność anty-rowerowa!! 3 gumy w 3 tygodnie - na przedzie i na tyle - od zewnętrznej strony.
  24. Spokojnie każdy "normalny" (oprócz odchudzonych rowerów typowo sportowych) utrzyma i 150kg.
  25. https://www.decathlon.pl/p/rower-crossowy-riverside-500-z-hamulcami-tarczowymi/_/R-p-300777 dekl powinien mi coś odpalić za reklamę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...